Προς το περιεχόμενο

vr headset + bluetooth controller με 6.8$


mikemart

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μία παραγγελία, 3 VR, ένα tracking.

 

Edit

Λες να έχει στείλει σε ολους το ίδιο tracking?

εμένα τελειώνει σε 7288NL

Τοτε θα τα εβαλε σε 1 κουτι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 369
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

υπάρχει ακομα?

υπάρχει ακομα?

 

vr headset για κινητα 3.5-6 ιντσες ,δινεται μαζι bluetooth controller στα 6.8$

Report Spam/goods/VR-BOX-2.0-Cardboard-VR-Virtual-Reality-3D-Glasses-with-Bluetooth-Remote-Control-for-3.5-to-6.0-Inch-Smartphone_88801.html

Το σαιτ μοιαζει σε στυλ ebay με ξεχωριστους πωλητες.

Εγω εκανα παραγγελια 09/08 και το εστειλε στις 12/08 με post nl ( αν και ακομα ειναι preadvised)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ε, ξέρω 'γω η αμέσως λιγότερο κινέζικη αγορά που έχω κάνει είναι από τις αποθήκες της Xiaomi στην Ιταλία, παρόλο που το σάιτ είναι κινέζικης διαχείρησης. Δεν το λες και ίδιο πράγμα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πφφφ πάνω που ήμουν έτοιμος να ρίξω παραγγελία στο eshop γι αυτό http://www.e-shop.gr/4smarts-spectator-plus-universal-vr-glasses-p-PER.937774

τώρα άρχισα και ψήνομαι για dd4 :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μία παραγγελία, 3 VR, ένα tracking.

 

Edit

Λες να έχει στείλει σε ολους το ίδιο tracking? 

εμένα τελειώνει σε 7288NL

Και μενα είναι διαφορετικο το tracking number φιλε μου, απλα μου φαινεται περιεργο να βαλει και τα 3 μαζι σε ένα πακετο, θα βγει παρα πολυ μεγαλο το πακετο, δε ξερω, μακαρι να μην παραλαβουμε αδεια κουτια με φενιζολ μεσα. Παντως καντε ένα βιντεακι όπως το ανοίγετε το δεμα για να ειστε εξασφαλισμένοι στο paypal.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα και εγώ confirmation αποστολής.  Βέβαια στο skroutz το θάβουν ...

Oι κριτικές αυτές όμως είναι από άτομα που πλήρωσαν x5 την τιμή που το πήραμε εμείς.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oι κριτικές αυτές όμως είναι από άτομα που πλήρωσαν x5 την τιμή που το πήραμε εμείς.

Καλα αν ηταν όμως και τοσο καλο δε θα το θαβανε ετσι, θα ηταν καπως ενθουσιασμένοι από την εμπειρια όπως και να το κανουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα αν ηταν όμως και τοσο καλο δε θα το θαβανε ετσι, θα ηταν καπως ενθουσιασμένοι από την εμπειρια όπως και να το κανουμε

Ποιος είπε ότι είναι το υπερτέλειο vr set ; Απλώς στην συγκεκριμένη τιμή είναι vfm.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...