Προς το περιεχόμενο

Το Pokémon Go for iOS αποκτά πλήρη πρόσβαση στα στοιχεία του Google λογαριασμού σας, η Niantic απολογείται


Rubenstilchkin

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επιδει δεν εχω καταλάβει.

Ειναι φάση multiplayer online παιχνίδι,δηλαδη πολλα διαφορετικά άτομα σε έναν κόσμο ?

Φάση οποιο πόκεμον βλέπω εγω στον χάρτη το βλεπει και κάποιος κοντα μου ας πούμε ?

http://gaming.stackexchange.com/questions/272681/does-everyone-see-the-same-pok%C3%A9mon

 

Επισεις battles εχει το παιχνίδι ,δηλαδη μπορω να παλέψω με κάποιον φίλο μου ?

Με συγκεκριμένους παίκτες δεν μπορείς, προς το παρόν τουλάχιστον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 31
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Μια χαρά, αφού το φτιάξανε το πρόβλημα. Το ίδιο πρόβλημα αντιμετώπιζαν και με το Android αφού αποκτούσε πρόσβαση στους λογαριασμούς της συσκευής.

 

Μια μικρή σημείωση: Ενημερώνοντας την εφαρμογή δεν λύνεται το πρόβλημα, πρέπει να πάτε στις ρυθμίσεις του Google Account και να διαγράψετε την εφαρμογή από τα δικαιώματα πρόσβασης. Μετά να ξανα ανοίξετε την εφαρμογή και να κάνετε απλά Login με τα καινούργια δικαιώματα.

Δεν βρίσκω πουθενά τυνην επιλογή που είπες.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορει να μας δώσει κάποιος λογαριασμό απο εξωτερικό και να συνδεθούμε με εκείνον και να το κατεβάσουμε εδώ ή πρέπει να περιμένουμε να έρθει Ελλάδα ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ρε μάγκες, μη το πάρετε προσωπικά, αλλά δε μπορείτε να περιμένετε λίγο καιρό μέχρι να διατεθεί επίσημα στο ελληνικό / ευρωπαϊκό play store?

 

Πετάγομαι σαν ... ,το ξέρω, αλλά μου κάνει εντύπωση που ο κόσμος ζορίζεται τόσο πολύ να το πάρει έστω και 1 μέρα πιο νωρίς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κατέβασα στο iOS με αμερικάνικο λογαριασμό από περιέργεια.

 

Εντάξει, έχει κάποια σημεία στα οποία όποιος πάει είναι για σβερκιές. Π.χ. εκκλησάκια που έχουν σκοτωθεί παιδιά.

 

Όποιον δω εκεί με το κινητό θα τον κάνω Pokemon  :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορει να μας δώσει κάποιος λογαριασμό απο εξωτερικό και να συνδεθούμε με εκείνον και να το κατεβάσουμε εδώ ή πρέπει να περιμένουμε να έρθει Ελλάδα ;

http://appleid.apple.com φτιάξε έναν δωρεάν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορεί να είμαι και χαζός, αλλά δεν καταλαβαίνω που το πρόβλημα όταν η niantic που ανήκει στη γκουγκλ έχει πρόσβαση στη γκουγκλ..

H Niantic άνηκε στην Google. Το πρόβλημα ήταν ότι αν είχε αποκτήσει πλήρη πρόσβαση στο λογαριασμό σου μπορούσε να διαχειριστεί τα πάντα, Google Photos, Google Drive, Emails κλπ. Όχι ότι η Google δεν τα διαχειρίζεται και με το παραπάνω αλλά το μόνο που λείπει είναι μία τρίτη εταιρία να σκαλίζει τα δεδομένα σου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ρε μάγκες, μη το πάρετε προσωπικά, αλλά δε μπορείτε να περιμένετε λίγο καιρό μέχρι να διατεθεί επίσημα στο ελληνικό / ευρωπαϊκό play store?

 

Πετάγομαι σαν ... ,το ξέρω, αλλά μου κάνει εντύπωση που ο κόσμος ζορίζεται τόσο πολύ να το πάρει έστω και 1 μέρα πιο νωρίς.

Κουβέντα έκανα , δε τρέχει τιποτα .
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...