Προς το περιεχόμενο

Ευρωπαϊκή Κάρτα Νέων


cris41

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 126
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

4 λεπτά πριν, darkmaster85 είπε

Καλησπέρα, σορρυ που επαναφέρω το θέμα αλλά θέλω να ρωτήσω αν την έχει κανείς ακόμα και αν ισχύει κανονικά για Vodafone cu?

Καλησπέρα. Ναι την έχω ενεργοποιημένη και ισχύει κανονικά.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 hours ago, thetiesthatbind said:

Η ανανέωση που γίνεται; Γιατι η δικη μου παίζει και να έληξε 

παρε τηλεφωνο το πρωι,ειδικα θεσσαλονικη υπαρχει θεμα.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 9 μήνες μετά...

Καλημέρα παρηγγειλα 2 κάρτες νέων , για μένα και την κοπέλα μου διότι έχουμε Vodafone cu , να περνούμε με την προσφορά +10 γι την ανανέωση . Ήρθαν στο σπίτι όλα καλά . 

Όταν πήγα μα στηλω τον κωδικό της κάρτας στο 1280 μου ερχετε μυνημα πίσω ΛAΘOΣ KΩΔIKOΣ. ΓIA THN ΠPOΣΦOPA THΣ EYPΩΠAIKHΣ KAPTAΣ NEΩN AΠANTHΣE ΣE AYTO TO MHNYMA MONO ME TON KΩΔIKO THΣ KAPTAΣ ΣOY..

και το κάνει και στην δίκη μου και στην κοπέλα μου . Μένω Θεσσαλονίκη μήπως ξέρετε από τι οφείλετε ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, Mrsmoke95 είπε

Καλημέρα παρηγγειλα 2 κάρτες νέων , για μένα και την κοπέλα μου διότι έχουμε Vodafone cu , να περνούμε με την προσφορά +10 γι την ανανέωση . Ήρθαν στο σπίτι όλα καλά . 

Όταν πήγα μα στηλω τον κωδικό της κάρτας στο 1280 μου ερχετε μυνημα πίσω ΛAΘOΣ KΩΔIKOΣ. ΓIA THN ΠPOΣΦOPA THΣ EYPΩΠAIKHΣ KAPTAΣ NEΩN AΠANTHΣE ΣE AYTO TO MHNYMA MONO ME TON KΩΔIKO THΣ KAPTAΣ ΣOY..

και το κάνει και στην δίκη μου και στην κοπέλα μου . Μένω Θεσσαλονίκη μήπως ξέρετε από τι οφείλετε ; 

Επειδή είχα και εγώ το ίδιο πρόβλημα σου αντιγράφω από ανάρτηση της european youth card Greece στο facebook (1 Μαρτίου 2019):

[ ΠΡΟΣΦΟΡΑ VODAFONE!!!

Σας ενημερώνουμε ότι η προσφορά της Vodafone που ισχύει για τους κατόχους της Ευρωπαϊκής Κάρτας Νέων ενεργοποιείται στις 20 του ίδιου μήνα ή στις 5 του επόμενου μήνα, ανάλογα με την ημερομηνία απόκτησης της κάρτας.

Παραδείγματα:
Εάν ο δικαιούχος παραλάβει την κάρτα του από την 1 έως τις 15 του μηνός, η προσφορά μπορεί να ενεργοποιηθεί από τις 20 του ίδιου μήνα και μετά.
Εάν ο δικαιούχος παραλάβει την κάρτα του από τις 16 έως το τέλος του μηνός, η προσφορά μπορεί να ενεργοποιηθεί από τις 05 του επόμενου μήνα και μετά. ]

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κ εδω τα ιδια.. μια που μου εστειλαν πριν 10 μερες.. δεν δουλευει με το CU.. 

Η vodafone μου ειπε να επικοινωνησω με την καρτα νεων.. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, mataragas24 είπε

Κ εδω τα ιδια.. μια που μου εστειλαν πριν 10 μερες.. δεν δουλευει με το CU.. 

Η vodafone μου ειπε να επικοινωνησω με την καρτα νεων.. 

αργουν πολυ να τα περασουν, σε εμενα εκανε 1.5 μηνα να ενεργοποιηθει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα είναι όπως τα λέει ο φίλος 1,5 μήνα είναι παρά πολύ κι είναι απαράδεκτο , κατάλαβα τι κάνουν εκεί στα γραφεία εδώ στην θεσσαλονη τουλάχιστον που είμαι εγώ . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ίδιο μου γίνεται τα 2 τελευταία χρόνια. Μέχρι πριν 3 χρόνια στέλνανε και την κάρτα γρήγορα. Τώρα κάνουν 2-3 εβδομαδές να τη στείλουν και μετά περνάει κανας μήνας για να ενεργοποιηθεί... Ευτυχώς προσθέτουν ήδη κανα μήνα έξτρα ότν στη στέλνουν. Απαράδεκτο όμως.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 λεπτά πριν, carolosjk είπε

Το ίδιο μου γίνεται τα 2 τελευταία χρόνια. Μέχρι πριν 3 χρόνια στέλνανε και την κάρτα γρήγορα. Τώρα κάνουν 2-3 εβδομαδές να τη στείλουν και μετά περνάει κανας μήνας για να ενεργοποιηθεί... Ευτυχώς προσθέτουν ήδη κανα μήνα έξτρα ότν στη στέλνουν. Απαράδεκτο όμως.

Περνάει κανονικά, θέλει χρόνο να ενεργοποιηθεί. Δοκίμασε ξανά σε λίγες μέρες,συνήθως στο 15νθημερο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ανανέωση γίνεται τηλεφωνικά η ηλεκτρονικά ;

 

επισης να σημειώσουμε ότι η απόκτηση των 10€ επιπλέον γίνεται ανά 31 μέρες και όχι 30 όπως ήταν παλιά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, 111111 είπε

Περνάει κανονικά, θέλει χρόνο να ενεργοποιηθεί. Δοκίμασε ξανά σε λίγες μέρες,συνήθως στο 15νθημερο

Το γνωρίζω οτι περνάει, πλέον μου λήγει η κάρτα για 3η χρονία. Πάω για τέταρτη. Αξίζει μόνο και μόνο για το έξτρα 10ρικο στην vodafone. Απλά λέω απαράδεκτο να σου την στέλνουν και να κάνουν μετά 2-3 εβδομάδες να στείλουν τα στοιχεία των καρτών στην vodafone και την κάθε εταιρεία. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, inso107pm είπε

Εχω ακουσει οτι μπορω να δηλωσω στην cosmote καρτα νεων σε whatsup που δεν ειναι στο ιδιο ονομα. 

ισχυει; Το εχει κανει κανεις;

Δεν τους νοιάζει το όνομα, μονάχα ο κωδικός της κάρτας να μην έχει ξαναενεργοποιηθεί σε αυτούς.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...