Προς το περιεχόμενο

Το Skype σταματά τη λειτουργία του σε Windows Phone 8.1 smartphones


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εντάξει ρε παιδιά, τα μισά τηλ. παίρνουν win 10, και τα άλλα μισά μέσω insider..

Τα win 10 πάνε σφαίρα τώρα. δεν υπάρχει λόγος να μην τα βάλεις...

φοβαται την αλλαγη ο κοσμος, γι αυτο υπαρχει ακομα κοσμος με τετραπυρηνα pc, 4gb ram και χρησιμοποιουν ακομα τα xp

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι να 'ναι. Αν έπαιρνε 10αρια το ρημάδι μου θα έβαζα.

Από την άλλη έτσι που είναι η εφαρμογή στα 8.1 καλύτερα να την καταργήσουν.

δοκιμασε μεσω insider, ειναι αρκετα σταθερα τις πιο πολλες φορες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σπασμωδικές κινήσεις, που όπως έχουν δείξει τα γεγονότα, δεν της βγαίνουν σε καλό.

 

Εάν είχε και καμιά εδραιωμένη θέση στην αγορά των smartphones, να το καταλάβω το να "πιέσει" τους χρήστες. Αλλά στη θέση που είναι, με αυτά που κάνει, ουσιαστικά αυτοπυροβολείται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανένας δεν τρέχει πλέον android τοσο παλιο αλλα τα 8.1?! Μα σοβαρα τώρα? Ξεκίνησαν τον απριλιο του 2014!!!! Κάποιος μέσα στην ms τα τσεπώνει απο την google, δεν εξηγείτε αλλιως.

βασικα δεν ειναι ετσι απλα με το spyware που βαλανε στα 10 θελουν να πας εκει θες δεν θες (η καθολου)

γιατί το κέρδος ειναι στα προσωπικά δεδομενα κ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειμαι μαλλον ημουν ευτυχισμενος κατοχος windows phone (lumia 640xl) αναβαθμισα στα 10 αρια που ηταν οντως καλυτερα πιο φρεσκα κ.λ.π.  πριν απο λιγο καιρο ξαφνικα μου αφαιρεσανε μεσω update την εφαρμογη "ραδιοφωνο" που χρησιμοποιουσα καθημερινα και αναγκαστικα επεστρεψα στα 8,1 .. τωρα κοβει απ αυτα το skype ..δηλαδη σου λεει καθαρα αλλαξε πλατφορμα να γλυτωσεις  :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...