Προς το περιεχόμενο

Το Pokemon Go διαθέσιμο και στην Ελλάδα


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 157
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Άμα είναι έτσι τέλεια !! Πάω να καώ χαχαχα

Απο την δευτερα παιζω εγω και η γυναικα μου,μοιραζω τα data μαζι της γιατι με το 1+ δεν εχει 4g λογο 800mhz band που εχει η wind,η καταναλαση των mb απο ενα 3ωρο καθε μερα μεχρι και χθες ηταν κοντα στα 100-120mb.

Dont worry,μια χαρα θα εισαι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μη σας τρωει MB κατεβαστε το google maps, στη συνεχεχεια κατεβαστε το χαρτη της πολης σας για offline χρηση. Μ αυτο το τροπο δε τρωει ΜΒ, η εφαρμογη συνεργαζεται με το google maps api.

post-57664-0-88781500-1468679499_thumb.jpeg

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μη σας τρωει MB κατεβαστε το google maps, στη συνεχεχεια κατεβαστε το χαρτη της πολης σας για offline χρηση. Μ αυτο το τροπο δε τρωει ΜΒ, η εφαρμογη συνεργαζεται με το google maps api.

Αυτο το εκανα προχτες :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με cu ενεργοποιημένες εως τον Μάιο από τις 6 το απόγευμα έως τις 6 το πρωί έχει free δεδομένα. Από τότε που βγηκε το παιχνίδι με λιώσιμο (lvl 16) έχει φάει 410mb που είναι αρκούντως ικανοποιητικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα ρε παιδια τι προβλημα εχετε μερικοι? Καλυτερο ειναι να κατσεις σπιτι να καεις? Βγηκε ενα παιχνιδι που το παιζουν ΟΛΟΙ και περπατας πινεις καφε μιλας με φιλους και γνωριζεις και καινουρια ατομα, και γιατι οχι και γκομενες..

 

Και εγω ψιλοντρεπομαι να κατεβω κεντρο και να ψαχνω ποκεμον, αλλα ενας φιλος μου εδωσε την ιδεα να βγαινω με τη γυναικα μου και να το κανουμε παρεα για να μην ειμαι και μονος, ισως το δοκιμασω. Γενικα δεν ειναι κατι το κακο, γιατι και εγω στην αρχη νομιζα οτι μονο πιτσιρικια το παιζουν, αλλα οπως ολα δειχνουν οι περοσσοτεροι ειναι της δεκαετιας του 80-90, οταν δηλαδη το ποκεμον ειχε βγει αυτοι ηταν παιδια, οπως και εγω φυσικα.

 

 

Επισης αυτο με τα MB δεν το ηξερα, για κατσε να το δοκιμασω.

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αντί να φτιάξουν το πρόβλημα με τους servers κάνουν διαθέσιμη την εφαρμογή σε όλη την Ευρώπη...

 

ναι,  αντί να κάτσουν οι υπάλληλοι της Niantic με τα κατσαβίδια τους να επισκευάσουν τους σέρβερς...

 

το πρόβλημα με τους σέρβερς είναι απλό. Η Niantic έχει σέρβερς για τον χ αριθμό ατόμων που θα παίζουν σταθερά το παιχνίδι αφού καταλαγιάσει το hype. Αυτή τη στιγμή γίνεται πανικός, και προσπαθούν να παίξουν 3χ άτομα. Σου φαίνεται καλό οικονομικό πλάνο η εταιρία να επενδύσει σε σέρβερς για τους παίχτες της μίας εβδομάδας?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μη σας τρωει MB κατεβαστε το google maps, στη συνεχεχεια κατεβαστε το χαρτη της πολης σας για offline χρηση. Μ αυτο το τροπο δε τρωει ΜΒ, η εφαρμογη συνεργαζεται με το google maps api.

Έχει κάποιο μεινέκτημα όλο αυτό.? Είναι σαν να παίζω κανονικά.?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει κάποιο μεινέκτημα όλο αυτό.? Είναι σαν να παίζω κανονικά.?

μην ασχοληθείς καν, άνθρωπος της google είπε ότι δεν ισχύει:

 

https://twitter.com/samthor/status/752382144371003392

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φήμες λένε πως χθες το πραξικόπημα στην Τουρκία,δεν έγινε για να πέσει η κυβέρνηση αλλα γιατι έκαναν την εμφάνιση τους στην γέφυρα του Βόσπορου ολα τα καλα Πόκεμον... και τα μάζεψε ο στρατηγός...

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο χωριό μου τώρα που θα ανέβω (1700 μέτρα υψόμετρο) υπάρχει περίπτωση να πετύχω κανένα ή αδίκως θα κατεβάσω την εφαρμογή;

Μην ανυσηχεις..Ειναι εκει και σε περιμενουν να τα πιασεις...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εχω κάνει εν petition στο ipetitions με τίτλο "ΑΝ ΔΕΝ ΜΑΡΕΣΕΙ ΕΜΕΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΑΚΙΑ ΟΠΟΤΕ ΕΙΣΤΕ ΦΛΩΡΟΙ ΠΟΥ ΑΣΧΟΛΕΙΣΤΕ". Βοηθήστε να υπογράξουμε. Εμείς μπορούμε να συνεχίσουμε να παίζουμε κρυφά ωστε να μην ενοχλούμε τον κομπλεξισμο κάποιων

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...