Προς το περιεχόμενο

Νέο iPhone 7 Plus από την Apple με διπλή κύρια κάμερα!


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 430
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

αρχικη τιμη plus 969 32gb γελανε και τα πλακιδια του σπιτιου μου

 

Οτι και να λετε παιδια (μην το παρετε σαν "γκαζοζα" vs "λεμοναδα") κινητο ειναι 1000ευρω δεν αξιζει.

Δωστε τα αλλα για εμενα ειναι καθαρα κοροιδεια στα μουτρα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θεωρητικά, ναι, μιλούμε για "κινητό".

ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ όμως, είναι PDA υπολογιστής πια (το κάθε smartphone).

γινεσαι πολυ λεπτολογος αφου καταλαβες τι εννοω.... :-(

 

βεβαια περιμενα πρωτα τρολοσχολια για την λεμοναδα (οτι λεγεται λεμονιτα κτλ).(και το δευτερο τρολ που περιμενω να δω ειναι δζταυρος με τα κλασικα αρθρα)

 

Απλα δεν μπορω να καταλαβω γιατι στο τεραστιο(τιτανιαιο) περιθωριο κερδους που εχει ηδη η apple γιατι συνεχιζει να το αυξανει και ο κοσμος συνεχιζει να αγοραζει σαν τρελος.Ο ορισμος του μη ορθολογικου καταναλωτη

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο που εχει για μενα ενδιαφερον φετος ειναι πως συμφωνα με τις αρχικες ενδειξεις για πρωτη φορα το μεγαλυτερο μοντελο υποσκελιζει το ενδιαφερον του μικροτερου μοντελου στις προτιμησεις του αγοραστικου κοινου .

Απολυτα δικαιολογημενα βεβαια κατα την γνωμη μου .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Το ότι περιέχει πάντως αντάπτορα για τα ακουστικά δεν είναι πολύ "όμορφο" κατά τη γνώμη μου.
Είναι βολικό, αλλά χάνει το Premium της υπόθεσης. Από τη στιγμή που δεν έχεις jack τελειώνεις και δεν ασχολείσαι με αυτό πλέον.

Ίσως να μην το καταλαβαίνει κάποιος αυτό που λέω, αλλά για Apple μου χτυπάει άσχημα. Πιο πολύ Androidιστικο μου κάνει κάτι τέτοιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ότι περιέχει πάντως αντάπτορα για τα ακουστικά δεν είναι πολύ "όμορφο" κατά τη γνώμη μου.

Είναι βολικό, αλλά χάνει το Premium της υπόθεσης. Από τη στιγμή που δεν έχεις jack τελειώνεις και δεν ασχολείσαι με αυτό πλέον.

Ίσως να μην το καταλαβαίνει κάποιος αυτό που λέω, αλλά για Apple μου χτυπάει άσχημα. Πιο πολύ Androidιστικο μου κάνει κάτι τέτοιο.

Μα δεν  μας ενδιαφερει καν ,θα παρουμε τα air pods  ,πιο premium πεθαινεις ειναι !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα δεν  μας ενδιαφερει καν ,θα παρουμε τα air pods  ,πιο premium πεθαινεις ειναι !

Μπορεί να μην είναι καλό που έβγαλε το jack. Δεν εξετάζω αυτό. Εξετάζω το μετά. Από τη στιγμή που το έβγαλεm, πρέπει τελειώνει κάθε τι με jack.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σοκ -Αποκαλυπτικο 

 

Αν δεν μου το ακυρωσουν η' ειναι απο λαθος στο site  γιατι δυσκολευομαι να το πιστεψω ακομα  ,νομιζω πως εγινα .

Περιμενω να με παρουν για επιβεβαιωση :)

 

 

post-237837-0-53289200-1476083526_thumb.jpg

 

 

 

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Σοκ -Αποκαλυπτικο 

 

Αν δεν μου το ακυρωσουν η' ειναι απο λαθος στο site  γιατι δυσκολευομαι να το πιστεψω ακομα  ,νομιζω πως εγινα .

Περιμενω να με παρουν για επιβεβαιωση :)

 

 

attachicon.gif14614316_757704727704290_1372467138_o.jpg

 

Αντε επιτέλους, μας έσκασες! :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε παιρνουν τηλεφωνα ρε :P

 

Αμα εχεις τυχη...! Ενα ειχε δοαθεσιμο και το πηρε ο Φωτης... τωρα κερνας!!!

 

Σε παιρνουν ρε τηλ .

Ισχυει με το που το παραγγειλα εγινε μη διαθεσιμο .Νταξει την σπαμαρα την σελιδα ομως συχνα .

Κερναω αλλα οχι φαγητο γιατι ειμαι σε φαση που δεν τρωω τωρα αχχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...