Προς το περιεχόμενο

Κινητό μέχρι 300ε


Mitsos_The_Great

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα. Επειδή θα πάρει το Ζ2 μου ο αδερφός μου, τι μπορώ να πάρω με 300ε που να είναι λίγο καλύτερο σε specs? Σκεφτόμουν το Lg g4 αλλά δεν είμαι σίγουρος λόγω του γνωστού προβλήματος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα. Επειδή θα πάρει το Ζ2 μου ο αδερφός μου, τι μπορώ να πάρω με 300ε που να είναι λίγο καλύτερο σε specs? Σκεφτόμουν το Lg g4 αλλά δεν είμαι σίγουρος λόγω του γνωστού προβλήματος.

Στα 299€ όπως λέει και το Kimovil, έχει βλέπω το Coolicοοl από τα έμπιστα μαγαζιά σαν πιο φθηνό, το δικό μου κινητό, Xiaomi Note Pro, που σίγουρα έχει καλύτερα χαρακτηριστικά από το Ζ2.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα 299€ όπως λέει και το Kimovil, έχει βλέπω το Coolicοοl από τα έμπιστα μαγαζιά σαν πιο φθηνό, το δικό μου κινητό, Xiaomi Note Pro, που σίγουρα έχει καλύτερα χαρακτηριστικά από το Ζ2.

 

Πολύ καλή τιμή αλλά το χρειάζομαι άμεσα και δεν επαρκούν τα χρήματα στη revolut αυτή τη στιγμή (και μέχρι να φτάσει το έμβασμα... :P )

Το G4 θα έλεγα Γιατί και να σου τυχει έχει φανταστικό Service. Επίσης εν μέρει η νεες παρτίδες 60Χ έχουν διορθωθεί.

Το θέλω αυτό το κινητό (έχει και καλύτερη υποστήριξη στο xda από το Mate S που ούτε root δεν παίρνει στην 6.0) αλλά φοβάμαι μην με τρέχει 2-3 φορές το μήνα στο service. Όπως λες βέβαια έχει καλό service η lg και με καλύπτει ψυχολογικά κάπως... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...