Προς το περιεχόμενο

Η ZTE με το Project CSX ζητάει την βοήθεια της κοινότητας για να σχεδιάσει το επόμενο smartphone της


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολυεθνική στον κόσμο:  Δώστε μου ιδέες (που κάποιες μπορεί να αξίζουν χρυσό) για το προϊόν μου και εγώ θα σας δώσω τη δυνατότητα να παραγγείλετε πρώτοι αυτό που θα σας πουλήσω...

 

Ε ναι. Γατόνι ο CEO της ZTE. Αφού δεν εχω λεει τα δισεκατομμύρια της Αpple και της Samsung για να κανω σοβαρό R&D και να πληρώνω developers ας το κάνω τζαμπέ. Απορώ πως δεν το σκεφτηκε Έλληνας :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι βέβαια! Σιγά μην δώσουν σημασία στον κάθε ένα που θα γράψει ότι του κατεβαίνει. 

Να ξέρουν που είναι διατεθειμένοι οι πελάτες τους να σκάσουν τα ευρώπουλα θέλουν...

Το ιδιο πραγμα λετε... "find how the value actualy realized by customers" που μας λεγαν και τη σχολη, και μαλιστα χωρις κοστος για το τμημα του service strategy

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντε παιδες ευκαιρια ολοι εσεις που οποτε βγαινει καποιο νεο κινητο λετε α μλκια παλι ιδιο ντιζαϊν κτλ κτλ να αποδειξετε οτι μπορειτε να σχεδιασετε κατι ξεχωριστο.Περιμενουμε με αγωνια για αρχιστε να στελνετε σχεδια

Τιποτα ακομα?που ειστε ρε σαϊνια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως το Zte Axon 7 που βγαλανε σαν πακετο μια χαρα ειναι και με πολυ καλο ηχο απο οτι φενεται. Αν ειχε και μεγαλυτερη μπαταρια θα ηταν τελειο.

 

Βασικα το καλυτερο παραδειγμα το εχει δωσει μια εταιρια η OnePlus ,απο πλευρας πακετου χαρακτηριστικων,near stock android και κυριως σχετικα χαμηλη τιμη.

 

Την εκδοση του Nubia Z11 με τον Cristiano Ronaldo την εβγαλαν δηλαδη γιατι ειχε ζητηση? :P


Αντε παιδες ευκαιρια ολοι εσεις που οποτε βγαινει καποιο νεο κινητο λετε α μλκια παλι ιδιο ντιζαϊν κτλ κτλ να αποδειξετε οτι μπορειτε να σχεδιασετε κατι ξεχωριστο.Περιμενουμε με αγωνια για αρχιστε να στελνετε σχεδια

Δεν ειναι παντα προβλημα το design σε ενα κινητο ξερεις. Και η HTC μετα απο χρονια αλλαξε το μπροστα μερος στην σειρα M προς το καλυτερο αλλα με τετοια τιμη που εχει το M10 ποιος να το αγορασει σε σχεση με τον ανταγωνισμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα τα σμαρτ φον πονάνε στην μπαταρια εαν βγάλουν ένα μοντέλο με σχετικά νεα χαρακτηριστικά, χωρίς να ειναι τούμπανο , με τιμη 150€ και να κρατάει η μπαταρια 5+ μέρες 3G-4G θα πουλήσει απο μόνο του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...