Προς το περιεχόμενο

Dualshock 4 usb wireless adaptor


th3ofilos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.skroutz.gr/s/9745159/Sony-Dualshock-4-USB-Wireless-Adaptor.html?from=autocomplete&keyphrase=dualshock+4+usb+wireless+adaptor

 

Το εχει δοκιμασει κανενας??? Σκεφτομε ενα χειριστιριο για το pc και θα ηθελα να παρω ενα dualshock 4, Επισης ξερετε να γινε emulate σε xbox controller ωστε να μην εχω κανενα προβλημα???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί δεν παίρνεις του Xbox One που προσωπικά το βρίσκω πιο βολικό, αλλά υποστηρίζεται και περισσότερο?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λιγο που το εχω κρατησει δεν με βολευει, τωρα βεβαια μπορει να ειναι θεμα συνηθειας, δεν μπορω να φανταστω να παιζω PES χωρις dualshock gamepad...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πριν πάρω XO controller, λίγο που δοκίμασα με του PS4 ήταν με καλώδιο.

 

Υπόψιν, ότι αρκετά παιχνίδια "βλέπουν" τον PS4 μοχλό "native" (νομίζω υπάρχουν περιπτώσεις που σου βγάζει το "press X", αντί "Press A"), χωρίς emulation. Yπάρχει αυτό, αλλά πρέπει να έχεις Bluetooth στο PC (?). Το συγκεκριμένο adaptor παραπάνω, δεν βρίσκω λόγο να μην δουλεύει σωστά, εφόσον πρόκειται για official προϊόν.

Δοκίμασε και το X360 controller, που είναι κλασσικός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πριν πάρω XO controller, λίγο που δοκίμασα με του PS4 ήταν με καλώδιο.

 

Υπόψιν, ότι αρκετά παιχνίδια "βλέπουν" τον PS4 μοχλό "native" (νομίζω υπάρχουν περιπτώσεις που σου βγάζει το "press X", αντί "Press A"), χωρίς emulation. Yπάρχει αυτό, αλλά πρέπει να έχεις Bluetooth στο PC (?). Το συγκεκριμένο adaptor παραπάνω, δεν βρίσκω λόγο να μην δουλεύει σωστά, εφόσον πρόκειται για official προϊόν.

Δοκίμασε και το X360 controller, που είναι κλασσικός.

Δηλαδη παιρνω το dualshock 4 το συνδεω με καλωδιο και παιζει χωρις κατι παραπανω???

Απλα ρωτησα για τον oficial μηπως δουλευει μονο στα παιχνιδια ps3 που κανεις streaming

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...