Προς το περιεχόμενο
aliexpess αγορά

uerofighter

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προσπαθώ να κάνω αγορά απο το ενλόγω site εγω κάνει δυο προσπάθειες μια με visa electron Πειραιως και μια με virtual κάρτα Πειραιώς χωρίς καμία τύχη.Αν γνωρίζει κανένας κάτι για το θέμα?

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πειραιώς από ότι ξέρω δε κάνει συναλλαγές με εξωτερικό μετά τα CC. Αυτό το ξέρω από τη τελευταία φορά που δοκίμασα. Δε κάνει με όλους από ότι ξέρω σε κάποια δέχεται αλλά όχι σε όλα.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Προσπαθώ να κάνω αγορά απο το ενλόγω site εγω κάνει δυο προσπάθειες μια με visa electron Πειραιως και μια με virtual κάρτα Πειραιώς χωρίς καμία τύχη.Αν γνωρίζει κανένας κάτι για το θέμα?

Αδικα προσπαθείς. Ειναι λόγω των capital controls

Βγάλε μια κάρτα εξωτερικού (π.χ. revolut, leupay) για να αγοράζεις από το εν λόγω site

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

ευχαριστω πολυ παιδια θα κοιταξω να δω τι παιζει με καρτα εξωτερικού και τη δικαιολογητικά χρειαζονται

Δες εδω τα δικαιολογητικά :-D

http://www.insomnia.gr/topic/588647-revolut-%CE%BF%CE%B4%CE%B7%CE%B3%CF%8C%CF%82-%CE%B5%CF%80%CE%B9%CE%B2%CE%AF%CF%89%CF%83%CE%B7%CF%82-%CE%B4%CE%B9%CE%B1%CE%B2%CE%AC%CF%83%CF%84%CE%B5-%CF%84%CE%B1-3-%CF%80%CF%81%CF%8E%CF%84%CE%B1-posts-%CF%80%CF%81%CE%B9%CE%BD-%CF%81%CF%89%CF%84/?p=54406119

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Μπορεις να κανεις αγορες με American Express χωρις προβλημα. Πανε σε μια τραπεζα και δες αν μπορεις να εκδοσεις την εν λογω καρτα.

• Like 2
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

εγω βρε παιδια αμα ξερετε ενα περιεργο θεμα.

εχω κανει παραγγελεια απο το aliexpress ενα ταμπλετ της xiaomi εχει γινει η πληρωμη και ο πωλητης εχουν περασει 5 ημερες ακομα να το στηλει.

το βαζω εδω για να μην ανοιγω νεο θεμα.

απο τι ειδα ο πωλητης εντωμεταξυ εχει τις περισοτερες πωλησεις και 99,8 καλα σχολια.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

δοκίμασες και δουλευει?

Παρήγγειλα με πειραιως χθες κανονικα - οπως παλιά...

εγω βρε παιδια αμα ξερετε ενα περιεργο θεμα.

εχω κανει παραγγελεια απο το aliexpress ενα ταμπλετ της xiaomi εχει γινει η πληρωμη και ο πωλητης εχουν περασει 5 ημερες ακομα να το στηλει.

το βαζω εδω για να μην ανοιγω νεο θεμα.

απο τι ειδα ο πωλητης εντωμεταξυ εχει τις περισοτερες πωλησεις και 99,8 καλα σχολια.

Πόσες ημέρες έλεγε ο πωλητής οτι χρειάζεται μεχρι να το ετοιμάσει καμία αποστείλει. Αν δεν το στειλεις έως τότε ακυρώνεται αυτομάτως η παραγγελία (μου εχει τύχει δυο φορές με απαράδεκτους αλλα φαινομενικά καλούς πωλητές, λογω μη ύπαρξης στοκ). Το γράφει στην κάθε αγγελια και μπορει να ειναι αν θυμάμαι καλα απο 3-10. Σε κάθε περίπτωση στειλε του ενα μυνήμα δε χάνεις κατι.

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

αυτο εκανα παιδια τους εστηλα μυνημα γιατι δεν το εχουν στηλει ακομα.με παραξενευει πρωτη φορα πωλητης αργει τοσο πολυ να στηλει γιατι κανω συχνες παραγγελειες απο το ιντερνετ.2 αυγουστου εχει γινει η παραγγελεια και ειναι 7..

4 ημερες εχουν μεινει ακομα μεχρι η παραγγελεια ακυρωθει αυτοματα.μπας και εχει παει διακοπες ο κινεζος σε καμια σαντορινη?αχαχα

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.