Προς το περιεχόμενο

Πρώτη φορά σε συναυλία


technology_guy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα στο forum! Χθες το βράδυ επισημοποιήθηκαν οι ημερομηνίες για μια συναυλία στην οποία θέλουμε να πάμε εγώ και άλλοι 3 φίλοι μου. Το θέμα είναι ότι θα πάμε πρώτη φορά σε συναυλία και είμαστε λίγο άσχετοι με αυτά τα θέματα, οπότε θα χρειαστώ την βοήθεια σας.

 

Κάποιες πρώτες απορίες είναι πώς θα είναι η οργάνωση στη συναυλία, πόση ώρα νωρίτερα να πάμε, τι να πάρουμε μαζί μας, τι κάνουμε κατά την ώρα της συναυλίας και πόση ώρα διαρκεί περίπου.

 

Να πω πως η συναυλία θα γίνει λογικά στο ΟΑΚΑ (είναι ανοιχτός ή κλειστός χώρος?), θα κλείσουμε πρώτες θέσεις (ίδιο επίπεδο με το stage) και θα είναι τον Ιούνιο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 97
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το τίκετ στο πίσω μέρος λέει αναλυτικά τί αντικείμενα δεν επιτρέπεται να έχεις μαζί σου [π.χ. έχω δει να απαγορεύουν μπουκαλάκια νερό, τσέκαρε τί λεει το δικό σου].

Επίσης, μπορεί να λέει τί ώρα ανοίγουν οι πόρτες, οπότε πας τότε. Αν δεν λέει, τότε πήγαινε τουλάχιστον κανα μισάωρο νωρίτερα [και ακόμα νωρίτερα αν μιλάμε για συναυλία κάποιου μεγάλου ονόματος οπότε και θα γίνεται χαμός με τις ουρές από κόσμο].

 

Τί θα κάνεις την ώρα της συναυλίας; ΜΑ ΦΥΣΙΚΑ ΘΑ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΕΙΣ! Μην περάσεις όλη την συναυλία πίσω απ'την οθόνη του κινητού....χάνεις την μαγεία της συναυλίας, δεν την ζεις. Βγάλε κανα δυο φωτογραφίες και βιντεάκια και μετά απόλαυσε το θέαμα [φωτο όχι με φλας, μην σου κάνουν καμιά παρατήρηση, you never know].

 

Το πόσο διαρκεί πού να ξέρουμε...αυτά παίζουν. 1 ώρα, 2 ώρες, 3 ώρες; Πάλι ανάλογα τον καλλιτέχνη.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Του χρόνου;! Ποιος τραγουδάει;

Ariana Grande :P

 

Το τίκετ στο πίσω μέρος λέει αναλυτικά τί αντικείμενα δεν επιτρέπεται να έχεις μαζί σου [π.χ. έχω δει να απαγορεύουν μπουκαλάκια νερό, τσέκαρε τί λεει το δικό σου].

Επίσης, μπορεί να λέει τί ώρα ανοίγουν οι πόρτες, οπότε πας τότε. Αν δεν λέει, τότε πήγαινε τουλάχιστον κανα μισάωρο νωρίτερα [και ακόμα νωρίτερα αν μιλάμε για συναυλία κάποιου μεγάλου ονόματος οπότε και θα γίνεται χαμός με τις ουρές από κόσμο].

 

Τί θα κάνεις την ώρα της συναυλίας; ΜΑ ΦΥΣΙΚΑ ΘΑ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΕΙΣ! Μην περάσεις όλη την συναυλία πίσω απ'την οθόνη του κινητού....χάνεις την μαγεία της συναυλίας, δεν την ζεις. Βγάλε κανα δυο φωτογραφίες και βιντεάκια και μετά απόλαυσε το θέαμα [φωτο όχι με φλας, μην σου κάνουν καμιά παρατήρηση, you never know].

 

Το πόσο διαρκεί πού να ξέρουμε...αυτά παίζουν. 1 ώρα, 2 ώρες, 3 ώρες; Πάλι ανάλογα τον καλλιτέχνη.

Α ωραία! Οι πύλες δηλαδή ανοίγουν την ώρα που λέει στο εισιτήριο ή είναι συνεχής προσέλευση;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ariana Grande :P

 

Α ωραία! Οι πύλες δηλαδή ανοίγουν την ώρα που λέει στο εισιτήριο ή είναι συνεχής προσέλευση;

Ούτε που την έχω ξανακούσει!

 

Επίσης, ΟΑΚΑ έχει και κλειστό και ανοιχτό οπότε τσέκαρε! (Αν και είναι δίπλα).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε που την έχω ξανακούσει!

 

Επίσης, ΟΑΚΑ έχει και κλειστό και ανοιχτό οπότε τσέκαρε! (Αν και είναι δίπλα).

Ελα Zio...Εδω εισαι φιλε μου !!!!

Kαι εδω :

http://www.imdb.com/name/nm3812858/

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε που την έχω ξανακούσει!

 

Επίσης, ΟΑΚΑ έχει και κλειστό και ανοιχτό οπότε τσέκαρε! (Αν και είναι δίπλα).

 

Ούτε να την ακούσεις, μόνο να την δεις :lol:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aγαπημένη απο σειρά του Νικελόντεον :P :P

Ετσι ετσι...

Ούτε να την ακούσεις, μόνο να την δεις :lol:

Ειναι γλυκουλινα ομως,δεν ειναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την είχε καλέσει ο Λάτσης για μια private συναυλία την Μύκονο και μαζί με αυτό το συμβάν, έλεγξε και για στάδια στην Αθήνα. Να 'ναι καλά ο Λάτσης!!! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(βασικά μια κούκλα ειναι. Ήταν και εξαιρετική στο ρόλο της τότε, έχει και φωνάρα, καταλαβαίνω γιατι έχει εκτιναχθεί η καριέρα της. Και οι επεμβάσεις που έκανε ηταν καθοριστικές. Μια χαρά θα περάσει ο φίλος)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(βασικά μια κούκλα ειναι. Ήταν και εξαιρετική στο ρόλο της τότε, έχει και φωνάρα, καταλαβαίνω γιατι έχει εκτιναχθεί η καριέρα της. Και οι επεμβάσεις που έκανε ηταν καθοριστικές. Μια χαρά θα περάσει ο φίλος)

Καλα,τοσο μικρουλα και εκανε επεμβασεις;..Ειναι δυνατον να ειναι τοσο τρελες ολες τους;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...