Προς το περιεχόμενο

Το Pokemon Go διαθέσιμο και στην Ελλάδα


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ti είναι τα pokemon; παιδικό σαν το μικρό μου πόνυ; Ειλικρινά με δύο λόγια για ένα λίγο πιο παλιό. Αν και εντάξει παίζω λίγο ακόμα. Τώρα ξεκίνησα fallout 4 το τσίμπησα στα steam sales . Αισθάνομαι προηγούμενου αιώνα τύπος. 

 Διάβασε το άλλο άρθρο στα νέα, που λέει για το φαινόμενο pokemon. Μου έλυσε κι εμένα αρκετές απορίες :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 157
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στο χωριό μου τώρα που θα ανέβω (1700 μέτρα υψόμετρο) υπάρχει περίπτωση να πετύχω κανένα ή αδίκως θα κατεβάσω την εφαρμογή;

 

Ε, 'κει πάνω στο βουνό, κάνα Geodude ίσως.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα τρικ για να ξκινησετε με τον πικατσου. Την πρώτη φορά που ανοιγεις το παιχνίδι σου πετάει ένα πόκεμον και σου λέει να το πιάσεις. Το αγνοεις και αρχίζεις και περπατας. Όσο περπατας εξαφανίζει τα προηγούμενα και εμφανίζει αλλά. Στο 5ο spawn σου εμφανίζει και τον πικατσου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι η ηλικία που "μεγάλωσε" με τα Pokemon.....

 

Ακριβώς αυτό. Είναι οι παιδικές μας αναμνήσεις (26άρης εδώ)! Κι εγώ θα δοκίμαζα ένα καινούριο παιχνίδι Pokemon, αλλά η φιλοσοφία του συγκεκριμένου δε μ' αρέσει.

 

Κάτι σε πιο κλασικό στυλ (που μένεις μεσ' το σπίτι σου :P), ίσως κάνα remake των Gen. I & II, θα ήταν σιγουράκι για να το τιμήσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβώς αυτό. Είναι οι παιδικές μας αναμνήσεις (26άρης εδώ)! Κι εγώ θα δοκίμαζα ένα καινούριο παιχνίδι Pokemon, αλλά η φιλοσοφία του συγκεκριμένου δε μ' αρέσει.

 

Κάτι σε πιο κλασικό στυλ (που μένεις μεσ' το σπίτι σου :P), ίσως κάνα remake των Gen. I & II, θα ήταν σιγουράκι για να το τιμήσω.

 

 

H Gen 1 έχει remake Fire Red / Leaf Green (GBA) και η Gen 2  Soul Silver/Heart Gold (3DS)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...