Προς το περιεχόμενο

Κάπως έτσι θα λειτουργεί η διπλή κάμερα στο iPhone 7 Plus


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δυστυχώς απ' ό,τι διαβάζω (τελευταία "σπόιλς" πριν την παρουσίαση), θα 'ναι με ΑΣΥΡΜΑΤΑ ακουστικά δίχως καμιά θύρα (ούτε καν δική τους, να συνδέσεις τα ακριβά σου ακουστικά με αντάπτορα)...

...Κρίμα, γιατί ήθελα να πάω απ' το 6άρι στο 7s (όταν βγει την άνοιξη). Δεν το βλέπω να αλλάζω συσκευή. Μεγάλη κουταμάρα να βγάλουν την θύρα των ακουστικών, ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ δεν κερδίζεις μειώνοντας (πόσο πια άλλο; ) το πάχος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 230
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Δυστυχώς απ' ό,τι διαβάζω (τελευταία "σπόιλς" πριν την παρουσίαση), θα 'ναι με ΑΣΥΡΜΑΤΑ ακουστικά δίχως καμιά θύρα (ούτε καν δική τους, να συνδέσεις τα ακριβά σου ακουστικά με αντάπτορα)...

...Κρίμα, γιατί ήθελα να πάω απ' το 6άρι στο 7s (όταν βγει την άνοιξη). Δεν το βλέπω να αλλάζω συσκευή. Μεγάλη κουταμάρα να βγάλουν την θύρα των ακουστικών, ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ δεν κερδίζεις μειώνοντας (πόσο πια άλλο; ) το πάχος...

Δεν ειναι μονο για το παχος αυτο που κανουν. Με τα ασυρματα ακουστικα εχεις καλυτερη ποιοτητα ηχου. Και λεγεται πως μεσα στο κουτι του iphone 7 θα υπαρχει ανταπτορας 3mm jack to lightning
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θεωρω ακραιο να κανουν κατι τετοιο και εκτος καθε λογικης. Μην ξεχναμε οτι αυτοι εχουν και τα beats οποτε ειναι μαλλον αδυνατο να κανουν τετοιο στους ιδιους τους καταναλωτες τους.

 

Απο που προκυπτει οτι το ασυρματο ειναι καλυτερο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς απ' ό,τι διαβάζω (τελευταία "σπόιλς" πριν την παρουσίαση), θα 'ναι με ΑΣΥΡΜΑΤΑ ακουστικά δίχως καμιά θύρα (ούτε καν δική τους, να συνδέσεις τα ακριβά σου ακουστικά με αντάπτορα)...

 

...Κρίμα, γιατί ήθελα να πάω απ' το 6άρι στο 7s (όταν βγει την άνοιξη). Δεν το βλέπω να αλλάζω συσκευή. Μεγάλη κουταμάρα να βγάλουν την θύρα των ακουστικών, ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ δεν κερδίζεις μειώνοντας (πόσο πια άλλο; ) το πάχος...

Πότε βγήκε "S" την άνοιξη? 12μηνο κύκλο κάνουν τα iPhone.. Επίσης θα υπάρχει αντάπτορας μέσα στο κουτί από ότι δείχνουν τα Leaks.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πότε βγήκε "S" την άνοιξη? 12μηνο κύκλο κάνουν τα iPhone.. Επίσης θα υπάρχει αντάπτορας μέσα στο κουτί από ότι δείχνουν τα Leaks.

 

Μη κολλάς στη λέξη "άνοιξη", εννοούσα όταν βγει. Ήταν σχήμα λόγου η λέξη.

 

...Αλλά εγώ δεν έχω δει αντάπτορα πουθενά, ούτε κάποιου είδους θύρα (για ακουστικά κτλ). Που θα συνδέεται, στη θέση του USB;;; Ρωτώ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς απ' ό,τι διαβάζω (τελευταία "σπόιλς" πριν την παρουσίαση), θα 'ναι με ΑΣΥΡΜΑΤΑ ακουστικά δίχως καμιά θύρα (ούτε καν δική τους, να συνδέσεις τα ακριβά σου ακουστικά με αντάπτορα)...

 

...Κρίμα, γιατί ήθελα να πάω απ' το 6άρι στο 7s (όταν βγει την άνοιξη). Δεν το βλέπω να αλλάζω συσκευή. Μεγάλη κουταμάρα να βγάλουν την θύρα των ακουστικών, ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ δεν κερδίζεις μειώνοντας (πόσο πια άλλο; ) το πάχος...

 

 

Πηγαινε στο 4:55

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη κολλάς στη λέξη "άνοιξη", εννοούσα όταν βγει. Ήταν σχήμα λόγου η λέξη.

 

...Αλλά εγώ δεν έχω δει αντάπτορα πουθενά, ούτε κάποιου είδους θύρα (για ακουστικά κτλ). Που θα συνδέεται, στη θέση του USB;;; Ρωτώ...

Η σύνδεση θα γίνεται μέσω Lightning Port, υπάρχουν ήδη ακριβά ακουστικά καλής ποιότητας που υποστηρίζουν τέτοια σύνδεση, ο αντάπτορας θα βγεί μετά την παρουσίαση των προϊόντων όπως είναι λογικό βέβαια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλα τιθεται παντα το θεμα της μπαταριας. Ακομα κατι το οποιο πρεπει να φορτιζεις

Το δεχομαι,αλλα σε οτι με αφορα επειδη χρησιμοποιω   χρονια  ασυρματο bt ακουστικο (plantronics) δεν θα μου κανει διαφορα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλα τιθεται παντα το θεμα της μπαταριας. Ακομα κατι το οποιο πρεπει να φορτιζεις

Εγώ εδώ και καιρό αγοράζω ακουστικά από την κινέζικη Mpow μέσω Amazon. Με 19€ αγοράζει κάποιος πολύ καλής ποιότητας Low Energy Bluetooth 4.0 ακουστικά με 2 μέρες μπαταρία σε κανονική χρήση και υποστηρίζουν και την λειτουργία του iPhone να σου δείχνει πόση μπαταρία έμεινε στα ακουστικά. Μου έχουν χαλάσει πολλές φορές ακουστικά λόγω του καλωδίου που μπλέκεται παντού.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι μονο για το παχος αυτο που κανουν. Με τα ασυρματα ακουστικα εχεις καλυτερη ποιοτητα ηχου. Και λεγεται πως μεσα στο κουτι του iphone 7 θα υπαρχει ανταπτορας 3mm jack to lightning

Mε τα ασυρματα ακουστικα εχεις χειροτερη ποιοτητα ηχου.

 

Εγω παντως προτιμω τα ασυρματα ,τελειως αβολα τα καλωδια .

 

Οπως και να εχει, ασυρματα ακουστικα μπορουσαμε ηδη και τωρα να εχουμε αν δεν μας αρεσαν τα καλωδια.

Υπηρχε δηλαδη επιλογη, ασυρματα ή 3.5mm jack.

 

Η apple φαινεται οτι θα αφαιρεσει το 3.5mm jack , μια επιλογη που απλα δυσκολευει τον χρηστη.

Γιατι εχει βαλθει η apple να ακολουθει τυφλα τον ανταγωνισμο, ακομα και αν δεν ειναι προς το συμφερον του χρηστη, δεν το εχω καταλαβει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το δεχομαι,αλλα σε οτι με αφορα επειδη χρησιμοποιω χρονια ασυρματο bt ακουστικο (plantronics) δεν θα μου κανει διαφορα .

Τα Plantronics όμως έχουν φανταστική μπαταρία, εγώ φορτιζω κάθε πάνω από μήνα

Εχετε προσεξει οτι για ολες της διαρροες του 7 λειπει παντα επιμελος η μπροστα οψη ? 2 ερμηνιες .. 1 εχει μια εκπληξη 2. δεν αλλαζει τιποτα !

Μήπως θα φύγει το άσχημο κουμπί και θα είναι όλα πάνω στην οθόνη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...