Προς το περιεχόμενο

90s Αγαπημένη Περίοδος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όποιος δεν έχει δει πριν 25-30 χρόνια βίντεο σαν αυτά, τότε δεν έχει δει τίποτα :lol:
Απολαύστε υπεύθυνα!!

Επεξ/σία από l337
  • Haha 2
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
  • Απαντήσεις 379
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

Εδώ μπορούμε να ποστάρουμε ό,τι μας άρεσε και αγαπήσαμε απο αγαπημένη χρονική περίοδος των 90s... Όσο ποιό σπάνια τόσο το καλύτερο για όλους ώστε να θυμηθούμε μερικά πού έχουμε καιρό να δούμε ή να ακ

Αυτό ποιος το έβλεπε ?   https://youtu.be/J2nVshsNhLk

Δημοσιευμένες Εικόνες

Στις 17/8/2016 στις 10:33 ΜΜ, anwnymh29 είπε

Πωωωωωωω....δακρυσα αληθεια σου λεω!! Το Γυμνασιο Ντεγκρασι δεν το εβλεπε κανεις?

Εγώ δυστυχώς....

Επίσης έβλεπα και Σέιλορ Μουν. Για το δεύτερο δεν έχω κανένα ενδοιασμό.

Στις 2/9/2016 στις 2:26 ΜΜ, *nenya* είπε

Πες τα ρε κοπέλα μου!

ΕΥΤΥΧΩΣ δεν υπήρχαν μόνο οι κούκλες.

Τα ρομπότ ήταν επίσης τέλεια. Που έπαιρναν εκείνες τις μεγάλες μπαταρίες, και έκαναν διάφορες κινήσεις με τα χέρια, άναβαν βέβαια και διάφορα φωτάκια και έκαναν και ήχους.

Από κοριτσίστικα παιχνίδια στα 90s λάτρευα μόνο Polly Pocket & My Little Pony [έχω συλλογή και στα δύο, και δεν σκοπεύω να την χαρίσω ποτέ, ούτε στην βαπτιστήρα μου δεν έδωσα :P ]

Να προσθέσω ένα ρομπότ που αν έβγαινε σήμερα θα το απαγόρευαν στη πρώτη βδομάδα. ¨Ηταν ενα από αυτά που λές με τις μπαταρίες τις μεγάλες στη πλάτη, και έβγαζε καπνούς από το στόμα. Οι καπνοί ήταν από ορυκτέλαιο που καιγόταν πάνω σε μια αντίσταση με βαμβάκι. Αντι-φλωρεξ συστήματα, έτσι να συνηθίζεις στον καρκίνο από μικρός.

Tο λάτρευα μέχρι που ξέχασα παλιές μπαταρίες μέσα για μεγάλο διάστημα και διάβρωσαν τα πάντα. Πολύ "μέταλλο" αυτό ρομπότ...

• Like 2
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

^ Αυτά τα μεταλλικά ρομπότ των 70s-80s έχουν συλλεκτική αξία.

Είχα και εγώ αρκετά πλαστικά που πετούσαν φωτιά με σπινθήρες νομίζω και τσακμακόπετρες.  Όταν είδα πόσο πωλούνται αυτά τα ρομποτ στο ebay, (σε λειτουργική κατάσταση βέβαια) έπαθα ένα μικρό σοκ!

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
  • 1 χρόνο αργότερα...
Στις 26/11/2016 στις 12:17 ΠΜ, Bspus είπε

Το ανατομια ενος εγκληματος ηταν πολυ καλη σειρα, ειδικα για τα ελληνικα δεδομενα.

Απεικονιζε πραγματικα εγκληματα με ονοματα και καποια γεγονοτα αλλαγμενα φυσικα. Ειχε και το Βαλτινο για αφηγητη

Παιξει σε επαναληψη η ωρα 4:00 το πρωι στον Ant1.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.