Προς το περιεχόμενο

Το Pokemon Go διαθέσιμο και στην Ελλάδα


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ το κατέβασα, θεϊκό αλλά δεν θα τα σκασω σε κάρτες κινητής για να αγοράζω δεδομένα . Στο τέλος θα μου βγει πιο ακριβό από το να πάρω iphone

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά είστε πολύ μίζερα ανθρωπάκια. Τόση κακία μαζεμένη σε ένα άτομο. Γιατί πρέπει να είστε τόσο αρνητικοί; Αν δεν το γουστάρετε στην τελική γιατί μπαίνετε στον κόπο να σχολιάσετε; ¨Όπως λέτε υπάρχουν καλύτερα πράγματα να κάνετε. Ε άντε στο καλό

 

 

Edit:

 

 

Εγώ το κατέβασα, θεϊκό αλλά δεν θα τα σκασω σε κάρτες κινητής για να αγοράζω δεδομένα . Στο τέλος θα μου βγει πιο ακριβό από το να πάρω iphone

 
Εχώ διαβάσει καταναλώνει κοντά στα 23 Mb σε οχτώ ώρες σερί. Με τόσα προγράμματα τζαμπέ + πατέντες μια χαρα την βγάζεις τον μήνα. 
 
 
Αλλά ανάλογα με την απήχηση μπορεί και να δουμε κανα καλό πακέτο Unlimited. Πχ η T-Mobile Αμερική έβγαλε ανακοίνωση ότι δεν θα χρεώνει τα δεδομένα γιοα το Go αλα 0.facebook.com φάση 

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα βγουν με τα αμαξια και τα παπακια να κυνηγησουν ποκεμον τη κατσαμε θα μας σκοτωσουν. Κατα τα αλλα απο το να καθονται ωρες στη καρεκλα καλυτερα αυτο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι μαλακιες ειναι αυτες...Γι αυτο εχουν χαζεψει ολα τα πιτσιρικια....αντι να κυνηγανε καμια γκομενα , η καμια μπαλα ...κυνηγανε τα pokemon...

 

Ενω εσεις οταν παιζατε βολους και κοτσια στις αλανες ηταν αλλη φαση τοτε

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε μπορώ να καταλάβω για πιο λόγο η μπάλα θεωρείται πάντα το πιο κατάλληλο παιχνίδι. Σιγά το άθλημα.

Φαντασου παλιοτερα η Κατινα ψυθιριζε στη Μαρικα, ειδα τον γιο της Φροσως να παιζει μπαλα. Παναγια μου, στο ελεγα οτι ειναι αλητης. Αλλαζουν οι καιροι
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

Εχώ διαβάσει καταναλώνει κοντά στα 23 Mb σε οχτώ ώρες σερί. Με τόσα προγράμματα τζαμπέ + πατέντες μια χαρα την βγάζεις τον μήνα. 

 

 

Αλλά ανάλογα με την απήχηση μπορεί και να δουμε κανα καλό πακέτο Unlimited. Πχ η T-Mobile Αμερική έβγαλε ανακοίνωση ότι δεν θα χρεώνει τα δεδομένα γιοα το Go αλα 0.facebook.com φάση

 

Άμα είναι έτσι τέλεια !! Πάω να καώ χαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...