Προς το περιεχόμενο

ποια ηταν η μεγαλυτερη προδοσια που δεχτηκατε


Lee80

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ολοι λιγο πολυ εχουμε νιωσει προδομενοι απο ανθρωπους που θεωρησαμε δικους μας. Υπηρξε καποιο περιστατικο που σας σημαδεψε αρκετα ωστε να το θυμαστε ως σημερα; και αν ναι ποιο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 41
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Ολοι λιγο πολυ εχουμε νιωσει προδομενοι απο ανθρωπους που θεωρησαμε δικους μας. Υπηρξε καποιο περιστατικο που σας σημαδεψε αρκετα ωστε να το θυμαστε ως σημερα; και αν ναι ποιο..

Τα τελευταια 3-4 χρονια επειδη προσεχω αρκετα τους φιλους μου δεν εχει προκυψει καποιο θεμα προδοσιας!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μεγαλυτερη προδοσια ειναι οταν ανοιγεις την σακουλα με τα γαριδακια και ειναι γεματη μεχρι τη μεση :/

Κοψε το πολυ φαι σε βλεπω να γινεσαι μπαλιτσα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγα μη μου κανεις και κουμαντο στο τι τρωω! :Ρ στα γκομενακια σου αυτα, οχι σε μενα.

Τα γκομενακια μου ηταν λαμπαδες. Με σπανακοριζο - φακες και αμετρητες καμψεις τη βγαζαμε :D

 

Προδοσια θα ειναι να εβλεπα τη γυναικα να ταιζει το παιδι μπισκοτα και πατατακια το παιδι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγα μη μου κανεις και κουμαντο στο τι τρωω! :Ρ στα γκομενακια σου αυτα, οχι σε μενα.

Ή να ανακαλύπτεις πως τα μισά πατατακια είναι σπασμένα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

από τις μεγαλύτερες προδοσίες , μμμ, κάποτε έκανα δώρο ταξίδι στην τοσκάνη σε μία γυναίκα που γούσταρα πολύ , και τελικώς με άφησε σύξυλο και δεν εμφανίστηκε ποτέ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...