Προς το περιεχόμενο

Κινητο με καλη μπαταρια


Davanelo15

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μέγεθος, ram, rom, κατι ακόμα που να θες να εχει το κινητό? Γιατί μονο για καλη μπαταρία μπορεις να δωσεις και λιγοτερα. Σε πειράζει αν ειναι κινεζικο? Αν οχι πας σε xiaomi note 3 pro.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ram 2 giga και πανω θελω.οθονη 5 και πανω.οσον αφορα για το xiaomi ακουσα πολυ καλα σχόλια

Το Xiaomi Note 3 Pro που σου είπαν είναι η καλύτερη επιλογή. Απλώς κοιτάς εάν το πάρεις από Ελλάδα που θα σου βγει ακριβότερα ή από Κίνα, οπότε κοιτάς στο www.kimovil.com για αξιόπιστο και φθηνό μαγαζί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε απλα παρε Xiaomi redmi note 3 pro!
Το εχω εγω και ειναι το πρωτο κινητο που ειχα (και εχουν περασει πολλα απο τα χερια μου) που με βαρια χρηση 1+ ωρα games ολη μερα ανοιχτα wifi - data με fb / viber μνματα 1+ βιντεακια youtube και 1+ μουσικη , με αρκετο browsing μου βγαζει 6-8 ωρες screen on time με 2 μερες μπαταρια! Ολα τα αλλα , και κινητα με υποτιθετε μπαταριες τερατα πχ lg g2 μ εβγαζε γυρο στο 4ωρο g4 γυρο στις 3 , s6 με το ζορι 3ωρο.. γνκα απιαστο απο μπαταρια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η τελευταία development 6.8.4, που πέρασα σήμερα είναι η πιο καλή σε αυτονομία, στο Redmi Note 3g 2 χρόνον τηλέφωνο και δεν λέει να πέσει η μπαταρία με τίποτα, θα μας τρελανουν οι Κινέζοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσεις η δύο θα με βοηθήσετε... Πηρα απο ενα παιδι ελαφρος μεταχειρισμένο το xiaomi note 3 pro και μου ειπε έχει αυτην την development την τελευταία και ειναι ολα στα ελληνικά. Το κινητό θα έρθει Δευτέρα. Το πηρα σαν δεύτερη συσκευή να το δοκιμάσω κι αν μαρεσει να δωσω το φλεξ2 που εχω. Δεν εχω ιδεα ακομα τη παίζει με τη ρομ. Θελει να κανω κατι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσεις η δύο θα με βοηθήσετε... Πηρα απο ενα παιδι ελαφρος μεταχειρισμένο το xiaomi note 3 pro και μου ειπε έχει αυτην την development την τελευταία και ειναι ολα στα ελληνικά. Το κινητό θα έρθει Δευτέρα. Το πηρα σαν δεύτερη συσκευή να το δοκιμάσω κι αν μαρεσει να δωσω το φλεξ2 που εχω. Δεν εχω ιδεα ακομα τη παίζει με τη ρομ. Θελει να κανω κατι?

Θα γραφτείς στο ελληνικό φόρουμ της MIUI και εκεί έχουν οδηγούς. Να βεβαιωθείς ότι έχει διαγράψει από τον λογαριασμό του το άλλο παιδί το κινητό, και να το δηλώσεις στον δικό σου λογαριασμό Mi. Αυτό είναι πολύ βασικό γιατί στην περίπτωση που χρειαστεί να κάνεις factory reset, στο πρώτο μπουτάρισμα θα σου ζητήσει τον κωδικό του λογαριασμού Mi που είναι δηλωμένο. Εάν δεν τον ξέρεις, θα έχεις ένα άχρηστο κινητό, δεν θα δουλεύει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα γραφτείς στο ελληνικό φόρουμ της MIUI και εκεί έχουν οδηγούς. Να βεβαιωθείς ότι έχει διαγράψει από τον λογαριασμό του το άλλο παιδί το κινητό, και να το δηλώσεις στον δικό σου λογαριασμό Mi. Αυτό είναι πολύ βασικό γιατί στην περίπτωση που χρειαστεί να κάνεις factory reset, στο πρώτο μπουτάρισμα θα σου ζητήσει τον κωδικό του λογαριασμού Mi που είναι δηλωμένο. Εάν δεν τον ξέρεις, θα έχεις ένα άχρηστο κινητό, δεν θα δουλεύει.

δλδ δεν μπορω να το κανω δωρο στην Αδερφη μου να το κρατισει 2-3 χρονια? θα πρεπει να ασχολουμε κι εγω με το κινητο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δλδ δεν μπορω να το κανω δωρο στην Αδερφη μου να το κρατισει 2-3 χρονια? θα πρεπει να ασχολουμε κι εγω με το κινητο?

Βάλτου μία σταθερή ρομ τότε και δώστο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...