Προς το περιεχόμενο

Την Παρασκευή 29 Ιουλίου, το τέλος της δωρεάν αναβάθμισης σε Windows 10


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σίγουρα κάτι δεν πάει καλά,

Δε διαβάζετε το άρθρο

Αν χρειαστεί καντε search

 

Ctrl-f είναι στην MS (edge-explorer)

 

Δεν είναι στο σχεδιάγραμμα αλλά ούτε αναφέρονται πιο κάτω ως αυτούσια DBMS. Μόνο αναφέρονται ως υποστηριζόμενες τεχνολογίες από άλλα συστήματα εταιριών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 148
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 7 μήνες μετά...
  • 1 μήνα μετά...

Τα οποία ανέφερα στα επόμενα post μου. Επίσης όποιος ενεργοποιεί πλέον Windows με crack είναι απλά ανόητος αφού είναι σχεδόν σίγουρο ότι κάνει το PC zombie. Γενικά "crack" για Windows και Office δεν κάνεις, κάνεις άλλα πράματα.

σοβαρα μιλας τωρα?εσυ εισαι ο μκοναδικος εξυπνος και οι υπολοιποι οι ανοητοι.ο υπολογιστης μου τρεχει μια χαρα με κρακαρισμενα windows .τρεχω photoshop corel draw ανοιγω αρχεια raw αβερτα χωρις κανενα απολυτως κολλημα.ακομα και το office μια χαρα κανει ολες τις λειτουργιες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σοβαρα μιλας τωρα?εσυ εισαι ο μκοναδικος εξυπνος και οι υπολοιποι οι ανοητοι.ο υπολογιστης μου τρεχει μια χαρα με κρακαρισμενα windows .τρεχω photoshop corel draw ανοιγω αρχεια raw αβερτα χωρις κανενα απολυτως κολλημα.ακομα και το office μια χαρα κανει ολες τις λειτουργιες

 

Και είσαι πολύ σίγουρος ότι το PC σου δεν είναι μέρος botnet ε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Αν κάνω αναβάθμιση απο windows 7 σε windows 10 και μετά θελήσω να κάνω format και να περάσω απευθείας τα windows 10, θα είναι ενεργοποιημένα;

Και μια άλλη ερώτηση, τα windows 7 πριν την αναβάθμιση πρέπει να είναι ενεργοποιημένα, πρέπει να έχω κλειδί ή δεν είναι απαραίτητο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι θα είναι ενεργοποιημένα (αρκεί να είναι ο ίδιος υπολογιστής/hardware). Τα 7 δεν χρειάζεται να είναι ενεργοποιημένα απ' όσο θυμάμαι.

Ευχαριστώ για την απάντηση. Απλά στο διαδίκτυο διαβάζω ότι χρειάζεται να έχεις και το κλειδί των windows 7. Μάλλον θα χρειαστεί δοκιμή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι θα είναι ενεργοποιημένα (αρκεί να είναι ο ίδιος υπολογιστής/hardware). Τα 7 δεν χρειάζεται να είναι ενεργοποιημένα απ' όσο θυμάμαι.

Αν ήταν έτσι τώρα όλοι μας θα είχαμε γνήσια win10...αν δεν είναι ενεργοποιημένα τα 7 θα μπουν και τα 10 σαν μη ενεργοποιημένα.

Αν συνδέσεις τα win10 με τον λογαριασμό σου τότε μπορείς να τα ξαναπεράσεις σε νεο μηχάνημα και με τον ίδιο λογαριασμό θα είναι αυτόματα ενεργοποιημένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν χρειάζεται λογαριασμούς και ιστορίες 
Απλά έχεις ενεργοποιημένα Windows 7 παίρνεις ενεργοποιημένα 10 
μετά το φορμάτ συνδέεις τον υπολογιστή στο ίντερνετ και τέλος ενεργοποιήθηκαν εγώ δεν τα έχει συνδέσει με λογαριασμό  τα Windows 10 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...