Προς το περιεχόμενο

Προγραμμα αρχειοθετησης/συλλογης ταινιων για ipad


Nathan Drake!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα σας παιδια.

Εχω στον σταθερο υπολογιστη μου το EMDB και εχω αρχειοθετησει ολη μου τη συλλογη με τις ταινιες μου.

Αυτο που ψαχνω ειναι αν υπαρχει (αν οχι το ιδιο προγραμμα) καποιο παρομοιο προγραμμα και για λειτουργικο ios.Δεν θελω να βλεπω απο το ipad τις ταινιες μου (δεν θελω να τις κανω stream) απλα να συνδεομαι στο ιντερνετ,να ανοιγω το προγραμμα και να δειχνω τη συλλογη μου στους φιλους μου με τα εξωφυλλα,υποθεση και αν γινεται να εχει και τρειλερ.

Ευχαριστω προκαταβολικα! :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστω φιλε για την αμεση απαντηση!

Ομως θα μπορουσες να εδινες καμια πληροφορια περισσοτερη,οπως πχ αν κανει αυτα που αναφερω;Ειμαι αρχαριος ακομα σε αυτα. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστω φιλε για την αμεση απαντηση!

Ομως θα μπορουσες να εδινες καμια πληροφορια περισσοτερη,οπως πχ αν κανει αυτα που αναφερω;Ειμαι αρχαριος ακομα σε αυτα. :-)

 

Από όσο ξέρω το infuse μπορεί να συνδεθεί και με διάφορα Media Center που μπορεί να χρησιμοποιείς στον υπολογιστή και να αντλήσει πληροφορίες, βίντεο και όλα τα σχετικά. Δες στο παρακάτω λίνκ

https://firecore.com/infuse

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστω πολυ!Θα το κοιταξω αργοτερα και θα ενημερωσω. :-)


Απο λιγο που το εψαξα,αν καταλαβα καλα,πρεπει να εχω apple tv?Γιατι δυστυχως δεν εχω. :-(

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα.Τελικα το infuse δεν με καλυψε. :-( Μου φανηκε πολυπλοκο και εψαξα για κανα οδηγο στο google αλλα δεν βρηκα.Κατεβασα απο το app store το δοκιμαστικο clz movies και οντως ειναι αυτο που εψαχνα! :-D Με ενα κλικ στην αναζητηση,κατεβαινουν αυτοματα η πληροφοριες που θελω με τις φωτογραφιες,υποθεση και τρειλερ! :-) Ομως με αφηνει μονο 100 ταινιες να βαλω και μου ζηταει μετα να αγορασω την full εκδοση.Μπαινω να δω ποσο εχει και τι να δω;!!!!!!15 ευρω!!!!!!! :shock: Κριμα, :-( μου αρεσε πολυ αυτο το προγραμμα.Καποιος καμια λυση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερει κανεις καποια εφαρμογη βρε παιδια;Η αν υπαρχει καποιος τροπος να περασω το movie collectorz απο το θειο (η συζητηση αυτη θα γινει με πμ για τους γνωστους λογους).Ξερει κανεις; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...