Προς το περιεχόμενο

Εγκατάσταση Windows XP (ναι, καλά είδατε XP)


gerogetech

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν όμως ένας hacker πάρει τον έλεγχο του laptop και κατά συνέπεια και του δικτύου θα μπορεί να πάρει τον έλεγχο κι άλλων συσκευών στο δίκτυο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν όμως ένας hacker πάρει τον έλεγχο του laptop και κατά συνέπεια και του δικτύου θα μπορεί να πάρει τον έλεγχο κι άλλων συσκευών στο δίκτυο.

Δεν νομίζω να μπει κάποιος σε τέτοια διαδικασία για να πάρει τον έλεγχο συσκευών ενός σπίτιού

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομίζω να μπει κάποιος σε τέτοια διαδικασία για να πάρει τον έλεγχο συσκευών ενός σπίτιού

 

 

Γιατι να μη γινει αυτο ρε φιλε? Εγω καθε μερα βλεπω εξωγηινους να με σημαδευουν.  

 

 

Μα καλα δε βλεπετε οτι ο τυπος ειναι λιγο low grip και σχολιαζετε αυτα που λεει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι να μη γινει αυτο ρε φιλε? Εγω καθε μερα βλεπω εξωγηινους να με σημαδευουν.

 

 

Μα καλα δε βλεπετε οτι ο τυπος ειναι λιγο low grip και σχολιαζετε αυτα που λεει?

Γίνονται και αυτά. Μπορεί να μην είναι τόσο συχνό όμως αν κάποιος εκμεταλλευτεί ένα κενό ασφαλείας μπορεί να πάρει άνετα τον έλεγχο του υπολογιστή και μετά μπορεί να κάνει ότι θέλει. Δε λέω, αν είναι αναγκαίο να βάλει XP, αλλά γιατί να ρισκάρει έστω και αυτήν τη μικρή πιθανότητα?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...