Προς το περιεχόμενο

ποια ηταν η μεγαλυτερη προδοσια που δεχτηκατε


Lee80

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 41
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Ο "καλος" μου φιλος να βρει κοπελα που να καταφερει να τον χωσει στο βρακι της και εντός 6 μηνων να την αρραβωνιαστει και εντος χρονου να ετοιμαζεται να την παντρευτει....Ουτε τηλεφωνο δε σηκωνει...

 

Θεωρητικα λεγεται μ@@νοδουλιαση αλλα πιανει και λιγο προδοσια....

 

Φιλε αυτοι δεν ειναι φιλοι συμφεροντολογοι ειναι. Γράψτον και εσυ στα @@ σου και βρες άλλους φιλους έχει εξαιρετικά παιδια αρκει να ψάξεις λιγο.

 

Να ξέρεις υπάρχουν κάποιες οι οποιες αμα σε δουν οτι εισαι μονος σου λενε στο φιλο "προσεξε τον αυτον γιατι τον βλεπω γκομενιαρη και μπορει να σε παρασυρει." οποτε θα του κανει μερικους τσακωμους και αυτος αντι να της πει ακουσε να δεις δεν ειμαι το σκυλάκι σου εχω εναν φιλο και θα τον βλέπω και στη τελικη φέρε καμια φιλη μπας και του κανουμε καμια γνωριμια και αυτουνου.

 

Της λεει ναι ναι αγαπη μου δικιο εχεις (οι γνωστοι ναιναι-δες μωρε ειναι σαν αυτους που ελεγε κάποια  να γελάνε ακομα και αν δεν λεει αστειο η γυναικα για να δειχνουν οτι περνάνε καλα.) οποτε για αυτο αραιωσε. Δεν ειναι τυχαιο που δεν σηκωνει τηλεφωνο.

 

Εγω θα περιμενα χωρις να του πω τιποτα να επιστρεψει και να πάρει τηλεφωνο εκει να δεις γελια που θα ριχναμε και να μου λεγε "τσακωθηκα με τη δικια μου..." στα @@ μου θα του ελεγα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με πείραξε όταν ήμουν φοιτητής που δύο φίλοι μου με πούλησαν για μια γκόμενά,η οποία τους δούλευε για να τους έχει ταρίφες.Όταν τους είπα ότι θα την φάω γιατί εσείς σκοπό δεν έχετε εκεί με την έφεραν και έχασα 6μηνο.την μοναδική φορά που κόλλησα μέτρια γκόμενά

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να μου αποριπτει ολες τις προτασεις ανανέωσης ο καλύτερος παίκτης της ομάδας για να φύγει ελεύθερος και εγώ να μην βγάλω τίποτα στην μεταγραφική περίοδο... γιατί ρε μ...α Zivkovic;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να παίζω χρόνια και να κάνω προπόνηση στο tekken και να ερχετε το ανηψακι μου 7 χρόνων και να πατάει τα κουμπιά σαν δαιμονισμένο και χωρίς κάποιο πρόγραμμα και να χάνω 2 φορές σερί.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά κόπων και βασάνων κάποτε απέκτησα μια Voodoo2 8MB, ήταν να φύγω για μπάρκο σε βαπόρι τότε και θα την έβαζα στο PC που είχα κουβαλήσει μαζί για να έχω να παίζω κανένα game στον ελεύθερο χρόνο.

 

Ο "φίλος" μου με χιλιοπαρακάλεσε να του την δώσω επειδή δεν είχε λεφτά και να με ξεχρεώσει σιγά σιγά. Επειδή ήμουν λαλάκας και νέος τότε και δεν χαλαγά χατήρι δέχτηκα και για 3 μήνες την έβγαλα αποκλειστικά με SNES emulators στο PC.

 

Ξεμπαρκάρω από το βαπόρι, πάω στον "φίλο" να πάρω τα χρήματα και μου σκάει το παραμύθι πως έχει δυσκολίες και δεν μπορεί να πληρώσει και πάρε πίσω την Voodoo2 τώρα... Τεσπά το καταπίνω. Την επόμενη βδομάδα μαθαίνω πως ο "φίλος" με τις δυσκολίες πήρε ολοκαίνουργια Voodoo3 3000 16MB, φρέσκια τότε στην αγορά και με τιμή λίγο πιο πάνω από όσα μου χρωστούσε για τη Voodoo2. Και δεν τη χάρηκα και δεν είχα λεφτά για άλλη κάρτα, μερικούς μήνες μετά η Voodoo3 ήταν minimum spec σε όλα τα games :-/

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι ιεροσυλία να λες αυτό για τα δρακουλινια.

 

Τα πρώτα περιττά κιλά των παιδικών μου χρόνων από εκεί ήρθαν και είναι ιερά! :P

για  μένα δρακουλίνια είναι μόνο αυτά....

untitled%25CE%2594%25CE%25A1%25CE%2591.b

δεν δέχομαι απομιμήσεις:-)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν ημουν στο γυμνασιο ενας φιλος που εκανα πολυ παρεα απο την πρωτη εως την 3η γυμνασιου μολις πηρε παπακι με εγραψε κανονικα.

 

Στην 3η λυκειου ενας που επισης καναμε παρεα πολυ μου εφαγε ενα Xbox του το δανεισα για να το δοκιμασει γιατι ηθελε να το αγορασει και τελικα δεν πηρα τα λεφτα ποτε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...