Προς το περιεχόμενο

amazon προσφορά gtx 1070 300 ευρώ??


vagos10

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παίδες ,μπήκα στο idealo.de για να δω τις τιμές των  gtx 1070 και αντίκρισα πολύ κουλές τιμές από amazon σε σχέση με άλλα μαγαζία.. έχει όλα τα μοντέλα από 270 έως 350 ευρώ,ένω όλοι οι άλλοι τις έχουν 150 ευρώ πιο πάνω..

 

παραθέτω link για όλες τις 1070 ,όποιος γνωρίζει ας μας πει τι παίζει ..

 

http://www.idealo.de/preisvergleich/ProductCategory/16073.html?param.resultlist.sortKey=minPrice&q=gtx+1070

 

Το ίδιο βλέπω γίνεται και με τις 980ti..αν  ισχύει είναι υπερπροσφορά αν και δεν το βλεπω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω γιατί συμβαίνει, αλλά σε 4 από αυτές που μπήκα τυχαία στο Amazon (1.2.3.4), έγραφε:

 

Dieser Verkäufer liefert den von Ihnen gewählten Artikel nicht nach Griechenland.

 

Το έβαλα στο Google Translate:

 

Έλα που θες και καρτούλα φίλο.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω γιατί συμβαίνει, αλλά σε 4 από αυτές που μπήκα τυχαία στο Amazon (1.2.3.4), έγραφε:

 

Dieser Verkäufer liefert den von Ihnen gewählten Artikel nicht nach Griechenland.

 

Το έβαλα στο Google Translate:

 

Έλα που θες και καρτούλα φίλο.

χαχαχα επική τρολιά η μετάφραση

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκτος του οτι δεν στελνει Ελλαδα αυτος, ειναι πολλοι σαν αυτον, μερικοι εχουν τα ιδια προιοντα, αναγραφουν να στειλετε εμαιλ για την παραγγελια, οταν το αμαζον δεν σε καλυπτει για επικοινωνια εξω απο την πλατφορμα του, μυριζει εξ'αρχης το ψαρι.

Παρολα αυτα, ειναι καιρο τωρα, δεν ξερω γιατι τους επιτρεπει, (την περασμενη βδομαδα ηταν αλλοι 2, ο ενας εστελνε και καλα και Ελλαδα με 6 ευρω μεταφορικα...), ρωτησα το αμαζον αν με καλυπτει και μου ειπε ευχαριστω για την ενημερωση και οτι θα τον μπλοκαρει, αργησε καπως αλλα τον μπλοκαρε μετα απο 2 ημερες

Τωρα τον βλεπω σαν σελιδα, αλλα χωρις προιοντα, μαλλον τον αφησαν ετσι για λογους αναφορας για τους πελατες που την πατησαν. Ηταν ο εξης

https://www.amazon.de/gp/aag/main/ref=olp_merch_name_2?ie=UTF8&asin=B00LBSZHAI&isAmazonFulfilled=0&seller=A19J9OZRTR7ZDM

 

Εν τω μεταξυ ξεφυτρωσε αλλος με ιδιο χαρτοφυλακιο προιοντων, γιατι κοιταζα κατι πανακριβες οθονες που τις σκοτωνε και καμποσες καρτες γραφικων (πολλες μαρκες/μοντελα 1070 απο 304 ευρω εως 324 ευρω, οταν τα ιδια μοντελα εκαναν 500 στο αμαζον και 600 στην Ελλαδα... στις οθονες ακομη πιο τρελλες διαφορες) και ερχοταν αυτοματη ειδοποιηση απο το camel συνεχεια, ετσι και με αυτο τωρα, με την διαφορα οτι αυτος δεν στελνει Ελλαδα...

 

Ενας ακομη με "τρελλες" τιμες, ειναι ο

" NEU!!!ACHTUNG !!! ^ ^ Bevor Sie die Bestellung machen, bitte kontaktieren Sie mich unter : xxww[at]web.de!!!+-+= "

https://www.amazon.de/gp/aag/main/ref=olp_merch_name_1?ie=UTF8&asin=B00LBSZHAI&isAmazonFulfilled=0&seller=A2Y7LHRGQ9LYLZ

Τα listings του, ανεβαινουν και κατεβαινουν...

 

Anyway, too good to be true.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καινούργιο κόλπο αυτό...

 

Ευτυχώς αυτά που έχω στο camel το uk δεν χτύπησαν προς το παρόν γιατί εκεί που πας να πάρεις χαρά τρως το άκυρο (στην καλύτερη γιατί στην χειρότερη την πατάς).

 

Ελπίζω το αμαζον να φροντίσει για αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι απατη.

Γενικα οπου γραφει στειλτε μειλ για αγορα ειναι απατη.

Εχουν σπαμαρει το γερμανικο αμαζον και δε ξερω γιατι δε τους ριχνουν πορτα.

Η πλακα ειναι οτι γινεται και απο λογαριασμους με χιλιαδες αξιολογησεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως του έστειλα αυτό :

 

From: Mrs Anna Susy Hershey ([email protected])

 

Thanks for the mail, Am From USA and am ok with the price so am buying

this Item for my daughter in Nigeria so am Willing to offer you

sum of 320euro plus the Postage via Local Post Office to Nigeria and

I will be paying you via bank transfer direct to your account .. I

want you to get back to me with your bank details so that i can make

the payment asap...

however this is my daughter address

Name : Abdullahi lanre

Address : NO 12,Oke Iyin Akata Ilesha

City: Ilesha

Zip Code : 234036

County:Nigeria

Phone number:+23408091842738

Best regards

 

Και περιμένω να μου απαντήσει.

:P

  • Like 18
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...