Προς το περιεχόμενο

vr headset + bluetooth controller με 6.8$


mikemart

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 369
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Όχι απλά είναι ένα πεταμένο 6€

 

Σας είχε πιάσει η καταναλωτικη μανία σας απλά. :P

 

Γ αυτό πριν αγοράζουμε πρέπει να σκεφτόμαστε λίγο αν πραγματικά το θελουμε αυτό ή όχι.

 

Εγώ ειχα μπει,το είδα ότι είναι μουφια και βγηκα απλά.δεν έκανα ούτε παραγγελία να δω πως θα είναι ούτε τίποτα.

 

Πεταμενα χρήματα.

Ριξτε refund

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι απλά είναι ένα πεταμένο 6€

 

Σας είχε πιάσει η καταναλωτικη μανία σας απλά. :P

 

Γ αυτό πριν αγοράζουμε πρέπει να σκεφτόμαστε λίγο αν πραγματικά το θελουμε αυτό ή όχι.

 

Εγώ ειχα μπει,το είδα ότι είναι μουφια και βγηκα απλά.δεν έκανα ούτε παραγγελία να δω πως θα είναι ούτε τίποτα.

 

Πεταμενα χρήματα.

Ριξτε refund

Είσαι ωραίος ρε!

 

Πάλι καλά που εκ των υστέρων ήρθες και μας είπες πως ήσουν σίγουρος ότι είναι μούφα. 

Γιατί από τα μηνύματά σου φαίνεται ότι όντως δεν το παράγγειλες, αλλά παρακολουθούσες το νήμα πιο τακτικά και από εμάς που το παραγγείλαμε ανυπομονώντας να δεις τι τελικά ισχύει!

Αναρωτιέμαι που μπορεί να οφείλεται αυτό...

Στο ότι σε έκαιγε μπας και τελικα ήταν το αυθεντικό?

Ή μήπως για να βγεις και να πεις αυτά που λες και να το παίξεις έξυπνος κατόπιν εορτής?

Ή μήπως είσαι από αυτούς που σε τρελές προσφορές δεν παίρνουν ρίσκα και όταν 1 στις 10 ισχύσουν έρχεσαι λέγοντας ότι δεν πρόλαβες ή δεν ξέρω εγώ τι άλλο και παρακαλάς τους συμφορουμίτες να σου δώσουν ένα?

 

Φίλε μου αν δεν πάρεις κάποια ρίσκα ποτέ μα ποτέ δεν θα πετύχεις ΤΗΝ προσφορά ή ΤΗΝ εμπειρία της ζωής σου ή οτιδήποτε άλλο!

Και στο κάτω κάτω 6 ευρώ ήταν με paypal από πίσω!

Οι περισσότεροι δεν ξέρουν καν τι παραγγείλανε και δεν ξέρουν καν τι πρέπει να περιμένουν, αλλά άποψη έχουν οι πάντες!

 

Έχω βαρεθεί να διαβάζω σε νήματα απόψεις έξυπνων κατόπιν εορτής!

 

Και κάτι τελευταίο: 10 σελίδες σε αυτό το νήμα είναι του τύπου έφυγε το δέμα, δεν έφυγε, το έστειλε, δεν το έστειλε, το σταύρωσε πριν το στείλει, δεν το σταύρωσε κτλ κτλ... 

Αμα είναι να πεθάνετε από το άγχος για 6 ευρώ καλύτερα να μην μπαίνετε καθόλου εδώ. 

Πηγαίνετε στο πλαίσιο και πάρτε το γνήσιο VR ή οτιδήποτε και ησυχάστε ή μη μπείτε καθόλου στη διαδικασία. 

 

Έχει οδηγούς για Κίνα, για ταχυδρομεία, για τρόπους πληρωμών, για τα πάντα αυτό το φόρουμ! 

Δεν είναι μ****κες αυτοί που τα γράφουν και μας σερβίρουν έτοιμη μασιμένη τροφή αφιερώνοντας αρκετό χρόνο!

 

Τι να πω πια... Ούτε 10 admin σα το MATRIX να σβήνουν ανούσια ποστ όλη μέρα δε φτάνουν για αυτο το φόρουμ... 

Και είναι κρίμα γιατί γίνεται μια τεράστια προσπάθεια και είναι από τα λίγες αξιόλογες ελληνικές και εμείς προσπαθούμε να την γκρεμίσουμε? 

 

Άφησα λίγο να συναισθήματά μου ελεύθερα και ίσως να ενόχλησα κάποιους, αλλά νομίζω ότι πάνω κάτω αυτή είναι η αλήθεια και ίσως μας προβλημάτισα λίγο...

  • Like 21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβώς 6€ δώσαμε και αυτά χωρίς να ξέρουμε τι μας έστειλαν, δεν χρειάζεται να σκάμε, αν δεν ειναι κάτι καλό κανείς refund, αν δεν στα δώσουν πίσω τότε και πάλι δεν έγινε και τίποτα για αυτό το ποσό που δώσαμε και πάλι ξέραμε εκ των προτέρων ότι κάτι μπορεί να παίζει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλό είναι να αφήνουμε τις υποδείξεις προς τους άλλους, την ανούσια κριτική και γενικοτερα το να γινόμαστε μετά Χριστον προφητες, καθώς αυτό πραγματικά δεν βοηθά σε τιποτα κανέναν παρά δημιουργεί (δικαιολογημένο) εκνευρισμό..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Όχι απλά είναι ένα πεταμένο 6€

 

Σας είχε πιάσει η καταναλωτικη μανία σας απλά. :P

 

Γ αυτό πριν αγοράζουμε πρέπει να σκεφτόμαστε λίγο αν πραγματικά το θελουμε αυτό ή όχι.

 

Εγώ ειχα μπει,το είδα ότι είναι μουφια και βγηκα απλά.δεν έκανα ούτε παραγγελία να δω πως θα είναι ούτε τίποτα.

 

Πεταμενα χρήματα.

Ριξτε refund

Είσαι ωραίος ρε!

 

Πάλι καλά που εκ των υστέρων ήρθες και μας είπες πως ήσουν σίγουρος ότι είναι μούφα. 

Γιατί από τα μηνύματά σου φαίνεται ότι όντως δεν το παράγγειλες, αλλά παρακολουθούσες το νήμα πιο τακτικά και από εμάς που το παραγγείλαμε ανυπομονώντας να δεις τι τελικά ισχύει!

Αναρωτιέμαι που μπορεί να οφείλεται αυτό...

Στο ότι σε έκαιγε μπας και τελικα ήταν το αυθεντικό?

Ή μήπως για να βγεις και να πεις αυτά που λες και να το παίξεις έξυπνος κατόπιν εορτής?

Ή μήπως είσαι από αυτούς που σε τρελές προσφορές δεν παίρνουν ρίσκα και όταν 1 στις 10 ισχύσουν έρχεσαι λέγοντας ότι δεν πρόλαβες ή δεν ξέρω εγώ τι άλλο και παρακαλάς τους συμφορουμίτες να σου δώσουν ένα?

 

Φίλε μου αν δεν πάρεις κάποια ρίσκα ποτέ μα ποτέ δεν θα πετύχεις ΤΗΝ προσφορά ή ΤΗΝ εμπειρία της ζωής σου ή οτιδήποτε άλλο!

Και στο κάτω κάτω 6 ευρώ ήταν με paypal από πίσω!

Οι περισσότεροι δεν ξέρουν καν τι παραγγείλανε και δεν ξέρουν καν τι πρέπει να περιμένουν, αλλά άποψη έχουν οι πάντες!

 

Έχω βαρεθεί να διαβάζω σε νήματα απόψεις έξυπνων κατόπιν εορτής!

 

Και κάτι τελευταίο: 10 σελίδες σε αυτό το νήμα είναι του τύπου έφυγε το δέμα, δεν έφυγε, το έστειλε, δεν το έστειλε, το σταύρωσε πριν το στείλει, δεν το σταύρωσε κτλ κτλ... 

Αμα είναι να πεθάνετε από το άγχος για 6 ευρώ καλύτερα να μην μπαίνετε καθόλου εδώ. 

Πηγαίνετε στο πλαίσιο και πάρτε το γνήσιο VR ή οτιδήποτε και ησυχάστε ή μη μπείτε καθόλου στη διαδικασία. 

 

Έχει οδηγούς για Κίνα, για ταχυδρομεία, για τρόπους πληρωμών, για τα πάντα αυτό το φόρουμ! 

Δεν είναι μ****κες αυτοί που τα γράφουν και μας σερβίρουν έτοιμη μασιμένη τροφή αφιερώνοντας αρκετό χρόνο!

 

Τι να πω πια... Ούτε 10 admin σα το MATRIX να σβήνουν ανούσια ποστ όλη μέρα δε φτάνουν για αυτο το φόρουμ... 

Και είναι κρίμα γιατί γίνεται μια τεράστια προσπάθεια και είναι από τα λίγες αξιόλογες ελληνικές και εμείς προσπαθούμε να την γκρεμίσουμε? 

 

Άφησα λίγο να συναισθήματά μου ελεύθερα και ίσως να ενόχλησα κάποιους, αλλά νομίζω ότι πάνω κάτω αυτή είναι η αλήθεια και ίσως μας προβλημάτισα λίγο...

Χαχαχαχαχα θεουλης ρε φιλε.. Μα τον θεο οταν διαβαζα το παραπανω ειπα απο μεσα μου κατοπιν εορτης ρε φιλε μας λες ειναι μουφα και μετα διαβασα το ποστ σου κ βρε ατιμε με εκανες να κανω log in :D by the way εχω παραγγειλει ειναι ταχυδρομειο απλα δεν προλαβα να το παρω σμρ.. Θα παιξω λιγο και μετα θα μπω insomnia να το πουλησω κανα 500ευρω που κανουν και πολλοι πολλοι.. Αστειευομαι
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί τόσο μένος;

 

Δεν υπάρχει λογως να γίνεσαι αγενής zacharias99

 

Οκ μην σ ανέβει η πίεση κιόλας.

Κ σαν συμβουλή μιλά πιο ήρεμα και ομορφα δεν είμαστε κολληταρια,και γενικά αν νευριαζεις μην παρακολουθείς το νημα.

 

Δεν χρειάζεται να προσβαλλεις τους πάντες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια το refund δεν το κανουμε για πλακα επειδη ετσι ξυπνησαμε κλπ

 

Αν το προιον  δεν δουλευει ή δεν ειναι οπως περιγραφεται τοτε ναι να ζητησετε refund

 

Οταν απλα παιρνεις αγοραζεις κατι ετσι απλα για να δεις απο κοντα πως ειναι και δεν το θες τοτε ειναι buyer's remorse και πρεπει ο κινεζος δεν θα το θεωρουσα παραλογο να ζητησει και restocking fee με την επιστροφη του προιοντος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια το refund δεν το κανουμε για πλακα επειδη ετσι ξυπνησαμε κλπ

 

Αν το προιον δεν δουλευει ή δεν ειναι οπως περιγραφεται τοτε ναι να ζητησετε refund

 

Οταν απλα παιρνεις αγοραζεις κατι ετσι απλα για να δεις απο κοντα πως ειναι και δεν το θες τοτε ειναι buyer's remorse και πρεπει ο κινεζος δεν θα το θεωρουσα παραλογο να ζητησει και restocking fee με την επιστροφη του προιοντος.

Οι τελευταιες 4 σελιδες γραφουν οτι ο τυπος ειναι απατεωνας, πουλαει μπανανιες για οριτζιναλ. Refund ζηταμε γιατι πολυ απλα το προιον που παρουσιαζει δεν ειναι αυτο το οποιο πουλαει, αλλα κατωτερης ποιοτητας(φακοι, remote controller). Για αυτο και refund θα παρουμε και αρνητικη θα ριξουμε γιατι αλλοι(εκτος του forum) μπορει να μην το καταλαβαν και απλα να βγει ο τυπας κερδισμενος με την απατεωνια του.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...