Προς το περιεχόμενο

Ευρωπαϊκή Κάρτα Νέων


cris41

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 126
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επισκέπτης

Έστω ότι έχουμε δύο άτομα 25 και 30 χρονών. Ο πρώτος δικαιούται την Ευρωπαϊκή Κάρτα Νέων, ενώ ο δεύτερος όχι, σωστά?

 

Γίνεται να την ενεργοποιήσουμε με τα στοιχεία του 25χρονου, αλλά βάζοντας το κινητό του 30χρονου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έστω ότι έχουμε δύο άτομα 25 και 30 χρονών. Ο πρώτος δικαιούται την Ευρωπαϊκή Κάρτα Νέων, ενώ ο δεύτερος όχι, σωστά?

 

Γίνεται να την ενεργοποιήσουμε με τα στοιχεία του 25χρονου, αλλά βάζοντας το κινητό του 30χρονου?

γιατι να μη γινεται;

εναν αριθμο καρτας θα παρεις και θα ενεργοποιεις την προσφορα με αυτο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

γιατι να μη γινεται;

εναν αριθμο καρτας θα παρεις και θα ενεργοποιεις την προσφορα με αυτο!

 

Κι εγώ έτσι το σκέφτηκα, απλά επειδή θα υπάρχει παραφωνία μεταξύ στοιχείων και κινητού τηλεφώνου. Θα το δοκιμάσω πάντως. Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ έτσι το σκέφτηκα, απλά επειδή θα υπάρχει παραφωνία μεταξύ στοιχείων και κινητού τηλεφώνου. Θα το δοκιμάσω πάντως. Ευχαριστώ!

 δε νομιζω να υπαρχει θεμα!

μακαρι και εγω να ειχα "προχειρο" εναν 25χρονο να το δοκιμασω!

:-D :-D :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή εγώ που βάζω το 4άρι πακέτο θα χάσω 6€ ή θα βάλω το 7, αν και δεν μου πολυχρειάζεται. Ή το ανανεώνω μια μέρα πριν και χάνω 2€. Σωστά κατάλαβα;

 

Καπως ετσι. Και τον επομενο μηνα θα συνεχισεις να εχεις τα 10€ που εβαλες. Δε τα χανεις αυτα που βαζεις. Το μπονους χανεις. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη το πάμε εκεί το θέμα. Εγώ το έβαλα κυρίως για την προσφορά που το 95% εδώ δε ξέρει με το CU και τα 10+10€

Αυτο με το CU ισχυει? Πηγα σε καταστημα της vodafone να το κανω γιατι με ειχε πει ενας φιλος και ειπαν οτι δεν το εχουν ξανακουσει.

 

EDIT: ακυρο, τωρα ειδα τις σελιδες και το λινκ. Θα το δοκιμασω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2ον) Ποια ειναι η διαδικασία για cosmote λογαριασμούς ;

 

Για whatsup δεν ειναι τοσο απλη η διαδικασια οπως στο cu.. πρεπει να πας σε ενα καταστημα cosmote ή γερμανος μαζι με την καρτα νεων και την ταυτοτητα σου και να τους πεις να τα βγαλουν φωτοτυπια και να τα στειλουν στην κοσμοτε.. επειδη οι περισσοτεροι υπαλληλοι δεν ειναι καν ενημερωμενοι για αυτο, απλα πες τους να κανουν αυτη την διαδικασια.. και προτημισε καταστημα κοσμοτε, γτ σε οσους γερμανους πηγα ηταν ταγαρια..

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προχθες εκανα την αιτηση, σημερα παρελαβα την καρτα, και ενεργοποιησα σε φοιτητικο CU την προσφορα με το βημα που αναφερει στο site! ολα κομπλε! ευχαριστω τον TS  B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Για ενεργοποίηση της προσφοράς σε καρτοκινητό cosmote ποιά είναι η διαδικασία αν η κάρτα και το καρτοκινητό είναι σε διαφορετικά ονόματα; Απλά πας σε κατάστημα με την κάρτα και την ταυτότητά σου, και επιλέγεις σε ποιό καρτοκινητό θες να ενεργοποιηθεί;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προχθες εκανα την αιτηση, σημερα παρελαβα την καρτα, και ενεργοποιησα σε φοιτητικο CU την προσφορα με το βημα που αναφερει στο site! ολα κομπλε! ευχαριστω τον TS B)

Με ταχυδρομείο σου ήρθε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για χρήση σε φοιτητικό cu, πρέπει κατα την εγγραφή στην σελίδα της κάρτας νέων να δηλώσεις το νούμερο που θα χρησιμοποιείς για να λάβεις την προσφορά με τα +10€ ή μπορείς να δηλώσεις άλλο νούμερο(π.χ. wind) και μετά από τον cu αριθμό(που δεν έχεις δηλώσει κατα την εγγραφή) να στείλεις με sms τον αριθμό της κάρτας νέων και να εκμεταλευτείς την προσφορά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...