Προς το περιεχόμενο

επιλογη κινεζου


ilias8513

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα, θελω να παρω απο Κινα smartphone με budjet 200 ευρω περιπου.

 

Το κυριο που με ενδιαφερει ειναι η αξιοπιστια, η μπαταρια και η καλη οθονη & touch.

Παιχνιδια δεν παιζω. 

 

τι προτεινετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν θες αξιοπιστία δεν παίρνεις από Κίνα 

2 Xiaomi εχω παρει εως τωρα (Redmi Note 3g και Redmi Note 3 Pro) και μου εχουν βγει σκυλια αξιοπιστιας και μπαταριας.

 

Καλυτερα φιλε μου να παρεις LG που ειναι επωνυμο να φχαριστηθεις Boot Loop..

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 Xiaomi εχω παρει εως τωρα (Redmi Note 3g και Redmi Note 3 Pro) και μου εχουν βγει σκυλια αξιοπιστιας και μπαταριας.

 

Καλυτερα φιλε μου να παρεις LG που ειναι επωνυμο να φχαριστηθεις Boot Loop..

τότε δώστου εσύ εγγύηση για τον Κινέζο που θα πάρει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλο εγγύηση, άλλο αξιοπιστία.

Αν θες εγγύηση μην πας σε κινέζο (βέβαια και με τις ελληνικές εγγυήσεις μην είσαι σίγουρος ότι θα βγάλεις άκρη αν χρειαστεί).

Αν θες αξιοπιστία, άφοβα xiaomi.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ! Η Xiaomi είναι πολύ αξιόπιστη. Για κινητό κοιτάς το Redmi Note 3 Pro. Δες στο kimovil από που συμφέρει να το πάρεις. Είναι στα 150€ εάν θυμάμαι καλά η χαμηλότερη τιμή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλο εγγύηση, άλλο αξιοπιστία.

Αν θες εγγύηση μην πας σε κινέζο (βέβαια και με τις ελληνικές εγγυήσεις μην είσαι σίγουρος ότι θα βγάλεις άκρη αν χρειαστεί).

Αν θες αξιοπιστία, άφοβα xiaomi.

Συμφωνώ άλλα πάνε μαζί αυτά μονό με την εγγύησή είσαι καλυμμένος σε περίπτωσή στραβής και όχι μονό επειδή η συσκευή λέγετε xiaomi, apple, samsung, bling-bling κτλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ άλλα πάνε μαζί αυτά μονό με την εγγύησή είσαι καλυμμένος σε περίπτωσή στραβής και όχι μονό επειδή η συσκευή λέγετε xiaomi, apple, samsung, bling-bling κτλ

Υπάρχει η εγγύηση του ενός έτους που σε σοβαρά μαγαζιά δεν αντιμετωπίζεις πρόβλημα.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει η εγγύηση του ενός έτους που σε σοβαρά μαγαζιά δεν αντιμετωπίζεις πρόβλημα.

ποια σοβαρά μαγαζιά στην Κίνα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγω για το Redmi Note 3 Pro προσανατολιζομαι αλλα ηθελα να δω μηπως υπαρχει και καμια αλλη προταση.

 

Περιμενουμε κατι καλο να βγει το επομενο διαστημα ωστε να αξιζει να περιμενω λιγακι?

 

(P.S. συγγνωμη αλλα δεν προκειται να πεσω θυμα μαρκετινγκ να δωσω τα διπλα λεφτα για ιδιο κινητο.)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγω για το Redmi Note 3 Pro προσανατολιζομαι αλλα ηθελα να δω μηπως υπαρχει και καμια αλλη προταση.

 

Περιμενουμε κατι καλο να βγει το επομενο διαστημα ωστε να αξιζει να περιμενω λιγακι?

 

(P.S. συγγνωμη αλλα δεν προκειται να πεσω θυμα μαρκετινγκ να δωσω τα διπλα λεφτα για ιδιο κινητο.)

και να βγει κάτι καλύτερο απ το rn3pro θα ναι ακριβό πάνω από το budget σου ... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 συγγνωμη αλλα δεν προκειται να πεσω θυμα μαρκετινγκ να δωσω τα διπλα λεφτα για ιδιο κινητο

Δεν σε πιασα σε αυτο.

Vickmall, geekbuying, yeso521, coolicοοl. Τέτοια μαγαζιά.

http://www.insomnia.gr/topic/618851-%CE%BA%CE%BB%CE%BF%CF%80%CE%B7-%CE%BA%CE%B9%CE%BD%CE%B7%CF%84%CE%BF%CF%85-%CE%B1%CF%80%CE%BF-%CE%B4%CE%B5%CE%BC%CE%B1/page-4?

 

Και πιο παλια ειχαμε κρουσματα. Γενικα αξιοπιστια και κινεζικα κινητα δεν πανε μαζι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδη δεν με ενδιαφερει να εχει ελληνικο μενου το κινητο (εκτος απο ελληνικο πληκτρολογιο) να επιλεξω αυτη Official Stable Global Rom(OTA update&No Greek Language)??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...