Προς το περιεχόμενο

iptv set top box mag 250 - Παρανομία;


LongTom

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν, "φίλος" του πατέρα μου του είπε για τρόπο να δίνει "μόνο" 100€/εξάμηνο για τηλεόραση εάν πάρει την εν λόγω συσκευή από ένα random τυπά(θεωρητικά πωλητή,αλλά δεν βρήκα τίποτα για το ποιος είναι), που θα συνδέεται στο ίντερνετ και θα έχει κάποια κανάλια(καμιά 200αρια Ελληνικά).

 

Βέβαια υποψιάζομαι λαμογιο-πατέντα να κλέβουν τα κανάλια πειρατικά(και ως εκ τούτου τζάμπα τίποτα OTETV) και να καρπώνονται το κατοστάρι,αλλά δεν έχω καμία εμπειρία με IPTV ούτε ξέρω τι παίζει στην Ελ σκηνή του χώρου.

 

Ξέρει κάποιος τι παίζει και εάν είναι λαμογιά;

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοείται είναι παράνομα, τι ρωτάς τώρα;

Γιατί να μην ρωτήσω;

Είμαι 6-7 χρόνια στο εξωτερικό με ελάχιστη επαφή με το τι συμβαίνει στην ημεδαπή και ο πατέρας δεν σκαμπάζει από αυτά,είπα μπας και ήταν κάτι νέο και δεν κατάλαβε τι του είπαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγγνώμη ρε παλικάρι, αντε να υποθέσω δεν ξέρεις και δεν υποπτέυεσαι τον όρο iptv επί πληρωμή. Όταν ψάχνεις τις εταιρείες και βλέπεις προσφέρουν πακέτα με 30-40 ευρώ το μήνα και βγαίνει κάποιος και σου λέει αυτά και ακόμα παραπάνω με 100 το εξάμηνο, δεν έχει κάποιο λάκο η φάβα;

Τέλος πάντων, όπως και να έχει, πρόκειται για παράνομη ενέργεια τηλεθέασης συνδρομητικου προγράμματος που δεν επιτρέπεται η συζήτηση από τους κανονισμούς του φόρουμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγγνώμη ρε παλικάρι, αντε να υποθέσω δεν ξέρεις και δεν υποπτέυεσαι τον όρο iptv επί πληρωμή. Όταν ψάχνεις τις εταιρείες και βλέπεις προσφέρουν πακέτα με 30-40 ευρώ το μήνα και βγαίνει κάποιος και σου λέει αυτά και ακόμα παραπάνω με 100 το εξάμηνο, δεν έχει κάποιο λάκο η φάβα;

Τέλος πάντων, όπως και να έχει, πρόκειται για παράνομη ενέργεια τηλεθέασης συνδρομητικου προγράμματος που δεν επιτρέπεται η συζήτηση από τους κανονισμούς του φόρουμ.

Καταρχάς ηρέμησε.

Μετά για το θέμα της φάβας, όχι απαραίτητα, γενικά οι μικρές εταιρείες εδώ έχουν εξευτελιστικές τιμές για 6-10 μήνες και μετά πάνε στα κανονικά τιμολόγια,εταιρείες που γενικά δεν έχουν καταστήματα στην αγορά.

Απλά σωστά δεν πίστεψα ότι ισχύει και για την ημεδαπή αυτή η πολιτική.

 

Τεσπα, δεν νομίζω να παραβίασα τους κανόνες επειδή ρώτησα για εάν ισχύει ότι υποπτευόμουν ότι είναι κάτι παράνομο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...