Προς το περιεχόμενο

Διαθέσιμο το Anniversary Update, η επετειακή αναβάθμιση των Windows 10 που φέρνει νέα χαρακτηριστικά


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 241
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλημερα μια ερωτηση και απο εμενα Καθως ειμαι Ασχετη Οταν κανω την Ενημερωση και τελειωσει Ολλες οι ρυθμισεις και οι ρυθμισεις και οι κωδικοι ιστοσελιδων Toν Browsers θα υπαρχουνε κανονικα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα μια ερωτηση και απο εμενα Καθως ειμαι Ασχετη Οταν κανω την Ενημερωση και τελειωσει Ολλες οι ρυθμισεις και οι ρυθμισεις και οι κωδικοι ιστοσελιδων Toν Browsers θα υπαρχουνε κανονικα?

 

Τις ρυθμίσεις των Windows απο οτι φάνηκε δεν της κρατάει όλες , τις ρυθμίσεις απο τους browsers μου τους κράτησε κανονικά .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τις ρυθμίσεις των Windows απο οτι φάνηκε δεν της κρατάει όλες , τις ρυθμίσεις απο τους browsers μου τους κράτησε κανονικά

Σε ευχαριστω πολυ Για τους Browsers καιγομουνα Τα αλλα θα βγαλω ακρη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επικό update είπα δεν θα βρίσω πολύ (λόγω του bandwidth που το παίρνει όλο για το update), αλλά να σου αλλάζει και προσωπικές ρυθμίσεις επειδή η ms έτσι γουστάρει.


 


ΌΧΙ! ΘΑ ΣΟΥ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΩ ΤΟ ΦΑΣΤ ΜΠΟΥΤ ΕΙΤΕ ΤΟ ΘΕΛΕΙΣ ΕΙΤΕ ΟΧΙ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΑΚΟ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΣ ΤΑ WINDOWS 10! 


Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Επικό update είπα δεν θα βρίσω πολύ (λόγω του bandwidth που το παίρνει όλο για το update), αλλά να σου αλλάζει και προσωπικές ρυθμίσεις επειδή η ms έτσι γουστάρει.

 

ΌΧΙ! ΘΑ ΣΟΥ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΩ ΤΟ ΦΑΣΤ ΜΠΟΥΤ ΕΙΤΕ ΤΟ ΘΕΛΕΙΣ ΕΙΤΕ ΟΧΙ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΑΚΟ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΣ ΤΑ WINDOWS 10! 

 

 

Βασικά δεν κάνει και τίποτα. Εχω τον ίδιο χρόνο είτε το ενεργοποιώ είτε όχι. Το μπουτάρισμα είναι 99% θέμα ρυθμίσεων του bios και ταχύτητας του ssd

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά δεν κάνει και τίποτα. Εχω τον ίδιο χρόνο είτε το ενεργοποιώ είτε όχι. Το μπουτάρισμα είναι 99% θέμα ρυθμίσεων του bios και ταχύτητας του ssd

 διαβασε καλυτερα τι γραφει η ψαξου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hello! Σε όσους δεν έχει εμφανιστεί το update, μπορείτε να το κατεβάσετε από εδώ. https://support.microsoft.com/en-us/help/12387/windows-10-update-history

Σε όσους κολάει και σταματάει το update, ξεσυνδέστε ο,τι έχετε στο pc σας σε θύρες usb και hdmi, εκτός από τις οθόνες σας βεβαίως βεβαίως :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ερωτηση 

 

το update ειναι υποχρεωτικο?

 

δλδ θα το παρουμε ολοι καποια στιγμη ,θελουμε δεν θελουμε?

μα και βέβαια... δεν το γλιτώνεις με τίποτα.. θα κατέβει απο μόνο του κάποια στιγμή και μετά οταν θα κάνεις επανεκκίνηση θα εγκατασταθεί.. μόνο αυτοι που εχουν windows 10 pro μπορούν να το αναβάλουν για καποιο χρονικό διάστημα αλλα και παλι θα το παρουν.. σας ειπα ως insider που ειμαι το όλο λειτουργικό δεν ειναι έτοιμο.. ακόμα και σε stable ... απλα η microsoft μας κανει beta testers με το ετσι θελω. θα δειτε τις ερχόμενες εβδομάδες ποσα updates θα εχουμε για να δουμε μια κάποια σταθεροτητα ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...