Προς το περιεχόμενο

Ευρωπαϊκή Κάρτα Νέων


cris41

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στο φοιτητικό του CU συνδυάζεται κανονικά η κάρτα νέων με το φοιτητικό και μάλιστα δε χρειάζεται να είναι η κάρτα νέων στο ίδιο όνομα με αυτό του καρτοκινητού.

Στο φοιτητικό CU λογικά σου κάνει το διπλασιασμό σε ανανέωση άνω των 10 ευρώ αλλά σε What's UP δεν δίνει τίποτα:

[2] Το δώρο για συνδρομητές WHAT’S UP αποδίδεται με την πρώτη ανανέωση 10€ που θα γίνεται κάθε μήνα, για 12 μήνες μετά την εγγραφή του κατόχου της Κάρτας Νέων στην προσφορά. H προσφορά δεν ισχύει για τους κατόχους της Κάρτας Νέων που είναι συνδρομητές καρτοκινητής WHAT’S UP της COSMOTE και λαμβάνουν οποιαδήποτε προσφορά της COSMOTE για φοιτητές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 126
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

Αργησες 6 χρόνια.

Τουλάχιστον ενημέρωσα! Φίλτατε Ελληναρα μου.

 

Ειρήνη υμίν. Λογικά το είπε χαριτολογώντας. B)

 

Για εμένα άργησε πολύ περισσότερο από 6 χρόνια, αλλά δεν παύει να είναι μια χρήσιμη πληροφορία προσφοράς που μπορούμε να τη μοιραστούμε και να ενημερώσουμε άλλους που μπορούν να την εκμεταλλευτούν.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο φοιτητικό του CU συνδυάζεται κανονικά η κάρτα νέων με το φοιτητικό και μάλιστα δε χρειάζεται να είναι η κάρτα νέων στο ίδιο όνομα με αυτό του καρτοκινητού.

ΕΙναι βεβαιο/δοκιμασμένο αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΙναι βεβαιο/δοκιμασμένο αυτό;

Δοκιμασμένο στο δικό μου κινητό με περασμένη την κάρτα νέων τρίτου προσώπου. Βάζω κάρτα 10 ευρώ τον ένα μήνα, διπλασιάζεται και ενεργοποιώντας το μηνιαίο πακέτο με τα 4€ για 1000 λεπτά προς όλους βγάζω έως και 4 μήνες.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποια είναι η διαδικασία για να δηλώσεις τον αριθμό cu?

Μπαίνω από κινητό και δεν το βρίσκω στο site.

http://europeanyouthcard.gr/offers/vodafone-cu/

"Για ενεργοποίηση της προσφοράς, οι συνδρομητές θα πρέπει να αποστείλουν τον αριθμό της Ευρωπαϊκής Κάρτας Νέων με δωρεάν γραπτό μήνυμα στο 1280."

Παω να βγαλω καινουργια καρτα αλλα εκει που δηλωνεις ημερομηνια γεννησης εχει μονο απο το 2006 και μετα

Πληκτρολόγησέ το

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι τελικα που αργησα 6 χρονια να το βαλω και εχετε παρει αρκετοι την προσφορα. Ενα ευχαριστω δε βλατπει.

 

Ρε παλίκαρε, το παιδί προφανώς εννοούσε ότι είναι 29 + 6= 35 χρονών πλέον, άρα δεν μπορεί να πάρει την κάρτα. Γι'αυτό σου είπε έτσι. Δεν στην είπε! Πόσο κάρβουνο πια... 3 φορές το έχεις επαναλάβει και ακόμα δεν το έχεις καταλάβει...

 

Όσον αφορά το άλλο που λες, ναι το σωστό είναι πως όσοι το χρησιμοποιήσουν, οφείλουν να σε ευχαριστήσουν. Αλλά μην απογοητεύεσαι. Καλή καρδιά.

  • Like 15
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω το είχα ακούσει αλλα το αμελούσα συνεχώς εδω κι ενα χρονο.
Ωστόσο έκανα την αίτηση χθες και δρομολογήθηκε κανονικά.
Θα την βγάλουμε για κανα 4 χρόνια ακομα οποτε μια χαρα.

 

Αρχικά θα ήθελα να ρωτήσω κάποιον κάτοχο what's up / cosmote
1ον) Με ανανέωση κάρτας απο 10€ ισχυει οτι τον επόμενο ή τον ιδιο επειδή δεν εχω καταλάβει μας πιστώνει δωρεάν αλλα 10€;
2ον) Ποια ειναι η διαδικασία για cosmote λογαριασμούς ; Για cu εχει ειπωθεί όπως διάβασα αλλα για Cosmote δεν είδα κατι..

 

3ον και πιο σημαντικό , Ευχαριστω τον TS για το νήμα ... Αξίζει πραγματικα για εμάς που δεν έχουμε φοιτητικά κτλ , γιατι μας πίνουν το αίμα ΟΛΕΣ οι εταιρίες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παλίκαρε, το παιδί προφανώς εννοούσε ότι είναι 29 + 6= 35 χρονών πλέον, άρα δεν μπορεί να πάρει την κάρτα. Γι'αυτό σου είπε έτσι. Δεν στην είπε! Πόσο κάρβουνο πια... 3 φορές το έχεις επαναλάβει και ακόμα δεν το έχεις καταλάβει...

 

Όσον αφορά το άλλο που λες, ναι το σωστό είναι πως όσοι το χρησιμοποιήσουν, οφείλουν να σε ευχαριστήσουν. Αλλά μην απογοητεύεσαι. Καλή καρδιά.

 

Οκ εγω το πηρα επειδη εχει βγει πολλα χρονια και σου λεει τωρα το θυμηθηκες. Τεσπα δε θα μπλεξουμε σε αυτο μωρε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκιμασμένο στο δικό μου κινητό με περασμένη την κάρτα νέων τρίτου προσώπου. Βάζω κάρτα 10 ευρώ τον ένα μήνα, διπλασιάζεται και ενεργοποιώντας το μηνιαίο πακέτο με τα 4€ για 1000 λεπτά προς όλους βγάζω έως και 4 μήνες.

Δηλαδή τα 10€ παραμένουν και μετά το πέρας του μήνα?

Γιατί η προσφορά αναφέρει

 

Mε ανανέωση χρόνου ομιλίας από 10€ και άνω οι συνδρομητές λαμβάνουν έξτρα 10€ Bonus για να τα χρησιμοποιήσουν όπως θέλουν για ένα μήνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή τα 10€ παραμένουν και μετά το πέρας του μήνα?

Γιατί η προσφορά αναφέρει

 

 

Βαζεις 10ευρω. Οταν βαζω εγω την προσφορα με τα 7ευρω στο CU μου μενουν μεσα 13€. Στον επομενο μηνα δε χαλασω τα 3€ θα εχω 10€. Ουσιαστικα δινει προτεραιοτητα στην καταναλωση της προσφορας. Πρωτα καταναλωνει αυτα. Οποτε πολυ πολυ να χασεις 3€ τον μηνα.

 

Εγω μια μερα πριν ληξει κανω ανανεωση πακετου με 7€ και ετσι δε χανω τιποτα. 

 

(τωρα απο τα ποσα βγαλε φπα κλπ δε θυμαμαι ακριβως νουμερα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή εγώ που βάζω το 4άρι πακέτο θα χάσω 6€ ή θα βάλω το 7, αν και δεν μου πολυχρειάζεται. Ή το ανανεώνω μια μέρα πριν και χάνω 2€. Σωστά κατάλαβα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...