Προς το περιεχόμενο

S6 lollipop Απαραδεκτο


DrunknMunky

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια εχω το s6 εδω και ποσο καιρο και δεν εχει ερθει ακομα η αναβαθμιση σε marahmallow!Το κινητο ειναι AUT ελβετικο. Τι φαση? Εχω εκνευριστει με τη samsung σε αυτο τον τομεα!!!!! Ειναι δυνατον κινητο ναυαρχιδα να εχει ακομα lollipop και κινητα των 200 να εχουν marshmallow out of the box. Σκεφτομαι σοβαρα να στειλω μηνυμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα το ψαξω αν και φοβαμαι μη παει κατι λαθος. Επισης θα ηθελα να στειλω ενα μηνυμα στη samsung να τους ξεχ@@σω για το ανυπαρκτο support. Οταν ειναι να μας παρουν χρηματα απο την τσεπη ολα καλα και μετα ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα το ψαξω αν και φοβαμαι μη παει κατι λαθος. Επισης θα ηθελα να στειλω ενα μηνυμα στη samsung να τους ξεχ@@σω για το ανυπαρκτο support. Οταν ειναι να μας παρουν χρηματα απο την τσεπη ολα καλα και μετα ....

 

Η Samsung έδωσε την αναβάθμιση και είναι θέμα των εταιριών κινητής τηλεφωνίας από όπου είναι τα κινητά, στην περίπτωσή σου η Ελβετία.

 

Τι μοντέλο έχεις; Για το F βλέπω ότι έχει βγει η αναβάθμιση για το δίκτυο της Swisscom, εδώ.

 

Για το I δεν υπάρχει εγγραφή για δίκτυο Ελβετίας, ωστόσο το F και το Ι έχουν αναβαθμιστεί εξ ολοκλήρου στην 6,0,1.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναλογα την χωρα προελευσης παει η ημερομηνια των αναβαθμισεων, εγω την εχω απο τον φεβρουαριο, ειναι απο πολωνια το δικο μου αν θυμαμαι καλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δες ένα video στο youtube και θα τα καταφέρεις. Αν δεν νιώθεις σίγουρος, μπορείς να βρεις κάποιον γνωστό που γνωρίζει κάτι παραπάνω. Και στο S6 της αδερφής μου έχει έρθει εδώ και πολύ καιρό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναλογα την χωρα προελευσης παει η ημερομηνια των αναβαθμισεων, εγω την εχω απο τον φεβρουαριο, ειναι απο πολωνια το δικο μου αν θυμαμαι καλα.

Εχουν αναβαθμιστει ολοι οι παροχοι συμφωνα με το Sammobile.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβος το ιδιο και εγω.Τραβιεμαι απο τον μαρτιο και εγω εχω 920f AUT.Πραγματικα εδν ξερω τι παιζει προσπαθησα απο Odin μου εγραψε φαιλ και ανγκαστικα να κανω factory reset για να το σωσω.Μου φαινεται μεχρι να αλλαξουμε κινητο θα μεινουμε με την 5.0.1 δεν υπαρχει λυση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...