Προς το περιεχόμενο

vr headset + bluetooth controller με 6.8$


mikemart

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν είναι γνησια αυτά που πηραμε παιδια από το DD4 και τωρα αντε να το αποδειξουμε, πολύ δυσκολο. Τα Original εχουν και κατι άλλο που δεν αναφερθηκε εδώ ως τωρα, κι αυτό είναι σιγουρα το λογοτυπο που εχουν στη μια πλαινη πλευρα όπως τα κοιταμεVR-BOX-2-0-II-Version-3D-Magicbox-VR-Gla

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 369
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ψιλοσκασίλα μου που δεν είναι original (αν δεν είναι).  Η τιμή του είναι μιά χαρά για αυτό που το θέλω.

Είχα πάρει το cardboard κάπου στο ευρώ και είδα μερικά demo. 

Απλά το cardboard δεν καθόταν στο κεφάλι με τίποτε και μετά από μερικά λεπτά χρήσης είχε μουσκέψει από τον ιδρώτα.

Έτσι είπα να πάρω ένα λίγο καλύτερο για να δείξω την τεχνολογία σε συγγενείς και φίλους.

 

Έτσι και αλλιώς με το One+1 μου σε αρκετά VR demo ήθελες και την σακούλα για το εμετό δίπλα.  Στα άλλα κινητά πως είναι;

 

Βέβαια αν δεν είναι original θα το στείλω το dispute στο paypal.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανώς είναι fake το αντικείμενο σε περίπτωση που παραλάβει κάποιος αλλά και πάλι για να μπορεί να βγεί ο Best999 στα 6€ για το σετάκι και με τέτοιο στοκ μόνο αν έκλεψε κάνα container....

Τα είπαμε απο τις πρώτες μέρες. Δεν ειναι δυνατον να περιμενετε εναν "Best999" απο ενα dd4 site να βγαίνει με διαφορά στην χαμηλότερη τιμή στον πλανήτη και μάλιστα να δείχνει και απεριόριστη στην ουσία διαθεσιμότητα. Όπως προειπώθηκε σίγουρα θα πάρετε μια γεύση πως ειναι ενα headset και αμα το controller δουλεύει σωστά μικρό το κακό.

Όσο για τα dispute δε βλέπω να βγάζετε άκρη....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι βεβεαιος πλεον.....ειναι η black version :lol:  :lol:  :lol:

 

2016-08-29_19-07-20_zpstjp4so0m.png

 

2016-08-29_19-08-30_zps6oq5sxc0.png

 

ή μπας και ειναι παλιο μοντελο?

Το no DD4 που εβαλες είναι η version 1, εμεις πηραμε την version 2, εστω και Fake..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα έχει χειρότερη ποιότητα στον φακό κυρίως.

 

Τουλαχιστον με την original πάνω κάτω ξέραμε ότι είναι μια αξιοπρεπής μέτριας ποιότητας vr συσκευή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πιστεύω μέχρι τέλος της εβδομάδας θα το έχω στα χέρια μου (Είμαι επαρχία...), να δω τι θα παραλάβω Τελικά χδ

 

Κάνοντας λίγο stalking στο πακέτο σου είδα ότι σου έφτασε, οπότε ανυπομονούμε όλοι να το πάρεις, να το ανοίξεις και να μας πεις τι παίζει τελικά :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με 6ε για όλο αυτό ματζαφλάρι δε νομίζω οτι μας σκαμάρανε κιόλας. Αν δεν είναι κάτι που σου προκαλεί πρόβλημα στα μάτια δε βρίσκω τρομερό πρόβλημα στο να είναι μούφα της προυπάρχουσας μούφας για την τιμή του. Εμένα έφυγε προχθές οπότε καλό Οκτώβριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνοντας λίγο stalking στο πακέτο σου είδα ότι σου έφτασε, οπότε ανυπομονούμε όλοι να το πάρεις, να το ανοίξεις και να μας πεις τι παίζει τελικά :D

ναι εφτασε σμρ , αλλα κλασικα δεν ηταν στα ελτα που πηγα και θα ειναι απο αυριο, θα παω να το παραλαβω παρασκευη και εκτος απροοπτου μεχρι το σαββατο θα γραψω εντυπωσεις

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...