Προς το περιεχόμενο

Προσφορές Reebok -50% + (-25%) στο επίσημο site


Phoenix7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πέρασα μία βόλτα από την Reebok και δοκίμασα διάφορα ζευγάρια για να δω τι αποκλίσεις υπάρχουν στα νούμερα.

Προσωπικά είμαι μισό νούμερο κάτω στην Reebok σε σχέση με κανονικό παπούτσι.

 

Οι τιμές στο πρατήριο της Reebok που έχει outlet κομμάτια είναι 10-12 ευρώ ακριβότερα από τις συνδυαστικές εκπτώσεις του επίσημου site, συμπεριλαμβάνοντας στην τιμή και τα μεταφορικά (για χάρη ευκολίας στον υπολογισμό ότι θα αγοράσω μόνο ένα ζευγάρι άρα θα πληρώσω και 5 ευρώ μεταφορικά).

Από ποιο κατάστημα της Reebok πέρασες; Γιατί βλέπω ότι έπεσε περονόσπορος και τα 44,5 εξαφανίστηκαν. Για 10-12 ευρώ διαφορά, προτιμώ να τα δοκιμάσω πρώτα και να τα πάρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω 1 ζευγάρι Reebok που τα είχα πάρει στις εκπτώσεις 30-35€.Άνετα και ελαφριά.Λογικά αν πάρω το ίδιο νούμερο θα μου κάνει;

 

Που υπάρχει πρατήριο της Reebok;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω τον topic starter.εγω για να παραγγειλω απλα ειδα ενα παπουτσι καλο αθλητικο που εχω και τσεκαρα τα us και cm που εγραφε και επελεξα το νουμερο που αντιστοιχουσε.πχ εκεινο ηταν 42.5 ενω παρηγγειλα 42.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, έκανα κι εγώ μία παραγγελία για όλη την οικογένεια!!!Ενα ζευγάρι όμως μας ξέφυγε και είναι μικρότερο απο οτι θα θέλαμε...

Υπάρχει περίπτωση να μου το αλλαξουν σε κάποιο καταστημα της Reebok ή πρέπει να το στείλω πισω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα νούμερα της εταιρείας είναι σχετική πάντα μισό (ευρωπαϊκό) νούμερο μικρότερα. Σε όσα έχω αγοράσει εγώ τουλάχιστον είναι έτσι. Όλα είχαν απόκλιση 0.5 από οποιαδήποτε άλλη μάρκα είχα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε σχέση με Asics ξέρουμε πως είναι τα νούμερα; Εδώ και χρόνια φοράω παπούτσι τρεξίματος Asics GT-2*** 42,5.

 

Ψάχνω κάτι για περπάτημα και όμορφο, και είδα αυτό:

 

 

V70619_01.jpg?sw=550&sfrm=jpg

 

 

Να παραγγείλω 42,5 ή 42; Βλέπω πολλοί λέτε να υπολογίζουμε "μισό νούμερο κάτω" σε σχέση με άλλες μάρκες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από ποιο κατάστημα της Reebok πέρασες; Γιατί βλέπω ότι έπεσε περονόσπορος και τα 44,5 εξαφανίστηκαν. Για 10-12 ευρώ διαφορά, προτιμώ να τα δοκιμάσω πρώτα και να τα πάρω

 

Στο factory outlet

Ναι δυστυχώς και αυτά που ήθελα εγώ σε 44,5 εξαφανίστηκαν. Με αυτές τις τιμές και με κόσμο που σίγουρα ψώνισε αρκετά από εδώ δεν θα έμεναν για πολύ.

Σε σχέση με Asics ξέρουμε πως είναι τα νούμερα; Εδώ και χρόνια φοράω παπούτσι τρεξίματος Asics GT-2*** 42,5.

 

Ψάχνω κάτι για περπάτημα και όμορφο, και είδα αυτό:

 

 

V70619_01.jpg?sw=550&sfrm=jpg

 

 

Να παραγγείλω 42,5 ή 42; Βλέπω πολλοί λέτε να υπολογίζουμε "μισό νούμερο κάτω" σε σχέση με άλλες μάρκες.

 Σε σχέση με κάτι παλιά Asics που έχω και τα K-Swiss που φοράω τώρα (και τα δύο 44,5) στη Reebok θέλω 44

Απλά υπολογίστε ότι τα Reebok είναι λίγο πιο στενά επάνω δλδ γύρω από το κουτουπιε. Χωρίς να πιέζουν τουλάχιστον όσα δοκίμασα εγώ είναι πιο "σφιχτά" γυρω από τον αστράγαλο και τα κορδόνια, σαν να αγκαλιάζουν καλύτερα το πόδι.

Αυτή η αίσθηση ίσως να μην αρέσει σε κάποιους. Αν είστε Αθήνα και έχετε κάποιο πρατήριο κοντά καλύτερα δοκιμάστε και τσεκάρετε τις τιμές.

Στο factory για τα outlet προιοντα η διαφορές τιμής είναι μεσοσταθμικά γύρω στα 15-18 ευρώ χωρίς να συνυπολογίσω έξοδα αποστολή 5 ευρώ (υποθέτοντας ότι κάποιος θα κάνει παραγγελία άνω των 75 ευρώ για να έχει δωρεάν μεταφορικά και να κερδίσει σωρευτικά περισσότερα ευρώ από την έκπτωση).

Για μεμονωμένα κομμάτια ίσως να μην συμφέρει σε απόλυτα νούμερα ανάλογα με το μοντέλο. Για αυτό αν έχετε δυνατότητα κάντε live δοκιμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αναφερει στο επιβεβαιωτικο mail οτι για καποιο χρονικο διαστημα πριν αποσταλλει μπορεις να κανεις αλλαγη της παραγγελιας

Με το που έκανα τη παραγγελία τους έστειλα mail για να αλλάξω το νούμερο αλλά δεν γίνεται.

Υ.Γ. δυστυχώς το γράφουν  και εκείνοι στο site...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Reebok?

Σοβαρα τωρα, ποιος αγοραζει reebok?

 

σχεδόν κανένας, για αυτό τα βγάζουν προσφορά...τους μείνανε!  :ph34r:  :eek:

---------------------------------------

συνέχιση κουβέντας: μπήκα να δω και εγώ κανά ρούχο αλλά σπασμένα νούμερα και ξενέρωσα.για κάποιον φίλο που ρωτάει για τα παπούτσια χωρίς να έχω προσωπική άποψη για powerlifting η reebok έχει την σειρά Lifter...check it out! αλλιώς για κάποιο overall train καλύτερα τα nano 6.0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...