Προς το περιεχόμενο

Δωρεάν κλήσεις σε σταθερά και κινητά τηλέφωνα από το Viber


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά κανονικά για κλήση του Viber σε πάροχο ή σε σταθερό έπρεπε να πιστώσεις μέσα στο λογαριασμό σου χρήματα μέσω κάρτας visa κλπ... Τώρα σ λέει ότι δεν χρειάζεται χρήματα ... Και ειναι δωρεάν... Λογικά να χρεώνει μόνο τα Mb ... Τα οποια ειναι ελάχιστα ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολις εκανα την πρωτη μου κληση με wifi απο καφετερια με κοσμο! μια χαρα συνενοηθηκα!

χτες μου ηρθε το ενημερωτικο μυνημα. ειναι η ιδια ποιοτητα οπως το να καλεσω viber. εξαρταται ομως μονο απο το wifi του καλουντος. αναρωτιεμαι πως πληρωνει τα εξοδα το viber, δεν το βλεπω να κραταει για πολυ. τυρακι ειναι :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όσους μπερδέυονται με τη λέξη "δωρεάν" και με τη λέξη δεδομένα, μια απλά παρομοίωση.

Είναι απλά σαν να σου λένε ότι απο εδώ και πέρα θα περνάς δωρεάν από τα διόδια (χρέωση κλήσης viber). Εξακολουθείς όμως να χρειάζεσαι βενζίνη (MB)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για εξωτερικό τι παίζει μπορούμε να μιλήσουμε δωρεάν πχ με Γερμανία που έχω κάποιους φίλους;

 

Όχι, η προσφορά ισχύει μόνο προς ελληνικούς αριθμούς

Με αυτή την προσφορά μπορείτε να χρησιμοποιείτε το Viber-Out για δωρεάν κλήσεις προς ελληνικούς κωδικούς κλήσεων - σταθερά και κινητά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρα πολυ καλη κινηση.Σε λιγα χρονια ελπιζω αυτο να ειναι δωρεαν σε ολες τις messaging εφαρμογες να κοψουμε τα συμβολαια καρτες και να υπαρχει παντου wifi ωστε να μπορουν ολοι να επικοινωνησουν ανθρωπινα οπως πρεπει χωρις να χρειαζονται να πληρωνουν τα νταβατζιλικια των καρτελ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάνω στην ώρα ήρθε αυτή η προσφορά.Είμαι Αιθιοπία και με βόλεψε απίστευτα.Μόνο μπράβο μπορω να πω στο viber για αυτή την κίνηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακούω κάτι κουλά, να κρατήσει για πάντα, κάτω τα καρτέλ, και μου έρχονται γέλια. Με το δωρεάν δεν γίνεται ζωή, εκτός και αν κάποιοι νομίζουν πως οι προγραμματισμές που έφτιαξαν, βελτιώνουν και συντηρούν την εφαρμογή θα γίνουν κλέφτες για να βγάλουν τα προς το ζην. Δεν αναφέρω άλλους πιο περίπλοκους λόγους, μιλάω απλά για να καταλάβουν περισσότεροι...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...