Προς το περιεχόμενο

ipad pro 12.9 US model απο UK


viper2005

Προτεινόμενες αναρτήσεις

σκεφτομαι να το παρω. Υποτιθεται οτι ειναι new αλλα δεν ειμαι σιγουρος για το τι γινεται με την εγγυηση. Σε περιπτωση βλαβης τι γινεται?

 

thanks 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

απο οσο γνωριζω (μου ειχαν πει στις ΗΠΑ) η εγγυηση ειναι παγκόσμια για 1 χρονο, αλλα η επεκταση εγγυησης νομιζω οπου εχει apple store (δλδ οχι ελλαδα).

Aν ειναι απο αγγελια ζητα S/N και βαλε το εδω https://checkcoverage.apple.com/ να δεις τι λεει. Επισης πάρε τηλ στην infoquest και ρωτα αν αναγνωριζουν εγγυηση απο συσκευες αγορασμενες απο εξωτερικο.

 

Παντως σε macbook μπορω να σου πω με πασα βεβαιοτητα πως η εγγυηση ειναι διεθνης, καθως εχω κανει χρηση της στην ελλαδα απο αγορασμενη στο εξωτερικο συσκευη. Δεν εχω λογο να πιστευω πως δεν ισχυει και για iPad.

Επεξ/σία από basilis5
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι μεγάλη η διαφορά απο να το παρεις απο εδώ;

Βασικά ναι. Ήταν €830 εδω και το πήρα με €640 απο UK

 

Μετά μου ήρθε αυτό το email

 

http://www.terrabytenet.gr/index.php?dispatch=products.view&product_id=5378

 

Ισχύει η τιμή?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάθε iPad Pro 12.9 ιντσών έρχεται με εγγύηση κατασκευαστή (Apple) για 1 χρόνο. Στη δική σου περίπτωση θα πρέπει να αγοράσεις Apple Care+ που μάλλον κοστίζει £79.00 (93€)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάθε iPad Pro 12.9 ιντσών έρχεται με εγγύηση κατασκευαστή (Apple) για 1 χρόνο. Στη δική σου περίπτωση θα πρέπει να αγοράσεις Apple Care+ που μάλλον κοστίζει £79.00 (93€)

 

για να εχω εγγυηση 2 χρονια? Δεν σε καταλαβα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για να εχω εγγυηση 2 χρονια? Δεν σε καταλαβα

 

Σε περίπτωση μηχανικής βλάβης που οφείλεται από το software της Apple ή από το hardware της, σε καλύπτει η εγγύηση για ένα χρόνο όταν το αγοράσεις.

 

Το Apple Care+ απλώς επεκτείνει την εγγύηση και με λίγα έξτρα χρήματα καλύπτει φθορές που ενδεχομένως να προκαλέσεις εσύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...