Προς το περιεχόμενο

[Τηλεοραση UHD] Panasonic TX 40 DX603E 349 ευρω [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


Perfect

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Εμένα ακόμα 349 ευρώ μου εμφανίζει.

Τωρα αλλαξε αυτο, την βγαζει εξαντλημενη στην κεντρικη αποθηκη για αποστολη, αλλα διαθεσιμη για παραλαβη απο καταστηματα.

"Εξαντλήθηκε, επίλεξε κάποιο κατάστημα.

Διαθεσιμότητα καταστημάτων"

 

Το εβαλα στον τιτλο και αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 73
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Χθες όταν έγραψα το μήνυμα έγραφε εξαντλημένο πάνω στην φώτο της.

Με ένα πρόχειρο search την έχουν όλα τα καταστήματα στην Αθήνα εκτός από αυτό στην Αργυρούπολη.

Νομίζω πως άμα κάποιος την πληρώσει στο κατάστημα γίνεται να του την στείλουν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Χθες όταν έγραψα το μήνυμα έγραφε εξαντλημένο πάνω στην φώτο της.

 

Το τσεκαρα και εγω το πρωι πριν βαλω το tag και κανω το ποστ. Μην αγχωνεσαι. ;)

 

Οριστε και το σχετικο screenshot

 

post-83099-0-53859000-1472131101_thumb.png

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

   Παιχταράδες μου καλησπέρα! 'Εφτιαξα account μόνο και μόνο για να σας κάνω την εξής ερώτηση: να πάρω αυτή τη panasonic ή να πάω για την samsung UE40J6200 από το plaisio?? Λεφτά παραπάνω δεν παίζουνε, είμαι στα όρια! Το μόνο που με ιδρώνει με την panasonic είναι τα hertz της..ας μου απαντήσει κάποιος μερακλής κάθομαι και ψάχνομαι απ'το πρωί τα χω κάψει όλα xD ! Ευχαριστώ!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την 40j6200 λογω panel... Το 4k μπορει να ειναι επενδυση για το μελλον, αλλα προς το παρον το υλικο ειναι περιορισμενο και μη προσβασιμο απο τους περισσοτερους. +αμα θες να ασχοληθεις με παιχνιδομηχανες κλπ πρεπει να προσεξεις παρα πολυ καλα τον upscaler, μιας και οι πρωτη φουρνια 4k ηταν για κλαματα. Καλυτερα μια καλη full hd παρα μια entry η mid 4k.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειχα πάει στό κατ/ημα αργυρούπολης περίπου στίς 12.30 (γιά αλλη αγορά ) κ  εριξα μιά ματιά  κ  στην panasonic σέ διάστημα 15 λεπτών εφυγαν 3 τεμάχια μπροστά μου ,κ οταν εφυγα κατά τίς 13.20  υπήρχαν 6 σφραγισμένα κουτιά περιμένοντας υποψήφιους αγοραστές ... σάν εικόνα  οταν τήν ειδα εδειχνε σκηνές από τήν ταινία the revenant (oλες οι tv  μέχρι 600-700  euro εκεί αυτό εδειχναν - οι  πολύ  ακριβές εδειχναν ποδόσφαιρο...) κ σίγουρα ειδικά από αυτή  τήν ταινία  σχεδόν συνέχεια μαύρο φόντο κ σκοτεινή (λές κ τό ειχαν κάνει ΕΠΙΤΗΔΕΣ ...) δέν μπορούσες νά βγάλεις συμπεράσματα ως πρός τήν ποιότητα τής εικόνας ...  οταν ειπα εκεί σέ εναν πωλητή νά ανεβάσει τήν φωνή (ηταν στό μηδέν  δεν κατάλαβα καλά αλλά σάν νά μού ειπε απαγορεύεται η κάτι τέτοιο) οταν εφυγε τήν ανοιξα εγώ από τό πλάι καλός  ακουγόταν ο ηχος αλλά κ στό τέρμα ηταν χαμηλός ...πάντως γνωστός μου πού πήρε panasonic smart tv πρίν  1-1.5 χρόνο ειχε κ εχει πρόβλημα μέ τό wi-fi  ,δέν ξέρω αν ισχύει τό ιδιο κ γι αυτό τό μοντέλο ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αξίζει για σαλόνι με χρήση κυρίως TV σε απόσταση 4 περίπου μέτρων?

Με τίποτα. Στα 4 μέτρα είναι πολύ μικρή από τα 2 μέτρα και πάνω δεν θα μπορείς να διακρίνεις και διαφορά FullHD με UHD

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την πήρα απο το κατάστημα Περιστερίου πριν 2 ωρες. Την επεξεργάζομαι εδώ και καμμιά ώρα.

Όμορφη - ελάχιστα bezel - στιβαρή βάση - καλή εικόνα , όχι τίποτα super duper wow, αλλά αρκετά καλή, το μάυρο  θα μπορούσε να ηταν βαθύτερο.  Με το wifi δεν είχα κανένα πρόβλημα, το είδε αμμέσως και είδα μερικά βιντεάκια στο youtube , χωρίς να μπορώ να αλλάξω την ανάλυση. Το μενού μου φαίνεται λίγο μπερδεμένο γιατί έχω συνηθήσει σε lg και samsung.

Σκληρό δίσκο τον είδε αμέσως, αλλά δεν παίζει dts , όπως επίσης δεν μπορώ να εμφανίσω τους υπότιτλους srt ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!

Αν την είχα πληρώσει 500+ θα το είχα μετανιώσει, αλλά στα 349 σε 24 άτοκες (Χ14,52ευρώ) μια χαρά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...