Προς το περιεχόμενο

Περί οδικής...


Fu Manchu

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και γω για anytime σκέφτομαι, απλά δεν ξέρω τι είναι προτιμότερο.

Να πάω σε κάποιο ασφαλιστή ώστε σε περίπτωση ατυχήματος να το αναλάβει αυτός

Αλλιώς να κάνω εγω το συμβόλαιο online

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την οδική που έχει βγάλει προσφορά... η ΕΚΟ, με 9,90€ για ένα χρόνο, έχετε ακούσει τίποτα, είτε καλό ή κακό;

 

Την έκανα πριν λίγους μήνες αλλά δεν έχω κάποια εμπειρία (ευτυχώς) ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την οδικη βοηθεια θελει προσοχη αν ειναι πληρης ή μονο σε περιπτωση ατυχηματος .Κι εγω δεν ηξερα οτι υπαρχει αυτη η διαφορα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει κατι αντιστοιχο τωρα;

Ναι νομίζω υπάρχει ακόμα κάνε ένα search στο γουγλη και θα το βρεις που και πως... Μια άλλη λύση είναι να πας από ένα ΕΛΤΑ η μία τράπεζα ΤΤ και να ζητήσεις το πακέτο... Πάντως αν σκέφτεσαι για anytime πιστεύω δεν θα το χρειαστείς αυτό το πακέτο... (Εκτός και αν οδηγείς διαφορά αυτοκίνητα)... Για την anytime +1 από εμένα και δεν χρειάζεται να την κάνεις μέσω ασφαλιστη... Έχουν φροντίδα ατυχήματος και τα αναλαμβάνουν όλα αυτοί... (Προσωπική εμπειρία με καλή στουκα στην ΠΕΟ Θεσσαλονίκης - Μουδανιών) το αμάξι βγήκε ολική καταστροφή μετά από δύο μήνες με πήραν τηλέφωνο να πάω να πάρω την αποζημίωση μου όλα κομπλέ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκο και shell εχουν προσφορα με οδικη βοηθεια με 10ε αν βαλεις λιγα λιτρα βενζινη ή ποντους στην shell.για ελτα-ττ δεν το ξερα http://www.elta.gr/%CE%95%CF%84%CE%B1%CE%B9%CF%81%CE%AF%CE%B1/%CE%93%CF%81%CE%B1%CF%86%CE%B5%CE%AF%CE%BF%CE%A4%CF%8D%CF%80%CE%BF%CF%85/%CE%A4%CE%B5%CE%BB%CE%B5%CF%85%CF%84%CE%B1%CE%AF%CE%B1%CE%9D%CE%AD%CE%B1/tabid/750/newsid1177/107/Postinsurance--Post-------36--/language/el-GR/Default.aspx

κατα 90% ολες οι ασφαλιστικες εχουν μια μεταφορα για ατυχημα(οχι βλαβη.στην βλαβη γι αυτο πληρωνεις εξτρα ~50ε το χρονο οδικη βοηθεια).

αρκετοι brokers-μεσαζoντες-ασφαλιστικα γραφεια εχουν πιο φτηνο ανεξαρτητο πακετο στην οδικη βοηθεια...δηλ. δεν φαινετε στο πακετο της ασφαλειας σου αλλα στην εξυπηρετηση της οδικης βοηθειας..

αν υποθεσουμε πως θες ιδιωτικη μεταφορα απλα googlareis οδικη βοηθεια ή γερανοι αυτοκινητων και παζαρευεις τιμες...

οσο χρονο περιμενεις για να ερθει ο γερανος αλλο τοσο και ισως παραπανω θα περιμενεις να ερθει η αστυνομια για να κανει απλη καταγραφη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...