Προς το περιεχόμενο

Banggood - Escam QF001 720P pan-tilt camera €18,10 [ΤΕΛΟΣ]


papars

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για να μην περνάς 2 καλώδια - ένα τροφοδοσίας και ένα UTP - βάζεις αυτό και περνάς μόνο UTP.

 

poe-universal.jpg

οκ αλλά πάλι κατι έχασα..

Το πακέτο που έπαιζε κάμερα/καλώδιο +1.99$ είχε 2 ανταπτορες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Για να γραψουμε και κατι σχετικο με το θεμα, να πω οτι ενω η καμερα εφυγε απο το Σαββατο, το καλωδιο (Power Over Ethernet Passive POE Injector Splitter Kit For All Devices White που προτεινε ο TS) που οταν εριξα την παραγγελια το ειχαν οτι αποστελλεται αμεσα, ειναι ακομα back order με εκτιμωμενη αποστολη 11-9 που περασε ηδη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην παρετε τιποτα λιγοτερο απο hd 720 foscam hikvision dahua.

Εφοσον μιλαμε για wifi ip cam απαιτειτε και καλο ρουτερ που να μην μπουκώνει απο τα δεδομενα...κατι zte και γενικα του 20ε ρουτερ τα ξεχνας.ιδανικο θα ηταν ενα στημενο routerboard.

Μinisd μονο class 10..

Εχω παρει φτηνιαρικη κλωνο xiaomi τυπου τα κανω ολα και καθε χ μερες εχανε ip(disconnect) οποτε ηθελε να την βγαλεις απο μπριζα καθε χ μερες.static ip δεν χαμπαριαζε να σεταριστει.το μισο ινετ ελεγε πεταξτε την .το customer support κλασικό copy paste ετοιμων απαντησεων και τελος.

Οποτε γι αυτο πας κατευθειαν σε αξιοπιστες μαρκες και ας δωσεις κατι παραπανω.-

http://www.insomnia.gr/topic/618845-ασυρματη-καμερα-με-καταγραφικο-για-εξωτερικο-χ/page-3?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αφου σου λεει εξαρχης 20-9 οτι θα φυγει, γιατι ρωτας και βιαζεσαι;  15 εχουμε.

 

Εμενα ακομα back order ειναι παντως το καλωδιο ενω θα εφευγε αμεσα και ειχε 11-9-2016 αναμενομενη στη συνεχεια μεσα στην παραγγελια μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Εμενα ακομα back order ειναι παντως το καλωδιο ενω θα εφευγε αμεσα και ειχε 11-9-2016 αναμενομενη στη συνεχεια μεσα στην παραγγελια μου.

 

Το καλώδιο..με Expected Shipping 11/9,  Shipped Date:2016-09-15 03:35:05

Παραγγελία 09-09

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως γνωρίζει κανείς πως κλείνει το WiFi Τελείως?? 

 

Ειναι μονιμως ενα "xme_robot" κατι SSID ανοιχτό για direct login.

 

Thanks!

Υπάρχει επιλογή στο setting -> system -> netservice -> wifi

 

Και ένα ενδιαφέρον link που αφορά firmware, telnet κλπ: http://www.hkvstar.com/technology-news/china-ip-camera-configuration-firmware.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

to POE με τι το τροφοδοτουμε???

 

καποιο τροφοδοτικο συγκεκριμενα  ?? γιατι ενα που εχω ειναι 220 σε 24βολτ  και δω αποτι βλεπω θελουμε 5βολτ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...