Προς το περιεχόμενο

Επανεκκίνηση του υπολογιστή όταν κλείνει


CharisOdessa

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας, πρόσφατα πέρασα φρέσκα Windows 7 Professional N στον υπολογιστή μου, (εδώ να προσθέσω ότι ο υπολογιστής είναι από το 2008), όταν τον κλείνω αυτός ξανά ανοίγει, επίσης ορισμένες φορές ανοίγει και μόνο του το CD ROM. Δοκίμασα κάποιες λύσεις με το λειτουργικό αλλά δεν δούλεψαν, για αυτό και υποψιάζομαι θέμα υλικού. Για να καταφέρω να τον κρατήσω κλειστό πρέπει να αφαιρώ το καλώδιο τροφοδοσίας. Το ξέρω ότι ο υπολογιστής μου είναι παλιός και είναι φυσικό να βγάζει προβλήματα, αλλά τα λεφτά δεν με τρέχουν και από τα μπατζάκια για να πάρω καινούργιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ το έχω συναντήσει αυτό από πρόβλημα λειτουργικού.

Δοκίμασε καθαρό format σε κανέναν άλλον δίσκο και δες.

Μετά πας σε αλλα. Όπως λέει και ο elfineon, τροφοδοτικό, γενικά hardware...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πιο πιθανο φιλτατε ειναι η μητρικη και μετα το τροφοδοτικο.Για να μην χαλασεις χρημα ομως βρες πρωτα ενα τροφοδοτικο απο καποιον γνωστο σου να δεις αν θα στο ξανα κανει. Αν στο ξανα κανει ειναι μητρικη αν οχι τροφοδοτικο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πιο πιθανο φιλτατε ειναι η μητρικη και μετα το τροφοδοτικο.Για να μην χαλασεις χρημα ομως βρες πρωτα ενα τροφοδοτικο απο καποιον γνωστο σου να δεις αν θα στο ξανα κανει. Αν στο ξανα κανει ειναι μητρικη αν οχι τροφοδοτικο

 

Συμφωνω με τον φιλο, πιο πιθανο ειναι να φταει η μητρικη. Αλλα το τροφοδοτικο ειναι πιο ευκολο να το τσεκαρεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνω με τον φιλο, πιο πιθανο ειναι να φταει η μητρικη. Αλλα το τροφοδοτικο ειναι πιο ευκολο να το τσεκαρεις.

 

Ε ναι ρε αφου βαζοντας αλλο τροφοδοτικο κατευθειαν θα δει αν φταιει αυτο η΄ η μητρικη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...