Προς το περιεχόμενο

Αναζητώ web developer για e-shop


Cheapscience

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σας,

Το 2015 με την βοήθεια κάποιων φίλων μου δημιουργήσαμε ενα e shop σε WordPress.

Λόγω αυξημένου φόρτου εργασίας το παραμελήσαμε και αυτή την περίοδο καταχωρώ εγώ τα προϊόντα όπως μου είχαν υποδείξει.Είναι γύρω στις 100 εγγραφές maximum να φτάσουν 200.

Αναζητώ λοιπόν κάποιον που να είναι γνωστης του αντικειμένου ώστε να με βοηθήσει επί πληρωμή  στα εξής :

Πρωταρχικός μου στόχος είναι να καταχωρηθεί το site στην πλατφόρμα του skroutz όμως  δεν ικανοποιούνται τα παρακάτω προαπαιτούμενα

  • Σελίδα επικοινωνίας
  • Όροι χρήσης
  • Όροι αποστολών και πληρωμής
  • Τρόποι πληρωμής

+ δυνατότητα επιλογής ελληνικής γλώσσας.

Το site είναι αυτό : http://priveshoes.com

Αναμένω κάποια προσφορά απ'όποιον νομίζει ότι μπορεί να φέρει είς πέρας αυτά που ζητάω.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Κωνσταντίνος

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τους όρους χρήσης καλό είναι να στους γράψει δικηγόρος. Εάν θέλεις μπορώ να σου προτείνω κάποιον που μου έφτιαξε όρους χρήσης για δύο sites.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα σας,

Το 2015 με την βοήθεια κάποιων φίλων μου δημιουργήσαμε ενα e shop σε WordPress.

Λόγω αυξημένου φόρτου εργασίας το παραμελήσαμε και αυτή την περίοδο καταχωρώ εγώ τα προϊόντα όπως μου είχαν υποδείξει.Είναι γύρω στις 100 εγγραφές maximum να φτάσουν 200.

Αναζητώ λοιπόν κάποιον που να είναι γνωστης του αντικειμένου ώστε να με βοηθήσει επί πληρωμή  στα εξής :

Πρωταρχικός μου στόχος είναι να καταχωρηθεί το site στην πλατφόρμα του skroutz όμως  δεν ικανοποιούνται τα παρακάτω προαπαιτούμενα

  • Σελίδα επικοινωνίας
  • Όροι χρήσης
  • Όροι αποστολών και πληρωμής
  • Τρόποι πληρωμής

+ δυνατότητα επιλογής ελληνικής γλώσσας.

Το site είναι αυτό : http://priveshoes.com

Αναμένω κάποια προσφορά απ'όποιον νομίζει ότι μπορεί να φέρει είς πέρας αυτά που ζητάω.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Κωνσταντίνος

Καλησπέρα Κωνσταντίνε, δεν είναι δύσκολη η διαδικασία να καταχωρήσεις το eshop σου στον skroutz όμως θα πρέπει να έχεις συγκεκριμένες προδιαγραφές. Ως γνώστης μπορώ να σε βοηθήσω να ολοκληρώσεις το eshop σου. Επικοινώνησε μαζί μου εδώ Link.png Site: Imbnet . Επίσης σου δειχνω και ένα δείγμα δουλειά μου που είναι στον skroutz Link.png Site: d-elastikashop.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω κι εγώ έναν συνάδελφο web designer που φτιάχνει e-shops, εάν σε ενδιαφέρει στείλε μου pm για να σου δώσω στοιχεία επικοινωνίας, μήπως ίσως μπορεί να σε βοηθήσει με αυτά που θέλεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...