Προς το περιεχόμενο

Αστρονόμοι του Kepler υποδεικνύουν τους 20 κορυφαίους εξωπλανήτες που βρίσκονται σε κατοικήσιμη ζώνη


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θέλω σχόλιο για τα παιδια της Αφρικής που πεινάνε και αυτοι ξοδευουν εκκατομύρια

Εγω θέλω σχόλιο από Χριστιανοταλιμπαν που πιστεύουν ότι υπάρχει θεός και η γη ειναι επίπεδη.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 66
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Ζωη υπαρχει αλλα ειμαστε πολυ μικροι στην εξελιξη για να την εντοπισουμε,οσο για εξελιγμενη ζωη σιγουρα δεν υπαρχει κοντα μας κ αυτο σημαινει οτι για να μας δουν αυτοι δε γινετε καθως εκπεμπουμε σηματα ποσα χρονια;να πουμε καμια 50αρια;αν ο αλλος ειναι 1εκ ετη φωτος μακρια κ μας βλεπει τι κοιταει;1εκ ετη πισω την γη.αυτο μπορει να ειναι κ καλο.γιατι να μας εντοπισουν;ο πληνητης ειναι φουλ στην ενεργεια σκετος χρυσος κ εμεις ανωριμοι,γιατι να ερθουν;για σχολειο;να μας κανουν μαγκες η λιπασμα για τα φυτα που χρειαζονται κ εμεις χαλαμε;εκτος βεβαια αν το 2001 space odyssey ειναι προφητικο οποτε ερθουν οι δημιουργοι μας για να μας δωσουν τα φωτα να ξεφυγουμε απο την βαρυτητα οπως μας τα εδωσαν για να γινουμε απο ζωο άνθρωπος κ να παμε σεληνη σε χρονο dt ως αναφορα την ηλικία που εχει ο ανθρωπος ως πλασμα.ολα παιζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα παιδιά στην Αφρική πεινάνε γιατί οι μεγάλοι στην Αφρική ασχολούνται με πολέμους, μαφίες και λοιπές ωραίες δουλειές αντί να ασχολούνται περισσότερο πχ με το πλανήτη και το σύμπαν. Αν τους πήγαιναν από τις "ανεπτυγμένες χώρες" 100000 φορτηγά με χρήματα το μόνο που θα κατάφερναν θα ήταν να τους έκαναν να σκοτώνονται πιο αποτελεσματικά και τα παιδιά θα πεινάγανε εξίσου με τώρα.

 

ακριβως. οσοι σκουζουν γιατι τα λεφτα πανε στα διαστημικα προγραμματα και οχι στα παιδια της αφρικης, ας googlaroyn "OLPC failure" για να καταλαβουν οτι εκει στην μαυρη ηπειρο ειναι αξιοι της μοιρας τους και πως ολη η τεχνολογια της ΝΑΣΑ δεν προκειται να τους σωσει.

 

Είναι πολλές φορές βρίσκω εδώ διαμάντια από σκοταδιστικές ή τεχνοφοβικές απόψεις. 

Στο insomnia.

Ένα τεχνολογικό forum.

 

 

δεν μου κανει εντυπωση. η παιδεια στην ελλαδα ειναι ανυπαρκτη, κατι που ωφελει και το σαπιο καθεστως που υπαρχει εδω και 40 χρονια.

ολοι φωναζουν για τα μνημονια και τα χρεη, αλλα αν δεν φτιαξουμε  την παιδεια μας, δεν φωτισουμε σωστα τις νεες γενιες, η ελλαδα δεν προκειται να δει προκοπη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ωραίο με εσάς τους "προοδευτικούς" είναι ότι τα έχετε με τους χριστιανοταλιμπάν όπως τους αποκαλείτε αλλα την ίδια στιγμή είσαστε φιλαράκια με τους κανονικούς Ταλιμπάν!!! Η υποκρισία σε όλο της το μεγαλείο. Και όσο για το αν το γη αν είναι επίπεδη μην σε νοιάζει, η ΝΑΣΑ ξέρει και έχει πάει στο
διάστημα για σένα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ωραίο με εσάς τους "προοδευτικούς" είναι ότι τα έχετε με τους χριστιανοταλιμπάν όπως τους αποκαλείτε αλλα την ίδια στιγμή είσαστε φιλαράκια με τους κανονικούς Ταλιμπάν!!! Η υποκρισία σε όλο της το μεγαλείο. Και όσο για το αν το γη αν είναι επίπεδη μην σε νοιάζει, η ΝΑΣΑ ξέρει και έχει πάει στο

διάστημα για σένα...

σιγά μην πήγε ο θεός δεν θα το επέτρεπε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι φίλε όλοι οι άνθρωποι το ίδιο DNA έχουν. Φυσικά και οι "καλοί Ευρωπαίοι" τους ξεζούμισαν και τους άφησαν να σκοτώνονται. Το διαταύτα όμως είναι ότι αυτό που είπα ισχύει και καθώς δεν πρόκειται να έχουμε σύντομα Παγκόσμια Ειρήνη και ευημερία η έρευνα και η επιστήμη πρέπει να προχωράνε αν θέλουμε να υπάρχει κάποια ελπίδα για το μέλλον.
ισοι ειμαστε ιδιοι σε καμια περιπτωση
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι φίλε όλοι οι άνθρωποι το ίδιο DNA έχουν. Φυσικά και οι "καλοί Ευρωπαίοι" τους ξεζούμισαν και τους άφησαν να σκοτώνονται. Το διαταύτα όμως είναι ότι αυτό που είπα ισχύει και καθώς δεν πρόκειται να έχουμε σύντομα Παγκόσμια Ειρήνη και ευημερία η έρευνα και η επιστήμη πρέπει να προχωράνε αν θέλουμε να υπάρχει κάποια ελπίδα για το μέλλον.

Κανένας δεν έχει το ίδιο DNA εκτός αν είναι δίδυμος .....

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρίσκει στον θόλο?

121.000 feet για την ακρίβεια... Δεν ξέρω γιατί....

Δεν έχω πάει τόσο ψηλά για να εξακριβώσω, από βιντεάκια στο u tube πάντως από ιδιώτες και όχι από ΝΑΣΑ (που σημαίνει "εξαπατώ" στα εβραικα - μην ξεχνιώμαστε - δείχνει οτί τα πάντα σταματάνε εκεί... Τα υπόλοιπα είναι κομπιούτερ γκράφικ ανιμέισον και συνεντέυξεις από wannabe ηθοποιούς που αποτύχανε στο χολλυγουντ αλλά γίνανε αστροναύτες....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...