Προς το περιεχόμενο

Ευρωπαϊκή Κάρτα Νέων


cris41

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 126
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εμενα το κινητο whats up ειναι σε διαφορετικο ονομα, τι προβλημα θα εχω? Ξερετε?

 

Οσοι εχουμε βονταφον δεν εχουμε τετοιο προβλημα. Καλυτερα να ρωτησεις να εισαι σιγουρος ή να σου απαντησει καποιο τα παιδια που το εκανε εδω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα το κινητο whats up ειναι σε διαφορετικο ονομα, τι προβλημα θα εχω? Ξερετε?

Στελνεις τον κωδικο της καρτας και περιμενεις. Δεν εχεις να χασεις κατι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν εχει αναφερθεί αλλά μετα απο ενεργοποίηση της κάρτας σε νούμερο what's up ,εκτός απο τα 600 λεπτά και τα 600mb με κάθε ανανεωση μέσα απο την εφαρμογή εχει κι άλλες προςφορες.

συγκεκριμένη στην κατηγορία : ευρωπαϊκή κάρτα νέων ,τώρα που το κοίταξα δίνει 1000 λεπτά προς όλους με 5€

 

Τούμπανο η κάρτα !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σήμερα παραλαμβάνω την κάρτα νέων και έχω CU που το ανανεώνω στις 25 κάθε μήνα. Συμφέρει να στείλω το μήνυμα για την κάρτα νέων τώρα, να το αργήσω για τις 24 ή δεν παίζει ρόλο; (ώστε να εκμεταλλευτώ το μέγιστο των 12 μηνών που δίνει την έκπτωση)

 

Πολλά ευχαριστώ στον ts!

Τι σχέση έχει η ημερομηνία ενεργοποίησης της προσφορά στο cu; Λογικά το 12μηνο μετράει από τότε που εκδόθηκε η κάρτα. Επεξ/σία από George!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μια ερωτησούλα αν ξέρει κάποιος... Σε περίπτωση που σε ένα όνομα υπάρχει φοιτητικό what's up στο ΙΔΙΟ όνομα αλλά σε διαφορετικό αριθμό μπορούμε να ενεργοποιήσουμε τη φοιτητική κάρτα νέων?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικά σε whats up έχει δοκιμάσει κανείς να ενεργοποιήσει την κάρτα σε  αριθμό που ανήκει σε άλλο όνομα ?

Ρωτησα σε ενα καταστημα Γερμανος και μου ειπαν οτι απλα απαιτειται να γινει μεταβιβαση του αριθμου στο ενδιαφερομενο ατομο.

Δεν ειναι δυσκολη διαδικασια και γινεται γρηγορα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει πιθανοτητα για whatsup + Ευρωπαικη καρτα? Στους ορους λεει πως δεν, αλλα ειπα να ρωτησω...

Στο Γερμανο που πηγα, δεν μου ειπαν κατι οτι δεν γινεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εννοείς δεν φιλε μου; Εγω εχω what's up με την κάρτα νέων μαζι κανονικά.

Εκτός κι αν εννοείς κατι αλλο που δεν καταλαβα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δεν ξέρω αν εχει αναφερθεί αλλά μετα απο ενεργοποίηση της κάρτας σε νούμερο what's up ,εκτός απο τα 600 λεπτά και τα 600mb με κάθε ανανεωση μέσα απο την εφαρμογή εχει κι άλλες προςφορες.

συγκεκριμένη στην κατηγορία : ευρωπαϊκή κάρτα νέων ,τώρα που το κοίταξα δίνει 1000 λεπτά προς όλους με 5€

 

Τούμπανο η κάρτα !!!

 

Εγω την εβαλα αλλα δεν το βρισκω το πακετο που αναφερεις... Μονο 600μβ κ 600 προς whatsup

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαιρετώ το φόρουμ,θέλω να κάνω μια ερώτηση αν έχω αυτήν την κάρτα μπορώ να πάω σε ένα κατάστημα Vodafone να δείξω την κάρτα και να μου κάνουν φοιτητικό πακέτο χωρίς να είμαι φοιτητής;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαιρετώ το φόρουμ,θέλω να κάνω μια ερώτηση αν έχω αυτήν την κάρτα μπορώ να πάω σε ένα κατάστημα Vodafone να δείξω την κάρτα και να μου κάνουν φοιτητικό πακέτο χωρίς να είμαι φοιτητής;

Αυτη ειναι η προσφορα της vodafone..

http://europeanyouthcard.gr/offers/vodafone-cu/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...