Προς το περιεχόμενο

Tελευταίο Μάθημα


Gigamestin

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά.Ενα μάθημα το οποίο είναι το τελευταίο μου(θεωρία) το εχω δώσει 2 φορές και εχω κοπεί.Τωρα θα το ξαναδώσω Σεπτεμβριο αλλά εχω ενα άγχος μήπως δεν το περάσω.Τι έχετε να προτείνετε οι παλιότεροι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 33
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Γραψε πανω στην κολλα οτι ειναι το τελευταιο μαθημα για το πτυχιο μπας και σε λυπηθουν (πιανει για να στο λεω).

 

*Αν μιλαμε για ελληνικο ΑΕΙ/ΤΕΙ φυσικα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διάβασμα, διάβασμα, διάβασμα. Α! Και διάβασμα.

 

Καλό θα ήταν να ψάξεις και παλιά θέματα.

Τώρα εχω βρεί παλιά θέματα και νομίζω οτι θα τα καταφέρω.Πτυχιο με 7,κατι ειναι και ψάχνω ενα γαμημένο 5.Δεν ζητάω πολλά./

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα εχω βρεί παλιά θέματα και νομίζω οτι θα τα καταφέρω.Πτυχιο με 7,κατι ειναι και ψάχνω ενα γαμημένο 5.Δεν ζητάω πολλά./

 

Απλά κάνε όσο καλύτερη προετοιμασία μπορείς, ώστε να μη βρεθείς προ εκπλήξεως. Και να κοντρολάρεις το άγχος σου - όσο είναι δυνατόν, βέβαια.

 

Good luck. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γραψε πανω στην κολλα οτι ειναι το τελευταιο μαθημα για το πτυχιο μπας και σε λυπηθουν (πιανει για να στο λεω).

 

*Αν μιλαμε για ελληνικο ΑΕΙ/ΤΕΙ φυσικα...

Διάβασα 'πάνω στην κοιλιά':

 

post-119922-0-56492100-1471350795_thumb.jpg

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον διαβαζεις τρεις μερες πριν να δωσεις κανεις σκονακια προσεγμενα ομως οχι προχειροδουλειες.Επιστρεφεις στο διαβασμα και εισαι καλυμενος αν τυχει και δεν ξερεις κατι αφου ολοκληρωσεις οτι ξερεις ριχνεις μια ματια στο σκονακι και ολα κομπλε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά.Ενα μάθημα το οποίο είναι το τελευταίο μου(θεωρία) το εχω δώσει 2 φορές και εχω κοπεί.Τωρα θα το ξαναδώσω Σεπτεμβριο αλλά εχω ενα άγχος μήπως δεν το περάσω.Τι έχετε να προτείνετε οι παλιότεροι?

 

Τι μαθημα; Αν εχει να κανει με νουμερα φυσικη βιολογια κλπ θα σε ελεγα να δεις youtube.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...