Προς το περιεχόμενο

Συνέντευξη cosmote e-value


Postmort3m

Προτεινόμενες αναρτήσεις

47 λεπτά πριν, dimitrisalexa είπε

Παιδιά μόλις σήμερα πήγα για συνέντευξη στην e value , παρατηρήσα ότι σε μερικούς του βάλανε κατευθείαν ραντεβού για δεύτερη συνέντευξη ενώ εμένα είπαν θα με ειδοποιήσουν..από.οτι κατάλαβα η απάντηση είναι όχι 

Ε μη στεναχωρηθεις φίλε μου... Γλίτωσες :P

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 145
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, sfakattack είπε

Ε μη στεναχωρηθεις φίλε μου... Γλίτωσες :P

Δεν ξέρω άμα γλίτωσα ή όχι αλλά είχα ανάγκη έστω και αυτά τα 320 ευρώ...

Τέλος πάντων :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλύτερα ντελιβερι Δημήτρη, παρα αυτο.

Ειναι κρίμα, για ολους αυτούς που πανε και κανουν αυτή την (ας την πουμε) δουλειά. Αλλο εξυπηρέτηση πελατών στο τηλεφωνο και αλλο πωλητής(τηλεπωλητης).

*Δεν υποτιμώ τη δουλειά του ντελιβερι, απλα το εχω κανει, γι αυτο το αναφέρω

Επεξ/σία από Thulogur
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Thulogur είπε

Καλύτερα ντελιβερι Δημήτρη, παρα αυτο.

Ειναι κρίμα, για ολους αυτούς που πανε και κανουν αυτή την (ας την πουμε) δουλειά. Αλλο εξυπηρέτηση πελατών στο τηλεφωνο και αλλο πωλητής(τηλεπωλητης).

*Δεν υποτιμώ τη δουλειά του ντελιβερι, απλα το εχω κανει, γι αυτο το αναφέρω

Για εξυπηρέτηση πελατών πήγα.

Ε ντελιβερι δεν μπορώ δεν έχω δίπλωμα ...και δεν θα την έκανα αυτή την δουλειά ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πολλες θεσεις εχει η CQS γιατι παιρνει απο την teleperformance την τεχνικη υποτηριξη wind  για internet μονο για εισερχομενες κλισεις .

 

https://www.kariera.gr/έρευνα?q=cqs&loc=&vt=full&nvjtl=JN003&ncn=Αθήνα&nsn=Αττική-Αθήνα 

Επεξ/σία από Γιάννης Platano
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, dimitrisalexa είπε

Την ξέρω την CQS εκτος ότι θέλει εμπειρια (έχω μηδέν) και θέλει να έχεις πάει στρατό,εγώ ακόμα σπουδάζω ..

Λογικό είναι να ζητάνε οι εταιρείες να έχεις ξεμπερδέψει με τον στρατό. Εκτός αν αναφέρεσαι σε καμιά εργασία με συμβόλαιο ορισμένου χρόνου π.χ 3 μήνες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισης κατι που φαινεται καλο αλλα εχει παγιδες .

Η συμβαση αοριστου χρονου μπορει να φαινεται καλυτερη απο ορισμενης διαρκειας αλλα αν για καποιο λογο καποιος παραιτηθει δεν μπορει να μπει Ταμειο ανεργιας που μπορει αν ληξει η συμβαση και δεν ανανεωθει .

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Βασίλης_29 είπε

Λογικό είναι να ζητάνε οι εταιρείες να έχεις ξεμπερδέψει με τον στρατό. Εκτός αν αναφέρεσαι σε καμιά εργασία με συμβόλαιο ορισμένου χρόνου π.χ 3 μήνες.

Ε ναι συνήθως η πωλήσεις η εξυπηρέτηση πελατών με τρίμηνη σύμβαση αρχίζεις σε μερικές κάνεις μηνιαίες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, dimitrisalexa είπε

Ε ναι συνήθως η πωλήσεις η εξυπηρέτηση πελατών με τρίμηνη σύμβαση αρχίζεις σε μερικές κάνεις μηνιαίες

Εχω δε και συμβαση ημερων χωρις να ανανεωθει . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, dimitrisalexa είπε

Την ξέρω την CQS εκτος ότι θέλει εμπειρια (έχω μηδέν) και θέλει να έχεις πάει στρατό,εγώ ακόμα σπουδάζω ..

Αν δεν έχεις πάει στρατό ακόμα τότε ξέχνα και την e-value εκτός και αν έχεις γερό βύσμα που όπως το βλέπω δεν έχεις. Λοιπόν, καλύτερα πήγαινε σέρβις σε κάνα μαγαζί, θα πάρεις περισσότερα και θα κάνεις καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών + τυχερά. Μην πας τηλεφωνικό κέντρο αν θες την ψυχική σου υγεία γιατί εκεί μέσα θα σε χρονομετρούν ακόμα και την τουαλέτα και όχι δεν κάνω πλάκα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το διάστημα σε ποια εταιρεία τηλεπικοινωνιών πιστεύετε ότι είναι καλύτερο να δουλέψει κάποιος ; ( Συνθήκες, προοπτικές εξέλιξης κτλπ...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, NobodyRankXV είπε

Αυτό το διάστημα σε ποια εταιρεία τηλεπικοινωνιών πιστεύετε ότι είναι καλύτερο να δουλέψει κάποιος ; ( Συνθήκες, προοπτικές εξέλιξης κτλπ...)

Οι ετειρεις του ειδους και οχι μονο  δινουν εργολαβια σε αλλες οτι χρειζοντε οποτε εχει σημασια σε ποιο εργολαβο θα πεσεις .Προοπτικες εξελιξης μιδαμινες αν οχι ανυπαρκτες.

 

Να ξεκαθαρισω οτι δεν μιλαω απο δικη μου εμπειρια μιας και στα 60 θα ηταν τραγικο αλλα ξερω ατομα πολυ  δικα μου σε τετοιεες δουλειες . 

Οσα δουλευον σε Τραπεζες με ελευεριοτητα της Τραπεζαν εχουν καπου 200 ευρω παραπανω καθαρα τον μηνα.

Επεξ/σία από Γιάννης Platano
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γειά σας και απο μένα.

Σήμερα με πήραν κι εμένα τηλέφωνο να πάω αύριο στο κτίριο του ΟΤΕ, στο Γκάζι. Είχα στείλει βιογραφικό τον Μάρτιο. Μου είπαν είναι για το τηλεφωνικό κέντρο και θα έχει στην αρχή δύο ώρες παρουσίαση και μετά θα ακολουθήσει συνέντευξη. Είναι κανένας άλλος που έχει πάει πρόσφατα να μάθω τι παίζει;

Ρώτησα για μισθό και ώρες και δεν ήξερε αυτός, θα μου πουν όταν πάω λέει. Επίσης τι θα κάνω δύο ώρες εκεί, κερνάνε τουλάχιστον τίποτα να φάμε😋;

21 ώρες πριν, dimitrisalexa είπε

Δεν ξέρω άμα γλίτωσα ή όχι αλλά είχα ανάγκη έστω και αυτά τα 320 ευρώ...

Τέλος πάντων :)

Είδα που λες ότι πήγες εχθές. Για μισθό 320€ μιλάμε; Σου είπανε για ένσημα; Επίσης τι παρουσίαση κάνουν 2 ώρες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...