Προς το περιεχόμενο

iPhone 7: Αλλαγές στη σχεδίαση της κάμερας και της κεραίας


Rubenstilchkin

Προτεινόμενες αναρτήσεις

"Apple : everything just works....."Ολοι οι άλλοι κοιτάτε την RAM σας και τους επεξεργαστές σας ξερω γω.....

 

Μπράβο σωστός αλλά βάλε και της κάμερες -μπαταρίες οθόνες κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια αυτο με το ακριβο iphone θα σταματησει ; Εδω δινετε μερικοι 800 για την πλαστικουρα το samsung δηλαδη μονο οσοι εχουν iphone ειναι ψωνια οι αλλοι ειστε μαγκες κουβαρνταδες που τα χωνετε για αλλες μαρκες αυτο ειναι τουλαχιστον ρατσιστικο

και δεν ειναι που τα δινεις αντε αυτο δε πειραζει πες το θεμα ειναι σε ενα με 2 μηνες εχουν πεσει στη μιση τιμη και χανεις τα λεφτα σου

ενω το ιφονε διατηρει μια σταθερη σχετικα τιμη με υψηλη μεταπωλητικη αξια εγω πχ πηρα το 6 πλας 840 και τωρα μπορω να το δωσω κοντα 500 αντε δοκιμασε να πουλησεις ενα αντροιντ θα πιασεις ουτε τα μισα απο οσα εδωκες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαιρόμαι που κάποιοι μπαίνουν σε ποστ για το iphone μονο και μονο για να κράξουν και να φύγουν.. το plus σε stealth black θα γ@μ@ει μανες... οσο για τον smart connector απο οτι υποθετω θα ειναι για καμια μορφή wireless charging. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θα σχολιάσω μόνο το θέμα της τιμής: υπάρχουν αρκετά κινητά πχ HTC 10 (που δεν είναι πλαστικούρα που είπε κάποιος για τα samsung) με τιμές από 800 σχεδόν ευρώ η έκδοση με τα 32GB και ανεβαίνει...

Δεύτερον μπορεί να δεχθώ (προφανώς και δεν συμφωνώ) ότι τα iphone έχουν μεταπολιτική αξία, αλλά αν δεις σε διάφορα φόρουμς αλλά και εδώ στο φόρουμ, πόσα iphone είναι στις αγγελίες σε σχέση με άλλες μάρκες πχ samsung, htc, lg, κ.α, θα καταλάβεις ότι ΔΕΝ μπορείς να πουλήσεις και τόσο εύκολα το iphone σου, πόσο μάλλον στα 500...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θα σχολιάσω μόνο το θέμα της τιμής: υπάρχουν αρκετά κινητά πχ HTC 10 (που δεν είναι πλαστικούρα που είπε κάποιος για τα samsung) με τιμές από 800 σχεδόν ευρώ η έκδοση με τα 32GB και ανεβαίνει...

Δεύτερον μπορεί να δεχθώ (προφανώς και δεν συμφωνώ) ότι τα iphone έχουν μεταπολιτική αξία, αλλά αν δεις σε διάφορα φόρουμς αλλά και εδώ στο φόρουμ, πόσα iphone είναι στις αγγελίες σε σχέση με άλλες μάρκες πχ samsung, htc, lg, κ.α, θα καταλάβεις ότι ΔΕΝ μπορείς να πουλήσεις και τόσο εύκολα το iphone σου, πόσο μάλλον στα 500...

Μα το καινούριο iPhone έχει άλλο πρεστίζ.

Άν και ακριβότερο, είναι αναμενόμενο να πουλάει πιο εύκολα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο εμένα μου φαίνεται ότι κάθε χρόνο το iPhone γίνεται ασχημότερο?

 

Ασχημότερο από τον πάτο που έπιασε με τα iPhone 4/4S δεν υπάρχει, απαίσιο design τότε, δεν το πίστευα ότι η Apple είχε κυκλοφορήσει κάτι τέτοιο!!! 

Εμένα μου αρέσει πολύ περισσότερο από εποχή iPhone 6 και μετά.  Τώρα έχω το 6S Plus, αλλά πιστεύω ότι ωραιότερο κινητό όλων, όχι μόνο των Apple, αλλά γενικότερα είναι το μικρότερο iPhone 6/6S, όχι τα Plus, χωρίς να σημαίνει ότι τα Plus είναι άσχημα, απλά τα 6/6S έχουν την ιδανική διάσταση (προσωπική γνώμη) σε συνδυασμό με ένα πολύ όμορφο design που ταιριάζει με αυτή την διάσταση και οθόνη των 4.7" !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια αυτο με το ακριβο iphone θα σταματησει ; Εδω δινετε μερικοι 800 για την πλαστικουρα το samsung δηλαδη μονο οσοι εχουν iphone ειναι ψωνια οι αλλοι ειστε μαγκες κουβαρνταδες που τα χωνετε για αλλες μαρκες αυτο ειναι τουλαχιστον ρατσιστικο

>>πλαστικούρα samsung

 

Καλωσήλθες ταξιδιώτη.

Το έτος είναι 2016 και samsung δέν έχει ξαναβγάλει πλαστική ναυαρχίδα απο το έτος που προφανώς προέρχεσαι.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

>>πλαστικούρα samsung

 

Καλωσήλθες ταξιδιώτη.

Το έτος είναι 2016 και samsung δέν έχει ξαναβγάλει πλαστική ναυαρχίδα απο το έτος που προφανώς προέρχεσαι.

Σχωρα τον γέροντα, ήρθε από το μακρινό παρελθόν. Απο τον Μάρτιο του 2015 που η ναυαρχίδα S6 Edge είχε 900€, τώρα έχει 400€,περνάει ο καιρός αέρας
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν βγει το 7 λετε να πεσει η τιμη του SE? Ενδιαφερομαι για αγορα

Δύσκολα ήδη είναι το φτηνότερο κινητό της Apple με Specs του 6S. Το 7 θα είναι μεγάλο οπότε θα πέσει η τιμή του 6S και ίσως αφήσουν στα ράφια και το 6 με 16/64GB. Αν βγει του χρόνου τον Μάρτιο SE 2 τότε θα πέσει η τιμή του SE. Αν ενδιαφέρεσαι για αγορά του SE, αγόρασε το με δώσεις. Εγώ το πήρα στην Γερμανία από την O2 με 24€ τον μήνα γιατί iPhone μετρητής όπως και άλλες ναυαρχίδες δεν αγοράζεις εύκολα. Το μόνο μειονέκτημα στο SE είναι η οθόνη. Αν είχες στο παρελθόν 6/6S ή κάποιο S6/P8 θα σου κακοφανεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχωρα τον γέροντα, ήρθε από το μακρινό παρελθόν. Απο τον Μάρτιο του 2015 που η ναυαρχίδα S6 Edge είχε 900€, τώρα έχει 400€,περνάει ο καιρός αέρας

Το ζήτημα είναι το υλικό κατασκευής και εκεί στοχεύει το σχόλιο που έκανα και όχι στην τιμή αλλα ντάκς.

Είναι και αυτό το butthurt και η άρνηση που πλέουν στον αέρα του thread...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...