Προς το περιεχόμενο

Αγορά κινητού με 125 €


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα. Ενδιαφέρομαι να αγοράσω ένα κινητό με ταβάνι 125 € (ούτε  € παραπάνω). Θέλω να ναι android. να έχει ραδιόφωνο, να υποστηρίζει έλεγχο έντασης από τα ακουστικά, να χει 4g, να χει καλή αυτονομία, φλας και καλούτσικη κάμερα στα λεφτά που διαθέτω.

 

Η χρήση που θα κάνω είναι αρκετή πλοήγηση στο ιnternet και ραδιόφωνο, facebook, και κανα παιχνιδάκι στυλ hill climb racing.

 

Είμαι ανάμεσα στα  παρακάτω: Lg g4c, Lg k8 και Samsung j3 (την duos έκδοση καθώς έχω 2 νούμερα).

 

Επίσης κοίταξα το moto e αλλά δεν έχει φλας το οποίο το χρησιμοποιώ αρκετά.

 

Εμένα μου αρέσει αρκετά το Samsung j3 γιατί θα βάλω και την άλλη sim ου έχω και θα απαλλαγώ από το κουβάλημα 2 κινητών.

 

Από αυτά που ζητάω πρώτο είναι η αυτονομία της μπαταρίας. Δηλαδή θέλω να βγάζει με wifi, data, gps μόνιμα ανοιχτά και με απλή χρήση τουλάχιστον μια μέρα (κάτι που γινόταν με το g2 mini που είχα).

 

Εννοείται πως μόλις λήξη η εγγύηση θα υποστούν root και custom rom (οπότε υποθέτω με το j3 θα είναι πιο εύκολα τα πράγματα από roms κλπ αν κρίνω το galaxy tab 2 που έχω).

 

Επίσης η η αγορά θα γίνει από skroytz και δεν θέλω κινέζικο. 

 

Αυτά :)

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

xmmm δεν ξέρω αν υποστηρίζει volume control από τα ακουστικά και το χρειάζομαι γιατί χρησιμοποιώ αρκετά το ποδήλατο και φοράω το ένα ακουστικό μόνο. Γνωρίζεις αν υποστηρίζει; To moto g 2gen του αδερφού μου δεν το υποστηρίζει.Επίσης με βολεύει το dual sim καθώς θα έχω μια συσκευή αντί για δύο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

xmmm δεν ξέρω αν υποστηρίζει volume control από τα ακουστικά και το χρειάζομαι γιατί χρησιμοποιώ αρκετά το ποδήλατο και φοράω το ένα ακουστικό μόνο. Γνωρίζεις αν υποστηρίζει; To moto g 2gen του αδερφού μου δεν το υποστηρίζει.Επίσης με βολεύει το dual sim καθώς θα έχω μια συσκευή αντί για δύο.

Πάνε σε ένα κατάστημα και δοκίμασε το!

Να μην υποστιριζει Android volume control ειναι απίστευτο! Το headset κατά 99% θα φταει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάνε σε ένα κατάστημα και δοκίμασε το!

Να μην υποστιριζει Android volume control ειναι απίστευτο! Το headset κατά 99% θα φταει!

Η δοκιμή δεν γίνεται γιατί βρίσκομαι σε νησί και δεν υπάρχει κανένα κατάστημα πώλησης κινητών.

 

Το headset δεν φταίει 1000% γιατί δοκιμάστηκε σε galaxy tab 2, sony e1, g2 mini, lg leon και δούλευε κανονικά. Μόνο στο nexus 4 και moto g 2gen είχα πρόβλημα. Τα quabit 2 είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...