Προς το περιεχόμενο

Την Παρασκευή 29 Ιουλίου, το τέλος της δωρεάν αναβάθμισης σε Windows 10


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ερώτηση, μετά από αναβάθμιση σε Windows 10 από σπασμένα 7άρια, σε περίπτωση επανεγκατάστασης τι παίζει; Χάνεται η άδεια των 10;

Οχι. Εφόσον ενεργοποιήθηκαν τότε σε επανεγκατάσταση θα ενεργοποιηθούν αυτόματα αρκεί να μην κάνεις αλλαγές στο hardware κυρίως της μητρικής.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 148
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν είναι αυθεντικά. Είναι ενεργοποιημένα. Έχει αρκετά μεγάλη διαφορά.

 

Κοίτα,από την στιγμή που τα ενεργοποιεί θεωρεί ότι είναι αυθεντικά. Το τι θα γίνει μετά τις 29/7 θα το δούμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα,από την στιγμή που τα ενεργοποιεί θεωρεί ότι είναι αυθεντικά. Το τι θα γίνει μετά τις 29/7 θα το δούμε.

 

Λάθος. Αυθεντικά θα πει υπάρχει license. Στα πειρατικά που ενεργοποιήθηκαν δεν υπάρχει κανένα license. Το αν θα κάνει κάτι γι αυτό η Μ$ τώρα ή μετά τις 29 ή οποτεδήποτε, είναι άλλο θέμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή η οργή με την αναβάθμιση μου θυμίζει την εποχή που εισήλθαν στην αγορά τα καταλυτικά αυτοκίνητα με τους υποστηρικτές της παλαιάς τεχνολογίας να λένε οτι δεν αξίζουν δεν τραβάνε και άλλα κουλά, οι οποίοι εν τέλει αγόραζαν καταλυτικό αυτοκίνητο. Προσωπικά πιστεύω πως ο μόνος λόγος να μην περάσεις τα 10 είναι αν δουλεύεις συγκεκριμένα προγράμματα που στα windows 10 δεν τρέχουν ή το hardware του υπολογιστή σου δεν δουλεύει σωστά με 10άρια.

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτέλους να ησυχάσουμε!!!!!!!! Δεν θέλουμε βρε αδερφέ, δεν θα πάρουμε!!

 

Όσο για τον GrandGamer, φίλε και μόνος σου το λές, παίζεις με τις λέξεις. Η μέθοδος που υπάρχει είναι ΠΟΛΥ πιο αποτελεσματική από τα "crack", οπότε γιατί κάποιος να ψάχνει το τελευταίο; Και γιατί η "κοινότητα" να παιδεύεται με crack, όταν ήδη από την εποχή των 7 υπάρχει η άλλη μέθοδος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή η οργή με την αναβάθμιση μου θυμίζει την εποχή που εισήλθαν στην αγορά τα καταλυτικά αυτοκίνητα με τους υποστηρικτές της παλαιάς τεχνολογίας να λένε οτι δεν αξίζουν δεν τραβάνε και άλλα κουλά, οι οποίοι εν τέλει αγόραζαν καταλυτικό αυτοκίνητο. Προσωπικά πιστεύω πως ο μόνος λόγος να μην περάσεις τα 10 είναι αν δουλεύεις συγκεκριμένα προγράμματα που στα windows 10 δεν τρέχουν ή το hardware του υπολογιστή σου δεν δουλεύει σωστά με 10άρια.

 

Η οργή που έχει βγει δεν έχει να κάνει με το λειτουργικό. Έχει να κάνει με την τακτική της MS που θέλει με πείσμα να στα χώσει στον λαιμό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτέλους να ησυχάσουμε!!!!!!!! Δεν θέλουμε βρε αδερφέ, δεν θα πάρουμε!!

 

Όσο για τον GrandGamer, φίλε και μόνος σου το λές, παίζεις με τις λέξεις. Η μέθοδος που υπάρχει είναι ΠΟΛΥ πιο αποτελεσματική από τα "crack", οπότε γιατί κάποιος να ψάχνει το τελευταίο; Και γιατί η "κοινότητα" να παιδεύεται με crack, όταν ήδη από την εποχή των 7 υπάρχει η άλλη μέθοδος;

 

Εγώ δεν είπα να ψάξει κανείς για "crack". Εγώ είπα ότι δεν υπάρχει όπως ανέφεραν μερικοί και λόγο της άλλης μεθόδου δεν είναι και τόσο εύκολο για τη Μ$ να το κλείσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομιζω οτι θα παιξει παραταση. Δεν θα θελησουν να χαλασουν την σχεση τους με τους κατασκευαστες που θελουν να πουλησουν καινουργια πισι. Απλα απο εδω και περα θα βλεπουμε θεματα "πως μπορω να βαλω τα 10 με κρακ".

δεν υπαρχει περιπτωσει για crack .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλλον φίλε μου δεν το έχεις ψάξει καλα

καλα δοκιμασε το να κλαις μετα .εχετε παρει χαμπαρι γιατι εγινε η αναβαθμιση δωρεαν?ψαξε αυτό αδερφε και μετα ψαξε για το crack τα windows εχουν συστημα επιβεβαίωσης όπως το steam οποτε αδικος κοπος.αυτο ισχυει και για προγράμματα που θα δοκιμασεις αγαπητε μου να βαλεις πειρατικα η whatever.επιπλεον αδερφε μου το να βαζεις ότι αρχιδια βγαινει στον υπολογιστη σου δημιουργει δυσλειτουργιες στο pc σου.οχι δεν είναι lag όταν κολλαει παιζοντας online hots ,lol κτλπ.ειναι το pc σου που σου λεει αντιο.εσεις καντε ότι θελετε εγω μια ζωη αυθεντικα και ας εκλαψα τα λεφτακια μου αλλα στο τελος δικαιωθηκα με τα τελεια windows (10)και δωρεαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή η οργή με την αναβάθμιση μου θυμίζει την εποχή που εισήλθαν στην αγορά τα καταλυτικά αυτοκίνητα με τους υποστηρικτές της παλαιάς τεχνολογίας να λένε οτι δεν αξίζουν δεν τραβάνε και άλλα κουλά, οι οποίοι εν τέλει αγόραζαν καταλυτικό αυτοκίνητο. Προσωπικά πιστεύω πως ο μόνος λόγος να μην περάσεις τα 10 είναι αν δουλεύεις συγκεκριμένα προγράμματα που στα windows 10 δεν τρέχουν ή το hardware του υπολογιστή σου δεν δουλεύει σωστά με 10άρια.

 

 

Έτσι είναι τα πήραν και μετά τον έβγαλαν τον καταλύτη ή έβαλαν έναν αγωνιστικό ελευθέρας :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία θα κρατήσω στο laptop μου τα Windows xp ,και Linux που έχω εγκατεστημένα .

Απλά παιδιά έχω ένα προβλημα με το σήμα στο κινητό μπορείτε να βοηθήσετε ,δεν έχω καθόλου σήμα .

Μήπως φταει το ότι ζω ακόμα σε ΣΠΗΛΙΑ??

Όχι θα τρέχουμε να επικροτούμε την κάθε μπούρδα που μας δυσκολεύει την ζωή αντί να τους λέμε ένα "άντε γ@@@@@".

Κάτι τέτοιες νοοτροπίες τους δίνουν την περαιτέρω ώθηση που θέλουν.

Εκεί που με 2 κλικ η 2 touch έκανες την δουλειά σου τώρα πρέπει να κάνεις 10 και αυτό το ονομάζουμε πρόοδο.

Εγω αυτό το βλακεία γιατί είμαστε σε δημόσιο φόρουμ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι θα τρέχουμε να επικροτούμε την κάθε μπούρδα που μας δυσκολεύει την ζωή αντί να τους λέμε ένα "άντε γ@@@@@".

Κάτι τέτοιες νοοτροπίες τους δίνουν την περαιτέρω ώθηση που θέλουν.

Εκεί που με 2 κλικ η 2 touch έκανες την δουλειά σου τώρα πρέπει να κάνεις 10 και αυτό το ονομάζουμε πρόοδο.

Εγω αυτό το βλακεία γιατί είμαστε σε δημόσιο φόρουμ..

Δηλαδη εννοεις οτι εκανες την δουλεια σου με 2 κλικ στα xp και στα windows 10 θελεις 10 ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει "crack" για Windows 10.

 

υπάρχει και το offline KMS Key Activation για τους γνωρίζοντες... φιου φιου (συν πολλούς άλλους τρόπους για "crack", όπως cracked .dll files με taking ownership και μεταφορά αυτών στην θέση των αυθεντικών, κ.α Μάλλον δεν είσαι "ενημερωμένος") . Δεν ισχύει αυτό που λες :) βγες στον άγριο κόσμο εκεί έξω των "πειρατών" σίγουρα θα δεις πως δεν έχεις κάνει την αναζήτηση σου σωστά :P χαχα --- Με χαρά μου να σου πω πόσοι τρόποι υπάρχουν, και σε ποιούς ιστοχώρους θα τα βρεις, αλλά προφανώς είναι παράνομο και σίγουρα κάνας paredwse θα μας κάνει κάνα δωράκι χωρίς προειδοποίηση :P χαχαχα

 

---

 

Όποιος δεν πρόλαβε, την πάτησε :P ας είναι καλά το Microsoft dreamspark account της sister αλλιώς και εγώ "πειρατής" :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...