Προς το περιεχόμενο

Το καλύτερο double play?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα μπορούσες να βάλεις οποιοδήποτε ασύρματο router (όχι modem/router) της αρεσκείας σου, πίσω από την συσκευή της Cyta. Αυτήν, θα τους ζητούσες να στην γυρίσουν σε bridge mode ώστε να δουλεύει μόνο η τηλεφωνία.

Παρομοίως, αλλά με διαφορετική πρακτική, γίνεται στην Cosmote και την VOIP τηλεφωνία που έχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 36
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Που υπάρχει αυτό το πακετο??

 

Το πακέτο αυτό χρησιμοποιώ απο το 2007 οπου είχα πάρει ένα πρόγραμμα 3+3 μηνες δώρο. Κι έτσι πλήρωνα κάθε 6μηνο 100αρικο.

Όμως στο σπίτι πληρώνουμε  έξτρα κάθε 2μηνο 40€ πάγειο στον οτε χωρίς να χρησιμοποιουμε το τηλέφωνο.

 

Τελικά προχώρησα σε σύνδεση οτε με 22,08€ τον μήνα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πακέτο αυτό χρησιμοποιώ απο το 2007 οπου είχα πάρει ένα πρόγραμμα 3+3 μηνες δώρο. Κι έτσι πλήρωνα κάθε 6μηνο 100αρικο.

Όμως στο σπίτι πληρώνουμε  έξτρα κάθε 2μηνο 40€ πάγειο στον οτε χωρίς να χρησιμοποιουμε το τηλέφωνο.

 

Τελικά προχώρησα σε σύνδεση οτε με 22,08€ τον μήνα.

Με τι ταχύτητα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξερω γιατι ο φιλος απο πανω βρισκει τον οτε καλυτερο αλλά για μενα η vodafone -πρωην hol- σε 2 επαγγελματικους χωρους με εξυπηρετει αψογα 6 χρονια κ 2 φορες που υπηρξε προβλημα λυθηκε εντος 1 ωρας.

 

πριν απο 1 χρονο εβαλα και στο σπιτι και παρολο που η ταχυτητα στο νετ δεν ειναι οτι καλυτερο ολα κυλουν μια χαρα !

 

Κυρίως λόγω της αμεσότητας της υποστήριξης. Ο γενικός κανόνας είναι ότι ο ΟΤΕ (ή πΟΤΕ όπως εσύ τον λες :P) θα ανταποκριθεί ταχύτερα σε οποιοδήποτε αίτημα υποστήριξης, το οποίο θα επιλυθεί ακόμα γρηγορότερα σε περίπτωση που πρέπει "να μπει χέρι" στον χαλκό.

 

Δεν υπονόησα ότι οι υπόλοιποι πάροχοι είναι κακοί -- προς θεού. Απλά ο περισσότερος κόσμος βρίσκει τις υπηρεσίες του ΟΤΕ -κυρίως στο κομμάτι της υποστήριξης- ανώτερες. Φυσικά, μεμονωμένες εμπειρίες θα υπάρχουν και για το ανάποδο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κυρίως λόγω της αμεσότητας της υποστήριξης. Ο γενικός κανόνας είναι ότι ο ΟΤΕ (ή πΟΤΕ όπως εσύ τον λες :P) θα ανταποκριθεί ταχύτερα σε οποιοδήποτε αίτημα υποστήριξης, το οποίο θα επιλυθεί ακόμα γρηγορότερα σε περίπτωση που πρέπει "να μπει χέρι" στον χαλκό.

 

Δεν υπονόησα ότι οι υπόλοιποι πάροχοι είναι κακοί -- προς θεού. Απλά ο περισσότερος κόσμος βρίσκει τις υπηρεσίες του ΟΤΕ -κυρίως στο κομμάτι της υποστήριξης- ανώτερες. Φυσικά, μεμονωμένες εμπειρίες θα υπάρχουν και για το ανάποδο.

 

εμενα δυστυχως στον επαγγελματικο μου χωρο, η εξυπηρετηση του οτε ειναι οτι χειροτερο εχω συναντησει.

τους καλουσα, για προβλημα στην ταχυτητα γτ δεν μπορουσα να προγραμματισω κλειδια κ μου ελεγαν το προβλημα ειναι στο μαγαζι κ την καλωδιωση. μια μερα τρελαθηκα κ πηγα χολ κ απο 10mbps κλειδωνω πανω απο 18 σταθερα τα τελευταια χρονια.

 

κανω κατι ταματα τωρα, ειμαι με τα σκορδα κ χορευω να μη χαλασει αλλα επειδη ειμαι κοντα στο κεντρο (400μ) θεωρω πως ο οτε μου ελεγε χαζομαρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πιστεύω οτι οι εταιρείες πρέπει να αλλάζουν το router μετά από καποια χρόνια και να μη σου λένε διάφορα για να το αποφύγουν. Είναι πολύ σημαντικό. Εάν ο διπλανός σου έχει 16Mbps και εσύ έχεις 9-10 κατι τρέχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά να ρωτήσω κάτι. Είμαι λίγο άσχετη...

Τόσα χρόνια χρησιμοποιούσα το mail της forthnet το οποίο μάλλον θα καταργηθεί σωστά?

Πως μπορώ να συγχρονίσω το gmail μου στο outlook??

Εdit....το έφτιαξα.........

Επεξ/σία από Lnk Hlk
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...