Προς το περιεχόμενο

Η Xiaomi θα ανακοινώσει laptops τύπου “MacBook Air”


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για πιο λογο να βαλεις ios? για να μην παιζεις παιχνιδια? για να μην μπορεις να βρεις ολες τις μικροεφαρμογες που μονο για windows ειναι ? εχω βαλει Linux μα παντα κατι δεν εβρισκα . Την μια ηταν το προγραμμα που προγραμματιζε τις καρτες την αλλη το skype οποτε μενεις με τα windows . Γιατι καποιος να βαλει ios . Εκτος το οτι ειναι G@y friendly

 

Υπαρχουν ανθρωποι που θελουν το MacOS (οχι ios) για το οικοσυστημα που προσφερει η Apple. Επιπλεον ξερω πολλα ατομα που αγορασαν iMac για video editing. 

 

Προσωπικα σχεδον σε ολα μ τα πισι τρεχω Ubuntu 14.04 στα οποια ουτε skype θελω ουτε τιποτα. Δεν τα εχω για παιχνιδι αλλα για δουλεια και πιο συγκεκριμενα για να μπορω να δουλευω το ROS. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι σαν MacBook από τα Lidl :lol:

και προφανως εξυπνα σχολια απο ατομα που χρονια πριν χαρακτηριζαν τις lg tv απο τα lidl... ουτε καν ιδεα ποθα ειναι η xiaomi φανταζομαι
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχουν ανθρωποι που θελουν το MacOS (οχι ios) για το οικοσυστημα που προσφερει η Apple. Επιπλεον ξερω πολλα ατομα που αγορασαν iMac για video editing. 

 

Προσωπικα σχεδον σε ολα μ τα πισι τρεχω Ubuntu 14.04 στα οποια ουτε skype θελω ουτε τιποτα. Δεν τα εχω για παιχνιδι αλλα για δουλεια και πιο συγκεκριμενα για να μπορω να δουλευω το ROS. 

Το καταλαβαινω απολυτα μα οσοι ασχολουνται με video editing ή photo editing κτλ σιγουρα δεν περιμενουν την xiaomi . Εχουν φτιαξει συνθεση για να δουλευει το hackintosh ή εχουν παρει mac . Εσυ που δεν χρειαζεσαι gaming το εχεις για δουλεια και δεν θες σκουπιδια στον υπολογιστη σου το καταλαβαινω . Αυτους που λενε για το desing δεν απλα δεν .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πιο λογο να βαλεις ios? για να μην παιζεις παιχνιδια? για να μην μπορεις να βρεις ολες τις μικροεφαρμογες που μονο για windows ειναι ? εχω βαλει Linux μα παντα κατι δεν εβρισκα . Την μια ηταν το προγραμμα που προγραμματιζε τις καρτες την αλλη το skype οποτε μενεις με τα windows . Γιατι καποιος να βαλει ios . Εκτος το οτι ειναι G@y friendly

 

iOS ? για ipad μιλάμε και δεν το κατάλαβα ; Καλά για το G@y friendly τώρα τι να σχολιάσω ;

 

Αλλά ναι… υπάρχουν και άνθρωποι που δεν παίζουν παιχνίδια… 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

iOS ? για ipad μιλάμε και δεν το κατάλαβα ; Καλά για το G@y friendly τώρα τι να σχολιάσω ;

 

Αλλά ναι… υπάρχουν και άνθρωποι που δεν παίζουν παιχνίδια… 

 

http://gizmodo.com/390269/apple-perceived-as-gay-friendly-samsung-not

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Αυτους που λενε για το desing δεν απλα δεν .

 

Ελπίζω απλά να τρολλάρεις. Το design μιας συσκευής για πολλούς είναι πολύ σημαντικό . Και δεν είναι μόνο Apple αλλά πχ δες πόσα σκάνε για Case Modding. Για άλλους δεν τους ενδιαφέρει. Πάρε κάνα τέτοιο LG-Optimus-Vu-Review-07.jpg

 

να δείξεις και προς τα έξω ότι δεν έχεις γούστο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κράτησα στα χέρια μου το redmi note 3 και συνηθισμένος απο samsung πήγα να πατήσω το πίσω βελάκι. Anyway. Σχεδιαστικά η xiaomi μου αρέσει ωστόσο με τα τωρινά δεδομένα δε θα έπαιρνα. Είναι μεγάλο πράγμα να έχει θέμα το Samsung κινητο/tablet/tv or whatever και να μπορούν στο Χαιδάρι να στο φτιάχνουν σε μια ώρα ή το πολύ σε 1 μέρα με τα ανταλλακτικά να έρχονται απο Ολλανδία κάθε μέρα.

Αν μου χαλάσει ένα xiaomi σε πόσες μέρες θα το έχω πάλι έτοιμο;(είναι απορία όντως)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναλογος σε τι τεχνικο πας και τι βλαβη εχει . Παντος και τα ανταλακτικα οι τιμες ειναι πολυ καλες . πχ οθονη και digi μαζι για RN3PRO 28-30 ευρω καινουρια . Αν δλδ ειναι καμια βλαβη που μπορει να επισκευαστει χωρις ανταλακτικο (δεν ταιριαζει καποιο κοινο) τοτε ναι θες μια βδομαδα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση, τι στο δίαλο τους κάνετε και χαλάνε τόσο εύκολα; Εγώ τα κακομεταχειρίζομαι τα πράγματα μου και δεν μου έχει χαλάσει κινητό τα τελευταία 9 χρόνια. Το τελευταίο κινητό που μου χάλασε ήταν ένα Nokia xPress Music το όποιο σαν καλός μαλάκας το ξέχασα μέσα στο μαγιό και το πήρα χαμπάρι μετά από ένα 20λεπτό XD

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλή η Xiaomi. Μου αρέσει που όλο βγάζουν καινούργια προϊόντα, και σε καλές τιμές θα έλεγα. Και από design δεν μπορώ να πω ότι είναι άσχημα. Βέβαια δεν είμαι κάτοχος κάποιου προϊόντος της xiaomi αλλά έχω βάλει κάποια στο radar μου, μιας και σχεδόν μόνο καλά ακούω οπότε why not. Αντε να δούμε τι θα κάνουν αυτή την φορά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Δεν έχω ασχοληθεί ποτέ με xiaomi, κι έχω την απορία. Service στην Ελλάδα ποιός παρέχει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...