Προς το περιεχόμενο

5x tronsmart USB cables 4.99$


JohnnyX

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 152
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά ποιοτικά καλωδια για φόρτιση ταμπλετ και κινητό όχι μεγάλα σε μηκος ,και αν γίνεται να μπαίνουν και από της δύο πλευρές προτείνεται κάτι;

Τα θέλω για τα παιδιά γιατί μέχρι να βρουν ποια πλευρά μπαίνουν την θήρα usb την βγάζουν την παναγια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως γίνεται να μπαίνουν και από τις δύο πλευρές? Εκτός και αν μιλάς για USB-C ή lightning cable.

Κάπου το είχα δει ,εκτός αν φίλε μου είναι αυτά που αναφερεις και δεν μου κάνουν.

Τουλαχιστον μικρά σε μήκος (βαρεθηκα να τα μαζεύω με σονακια ) και ποιοτικά,δηλαδη να κουμπονουν χωρίς να παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ποιοτικά καλωδια για φόρτιση ταμπλετ και κινητό όχι μεγάλα σε μηκος ,και αν γίνεται να μπαίνουν και από της δύο πλευρές προτείνεται κάτι;

Τα θέλω για τα παιδιά γιατί μέχρι να βρουν ποια πλευρά μπαίνουν την θήρα usb την βγάζουν την παναγια.

Πήρα τα Link.png Site: BlitzWolf®BW-CB8 και είμαι ευχαριστημένος

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μονο τοσο λιγο δεχεται? περιμενα λογο της πελωριας μπαταριας του οτι θα φορτιζε με περισσότερα...

 

1.2 φανταστου φορτιζει το αρχαιο optimus G μου...

Μεχρι 1.2A φτανει ο φορτιστης του LG. To optimus G ομως φορτιζει με max 0.8A.

 

Οταν γραφουμε για ρευματα φορτισης μιλαμε για τις τιμες που εχουμε μετρησει, οχι το τι λεει ο φορτιστης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δικιο ειχες... με 0.86 (κατα μεσο ορο) φορτιζει οταν δεν το πειραζεις με ολα κλειστα! αν το πειραζεις παιρνει μεχρι και 1.20-1.25

 

το δοκιμασα και με το 2μετρο tronsmart και με το 30cm (τα επιχρυσωμένα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

δικιο ειχες... με 0.86 (κατα μεσο ορο) φορτιζει οταν δεν το πειραζεις με ολα κλειστα! αν το πειραζεις παιρνει μεχρι και 1.20-1.25

 

το δοκιμασα και με το 2μετρο tronsmart και με το 30cm (τα επιχρυσωμένα).

Ειτε ειναι κλειστα ειτε ανοιχτα...δεν φορτιζει πανω απο 0,87Α. Και δεν ειναι ο μεσος ορος αλλα η μεγιστη τιμη ρευματος η οποια εμφανιζεται παντα στις χαμηλες τασεις της μπαταριας.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Μιάς και μιλάμε για μεγάλα Ampere ψάχνω για φορτιστή με αμερικάνικη πρίζα και καλώδιο που να υποστηρίζουν quick charge. Υπάρχει κάτι αξιόπιστο από Κίνα μεριά ή κάτι που να κάνει αποστολή παγκοσμίως?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Μιάς και μιλάμε για μεγάλα Ampere ψάχνω για φορτιστή με αμερικάνικη πρίζα και καλώδιο που να υποστηρίζουν quick charge. Υπάρχει κάτι αξιόπιστο από Κίνα μεριά ή κάτι που να κάνει αποστολή παγκοσμίως?

 

Qc 3.0

http://www.banggood.com/Qualcomm-Certified-BlitzWolf-BW-S6-QC3_0-2_4A-30W-Dual-USB-Charger-US-Adapter-With-Power3S-Tech-p-1047936.html

 

Qc 2.0

http://www.banggood.com/Qualcomm-Certified-BlitzWolf-BW-S2QC-QC2_0-2_4A-30W-Dual-USB-US-Charger-Adapter-With-Power3S-Tech-p-1020028.html

 

Καλώδιο

http://www.banggood.com/BlitzWolf-2_4A-Micro-USB-Cable-3_33ft1m-USB-A-Male-Reversible-to-Micro-B-p-1027785.html

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το blitzwolf καλωδιο δεν βγαζει σιγουρα 2.4Α με τα 24awg που εχει... καπου τοσα βγαζει ενα καλωδιο 1 μετρου με 20awg... να παει στα γνωστα tronsmart καλυτερα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2.1 βγαζω με τα blitzwolf μηνες τωρα στο note 3 το οποιο δεν γινεται να παει παραπανω.Ποτε δεν επεσαν κατω απο 2.1 οποτε ειμαι σιγουρος οτι πανε και στα 2.4 ανετα αν και μονο tablet υποστηριζουν τετοια amper.Κατι καλυτερο απο αυτα τα καλωδια δεν υπαρχει μιας και ειναι και reversible οπως και οι φορτιστες που ειναι στα ιδια επιπεδα με anker.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...