Προς το περιεχόμενο

Cosmote δωρεαν 1 gb για μια βδομαδα λογω των προβληματων


sasalas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 71
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για μία εβδομάδα κι αυτό; Μανία που την έχουν. :unsure:

 

Τέέέλος πάντων, δεν ήταν κι υποχρεωμένοι στην τελική, οπότε όλα καλά. Δεν έχουμε υπογράψει και για το uptime.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και χτες χάλια το δίκτυο

 

Δε μπορούσαμε να πάρουμε τηλέφωνο

 

επιβεβαιώνω και εγώ. τουλάχιστον 3-4 φορές έπεσε η γραμμή χωρίς λόγο -σε σημεία που έχουν γίνει άπειρες κλήσεις και από εμένα και από τον συνομιλητή, οπότε δεν ήταν θέμα τοποθεσίας

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια βδομαδα και εγω διακοπες Ολυμπιακη Ακτη με το ζορι να πιανω 2-3 γραμμες gsm και να χανω συνεχεια κλησεις. Για ιντερνετ δεν το συζητω καν. Μου στειλαν το μηνυμα για το 1 γιγα αλλα να το βρασω τωρα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων, εγκατασταση της στοκ ρομ για να φυγει ρουτ και εγκατασταση 50 εφαρμογων απο την αρχη και τελικα ηταν προβλημα της κοσμοτε... Και μου δινει 1 gb για μια βδομαδα και οχι μηνα

Μπορουσε να στειλει ενα μηνυμα οσο υπηρχε το προβλημα να μας ενημερωσει σχετικως οτι το κοιτανε. Για μενα αυτο θα ειχε περισσοτερη αξια απο το 1 gb που μαλλον μου ειναι αχρηστο

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω δωρεάν το 1 Gb.Μπαίνω internet,έχω σήμα H+ αλλά δεν παίζει βίντεο,ούτε απο την εφαρμογή You Tube,ούτε απο τον Browser.Πρόβλημα της Cosmote;

post-213996-0-43471800-1470709457_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να ξανά είχε πρόβλημα χτες βράδυ. Ούτε εμένα ούτε δύο φίλων στο χαιδαρι το βράδυ άνοιγε το ίντερνετ με ανοιχτά εννοείται τα δεδομένα και μετά από πολλές επανεκιννησεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και στο αιγαλεω είχαμε πρόβλημα εχθες από 7 το απόγευμα μέχρι 11 το βράδυ δεν έμπαινε.

 

Εγώ λέω να ετοιμάζουν κανένα πακέτο 20gb να μας δώσουν δώρο καλύτερα γτ δεν βλέπω να έφτιαξε το πρόβλημα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...