Προς το περιεχόμενο

vr headset + bluetooth controller με 6.8$


mikemart

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οι τελευταιες 4 σελιδες γραφουν οτι ο τυπος ειναι απατεωνας, πουλαει μπανανιες για οριτζιναλ. Refund ζηταμε γιατι πολυ απλα το προιον που παρουσιαζει δεν ειναι αυτο το οποιο πουλαει, αλλα κατωτερης ποιοτητας(φακοι, remote controller). Για αυτο και refund θα παρουμε και αρνητικη θα ριξουμε γιατι αλλοι(εκτος του forum) μπορει να μην το καταλαβαν και απλα να βγει ο τυπας κερδισμενος με την απατεωνια του.

 

Το μυνημα που εγραψα ηταν πιο πολυ γενικο...οσον αφορα για αυτον τον τυπο επειδη δεν αγορασα το συγκεκριμενο μια χαρα κανατε αν ισχυουν αυτα που αναφερεις.(περιπτωση item not as described)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 369
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Kαι στο refund θα σου πουν στείλτο πίσω με δικά σου έξοδα και στείλε μας το tracking.

Yπαρχει σχετική υπηρεσια του paypal που δεν πληρωνεις μια για την επιστροφή του προιόντος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά για 6 ευρώ αξίζει τώρα να μπεις στη διαδικασία να στέλνεις πίσω κλπ. Αποδεχτείτε αυτό που πήρατε κάντε και ένα refund και αν τα επιστρέψουν χωρίς να το στείλετε καλώς, όπως είπα και πιο πάνω όλοι υποπτευόμασταν ότι κάτι μπορεί να παίζει με αυτό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το περιεργο παντως είναι ότι παραλαβανε αρκετοι αυτά τα γυαλια από το εξωτερικο προσφατα, αρα είναι τα μουφα, κι ομως κανανε καλα σχολια στα reviews του πωλητη για αυτά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

διαβάζω τα μηνύματα των τελευταίων ημερών και περιμένω κι εγώ υπομονετικά να παραλάβω το προϊόν. υποθέτω ότι θα είναι μούφα σύμφωνα με όσα έχω διαβάσει εδώ.

προσωπικά, έχω τραβήξει screenshot όλη την σελίδα του πωλητή ώστε να φαίνονται οι φωτογραφίες του προϊόντος που πουλάει, και προτείνω να το κάνουν και άλλοι σε περίπτωση που ξαφνικά σταματήσει να λειτουργεί το link στο πρώτο μήνυμα. θα τραβήξω και ένα βίντεο το Unboxing και θα αρχίσω να λέω "wtf? this isn't what I ordered" και άλλα τέτοια για να τα πάρει η εγγραφή σε περίπτωση που δεν είναι το προϊόν για το οποίο πλήρωσα. στην συνέχεια θα απαιτήσω refund και θα διαχειριστώ αναλόγως το θέμα της επιστροφής.

 

Και συνεχίζω...

έχει ήδη δοθεί η λύση στο πρόβλημα : refund. ναι, είναι 6 ευρώ, αλλά είναι του καθενός μας τα 6 ευρώ, κάποιοι δουλεύουν 2 ίσως και 3 ώρες για να τα βγάλουν, δεν φυτρώνουν σε δέντρα. κάποιοι τα βγάζουν σε λίγα δευτερόλεπτα.

σχετικά με τις αξιολογήσεις του πωλητή, κάποιοι δεν θέλουν να ασχοληθούν για τα 6 ευρώ, κάποιοι δεν έχουν καταλάβει ότι εξαπατήθηκαν, κάποιοι δεν έχουν αξιολογήσει ακόμη, κάποιοι δεν θέλουν να γνωστοποιήσουν ότι τους έπιασαν κορόιδο, κάποιοι... κάποιοι... κάποιοι....

τεσπα, όπως έγραψα και πριν είναι τα 6 ευρώ του καθενός, οπότε ο καθένας μπορεί να πράξει αναλόγως. Ας είναι καλά το PayPal με την επιλογή refund που προστατεύει τον αγοραστή.

 

δεν θα βγάλουμε τα μάτια μας για 6 ευρώ.

καλό ΣΚ.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως είναι καλο οποιος το παραλαμβανει να το δοκιμαζει και να γραφει εδω δυο λογια μονο, τις αποψεις του για την ποιοτητα θεασης. Αν είναι χαλια η εστω απλα καλη, για να ξερουν ολοι οι υπολοιποι εδω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως με όλα αυτά που διάβασα μίλησα με το customer care του site και ανέφερα ότι είναι fake και ρώτησα τι μπορεί να γίνει. Μου είπε ότι θα επικοινωνησουν οι ίδιοι με τον πωλητή και θα ζητήσουν ακύρωση παραγγελίας αν και shipped και θα με ενημερώσουν. Μου ζήτησαν συγνώμη και μου είπαν όσοι έχουν παρόμοια περιστατικά να αναφέρουν στο customer care για να απομακρυνουν τέτοιου είδους πωλητές από τη σελίδα. Αυτά.. Βλέπουμε λοιπόν και πραττουμε αναλόγως.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι επιλογες που εχετε ειναι:

 

1) Κρατατε το προιον και κανετε μαγκα τον πωλητη.

 

2) βιντεο unboxing κατα το ανοιγμα του κουτιου και ανοιγμα case στο paypal ζητοντας foul refound (becose the item is not as descripe(fake).Αν ζητηθει επιστροφη το paypal πληρωνει την επιστροφη αν του στειλετε παραστατικα αποστολης (αν κι το κοστος επιστροφης ειναι οσο κι η αγορα αληθηνου vr..!!!!)

 

Παντος η αγορα προιοντων στο 1/4 τις πραγματικης τους τιμης αυξανει κατακορυφα την πιθανοτητα να ειναι fake κι οχι η ευκαιρια τις 10ετιας .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά παρέλαβα και γω. Για 6€ η κατασκευή είναι μια χαρά. Το θέμα είναι οι φακοί, δεν ξέρω κατά πόσο είναι καλοί. Τα βλέπω λίγο θολα αλλά δεν είναι ιχα ποτέ κάτι παρόμοιο για να συγκρίνω, αλλά ούτε και μπορώ να βγάλω άκρη με τη ρύθμιση τους, μπροστά- πίσω, αριστερά- δεξιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια μικρή ερώτηση.

Ακούω πολλούς που λένε για θολούς φακούς κτλ

Δεν παίζει ρόλο και η ανάλυση του κινητού;

Θέλω να πω να μην περιμένουμε να δείχνει το ίδιο ένα Samsung s7 με ένα κινητό ανάλυσης απλώς HD.

Επίσης και το υλικό VR που υπάρχει στο διαδίκτυο δεν είναι πάντα καλής ανάλυσης.

Υπάρχουν κι εκεί διαφορές.

Αν κάνω κάπου λάθος παρακαλώ διορθώστε με.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια μικρή ερώτηση.

Ακούω πολλούς που λένε για θολούς φακούς κτλ

Δεν παίζει ρόλο και η ανάλυση του κινητού;

Θέλω να πω να μην περιμένουμε να δείχνει το ίδιο ένα Samsung s7 με ένα κινητό ανάλυσης απλώς HD.

Επίσης και το υλικό VR που υπάρχει στο διαδίκτυο δεν είναι πάντα καλής ανάλυσης.

Υπάρχουν κι εκεί διαφορές.

Αν κάνω κάπου λάθος παρακαλώ διορθώστε με.

 

Η ανάλυση του κινητού όπως και του περιεχομένου σαφώς παίζουν ρόλο.Απλά αν κατάλαβα σωστά,οι φακοί δεν δείχνουν καθαρά.Είτε καλή,είτε κακή ανάλυση έχεις,θα βλέπεις πάντα μια θολούρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε παιδια, οσοι το παραλαβατε ηδη και το δοκιμασατε, μηπως τα κινητα σας δεν εχουν τοσο καλη αναλυση και γι αυτό βλέπετε πολύ θολα? Ενας ρωσος που το παρελαβε χθες από τον ιδιο πωλητη που παραγγείλαμε και μεις, τα δοκιμασε και λεει ότι είναι αρκετα καλα, (εχει γραψει και στα review του vr και λιγα σχολια στη σελιδα του πωλητη) και μαλιστα ανεβασε και video στο youtube. Από το google translate που χρησιμοποιησα για να καταλαβω τα σχολια του λεει ότι είναι καλα, και καλη ποιοτητα εικονας. https://www.youtube.com/watch?v=q4YeE_jVugE . Οποιος λεει ότι τα παρελαβε και τα δοκιμασε ας λεει και τι αναλυση εχει η οθονη του κινητου του. Αυτό θα βοηθησει πιστευω αρκετα για να καταλάβουμε και ολοι οι υπολοιποι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...